Skocz do zawartości
Habran

Jaka karte graficzna teraz kupic ??? do 800 zeta :P

Rekomendowane odpowiedzi

jasne 9500Pro ale gdzie teraz te unikaty zdobyc cwaniaku ??? :]

Ew, 9600TX - czyli 9500Pro od MSI. (na PW :lol: )

 

Do 800zł faktycznie 9600Pro, który się @ bardzo ładnie - szczegónie core :wink:

A jak chcesz wydać o 130zł mniej to 9600TX.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TERAZ? Za 800 zlotych kupisz 9600 PRO - w sumie dobra karta, ja taka mam i jestem bardzo zadowolonyn.... Ale moze warto pozbierac na RADEONA 9700 - kosztuje 300 zl drozej ale jest 30% lepszy :D

nawet nie

w komputroniku jest za 999zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw "cfaniaki":

1. 9500 i 9700 sa wycofywane z produkcji, wiec zycze powodzenia z dostaniem tego cacka, bo jak NAWET to na pewno nie tak tanio...

2. Wszystkie ktore sa teraz sprzedawane sa albo poserwisowe, albo jakies "slabsze" na przyklad nie modowalne :|

3. Nie kazdy 9500 da sie @ do 9500 PRO wiec to loteria

4. 5600 sa slabsze od 9600 PRO IMO....

5. 9600 to porzadne karty - kupisz jeszzcze dodatkowo dobre chlodzenie, za 800 zeta....

6. Ja na moim radku BEZ dodatkowego chlodzenia [zbieram kase] mam 12400 3Dmarkow, a OC jak w podpisie :)

Wiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.  5600 sa slabsze od 9600 PRO IMO....

Masz absolutną rację, tylko że Radek powiedzmy od Herculesa 9600 PRO to koszt jakieś 950 - 990 zł, a FX 5600 MSI z 200 mniej.

W dodatku która gierka będzie się na FX zacinała??, a jeśli nie to.... po co przepłacać dla kilkuset 3dMarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale juz r9600 PRO od power colora to 700 zloych..... Ja mam takiego i musze przyznac ze jet ok. Hercules sie niczym prawie nie rozni, moze wiatrakiem i "nazwa" ... A co do FX'ow -> wychodza patche na radki w zasadzie ZAWSZE, wiec uwazam ze lepiej mic LEPSZA karte niz gorsza, ale "wszystko dziala" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - witam w dyskusji:) Kolejnosc jest taka:

9700 - 9500 PRO - 9600 PRO - 9500  

Zdecyduj sam w zaleznosci od tego ile masz kaski :)

No dobra taka jest kolejnosc. Ale jak kupisz 9500 to mozesz z niego zrobic 9700 to po co przeplacac skoro moze miec takie cudo za taniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka spraw "cfaniaki":

1.  9500 i 9700 sa wycofywane z produkcji, wiec zycze powodzenia z dostaniem tego cacka, bo jak NAWET to na pewno nie tak tanio...

A ja pokażę Ci gdzie kupić 9700 za 999zł :wink:

 

Odnośnie reszty pkt w zupełności się zgadzam.

 

Haraban-> teraz już praktycznie NIE DA SIĘ nigdzie dostać modowalnego 9500, a jak nawet gdzieś są to te po przetestowaniu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra taka jest kolejnosc. Ale jak kupisz 9500 to mozesz z niego zrobic 9700 to po co przeplacac skoro moze miec takie cudo za taniej :P

Terefere, ciekawe gdzie dostaniesz taki egzemplarz...

 

Kilka spraw "cfaniaki":

1.  9500 i 9700 sa wycofywane z produkcji, wiec zycze powodzenia z dostaniem tego cacka, bo jak NAWET to na pewno nie tak tanio...

A ja pokażę Ci gdzie kupić 9700 za 999zł :wink:

.

Ja już mu pokazałem - www.komputronik.pl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra taka jest kolejnosc. Ale jak kupisz 9500 to mozesz z niego zrobic 9700 to po co przeplacac skoro moze miec takie cudo za taniej :P

Terefere, ciekawe gdzie dostaniesz taki egzemplarz...
:arrow: allegro ;) tylko trzeba dobrze poszukac i nie dac sie nabrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra taka jest kolejnosc. Ale jak kupisz 9500 to mozesz z niego zrobic 9700 to po co przeplacac skoro moze miec takie cudo za taniej :P

Terefere, ciekawe gdzie dostaniesz taki egzemplarz...

 

Kilka spraw "cfaniaki":

1.  9500 i 9700 sa wycofywane z produkcji, wiec zycze powodzenia z dostaniem tego cacka, bo jak NAWET to na pewno nie tak tanio...

A ja pokażę Ci gdzie kupić 9700 za 999zł :wink:

.

Ja już mu pokazałem - www.komputronik.pl...

Pokazałeś i teraz mi wykupią :wink:

OT: Gratulacje kucyk :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...