Skocz do zawartości
TuneReK

MSI GeForce FX5600

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemik z kreceniem tej grafy - otoz nie moge podkrecic GPU powyzej 375MHz w trybie 3D. Pamiatki kreca sie pieknie az do 685MHz (wiecej nie probowalem :D). Udalo sie komus wycisnac wiecej dla tej karty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie macie wyniki w 3dmarkach i jakich programów używacie do kręcenia bo ja na swoim asusie V9560/TD FX5600 256MB mam

 

2001 -- 9105

2003 -- 2403

 

przy ustwieniach engine 340 memory 530

Athlon 2100 msi k7n2 i 512 ram

P.s. uważam że tak słabe wyniki powoduje słabszy procek we wtorek odbieram athlona 2600 wtedy porównam osiągi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bunny => powiedz jakie masz temp na rdzeniu, bo u mnei w pulpicie przy 370mhz pokazuje ~70st

o kurcze to ty masz czujnik??to dlaczego ja nie mam??ja też chce!!

 

 

w 2k1 mam 8900 przy taktowaniu 370/600 ale na świeżym systemie miał bym więcej,

jak bym zrobił formata i podkręcił jeszcze troche pamięć bo ma zapas jakieś 15-20mhz to myśle ,że bym wycisnął jakieś 9500 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście ,że jak sie zapuszcza 3dmarka kilka razy pod rząd to prawie za każdym razem jest troche mniejszy wynik niż poprzednio?jak zapuściłem 5 razy to różnica pomiędzy pierwszym i ostatnim razem wynosiła 100 punktów,prawie za każdym razem ilość punktów spadała o jakieś 20,i to nie ważne czy karta jest podkręcona czy nie, :? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie mialem ~10k w 2k1

w aq3 mialem 22k

a w 2k3 bez patcha 2,8k a z najnowszym patchem 2,4k

 

proc taktowany 12,5*166, stery omega 45.23, grafa taktowana 370/670, ale i tak przy tym procu niewiele to daje, poltoraroczny windows.

 

 

bunny=> temperature chipu pokazuje sterownik tam gdzie masz ustawienia AGP, D3D i Ogl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...