Skocz do zawartości
prot

problem z podkrecaniem athlona 2500+barton

Rekomendowane odpowiedzi

mianowicie krece go:fsb pozostawialem bez zmian czyli 166(rzeczywista 333) potem ustawilem fabryczny mnoznik z x11 na x11,5 i tak do ladnie bylo do x12,5 gdzie komp pokazuje mi 2075mhz na procku a jak ustawie mnoznik na x13 to pokazuje cos kolo 800 kilka mhz na procesorze?? :cry:

czemu tak sie dzieje ?

postanowilem zmienic fsb i ustawilem na 175 a potem na 185 i (mnoznik maksymalnie na 13) i to jest max jaki udalo mi sie wicisnac (fsb-184 mnoznik 12,5 ) wyzej tego komp sie zawiesza ?? :cry:

 

kto ma jkais pomysl ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam na fsb 180 i mnoznik x12,5 to jest max jaki moge wycisnac, zmiana napiecia nic nie daje wiec t :cry: o chyba wina pamieci (333)  :?:

No wiec moze 3ba było nie oszczedzać na pamiątkach i kupic DDR400 za pare zl wiecej . Mialbys FSB 200...a tak ?....zonk ! :evil:

 

Obniz FSB, pusc programy do testowania pamieci i potem stopniowo zwiekszaj FSB co jedną dzialke - w koncu zlapiesz gdzie Ci sie pamieci "kończą"...pozostaje jeszcze kwestia timng-ów..zabawa na dluzszy czas :twisted:

 

A tak na marginesie..monitorujesz napiecia zasilacza itp ???..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jop to wina pamieci

kupuje sobie 400mhz i bede smigal :lol:

a swoja droga co myslicie o tych pamieciach: GeIL DDR 256MB/400 Radiator PC3200 CL2,5

jakie sa najlepsze do krecenia i jednoczesnie tanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...