Skocz do zawartości
kucyk

Deluxe Ski Jump 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jussi Koskela ukazał publicznie nowy screenshot z Deluxe Ski Jump 3.

 

 

Oto on:

 

http://www.republika.pl/kucyk-lukasz/Pliki/dsj3.jpg

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie moge się doczekać na nią (premiera - pierwszy kwartał 2004). Mam nadzieje, że gra będzie niesamowicie grywalna - tak jak dwójeczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać 2 była padaką i 3 będzie też wielkim [ciach!]em. Co wy widzicie w tej grze przecież to chłam jest gdyby pan M tak nie skakał to w tą grę by nikt nie grał! Nienawidzę tej gry niedobrze mi się robi jak ludzie w to grają. I proszę nie pisać, że głupoty piszę każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj obawiam sie ze gra moze jusz nie byc tak wspaniala jak poprzednia moze przez to 3d ??? ale wole myslec pozytywnie bo jak bedzie wymiatac jak poprzednie czesci to oj bedzie sie dzialo :D

hmm dsj 2 również jest grą 3d 8O mam nadzieję że zostanie zaimplementowany tryb online, wtedy dopiero będzie się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać 2 była padaką i 3 będzie też wielkim <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Co wy widzicie w tej grze przecież to chłam jest gdyby pan M tak nie skakał to w tą grę by nikt nie grał! Nienawidzę tej gry niedobrze mi się robi jak ludzie w to grają. I proszę nie pisać, że głupoty piszę każdy ma swoje zdanie.

hmmm

nie zgodzę się z Tobą, zagrywaliśmy się z kumplami w tą gre na lekjach informy w technikum 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sie nie moge doczekac :) gra wypaśna będzie pewnie tak jak jej poprzednicy w których grałem nawet nie isntalując sterów od grafy bo nie były mi potrzebne :) a co do screena to już dawno widziałem pierwsze :) tyle że jak gośc nie leci tylko na belce siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screen tez juz gdzies widzialem.... chyba z tydzien temu gdzies (dsj sobie na necie szukalem, bo mnie znowu na skakanie wzielo i go zobaczylem).

Jesli nie zmienia zbytnio sterowania, zrobia jakies fajne skocznie (k500 ?? :twisted:) to bedzie czad. Czekam z niecierpliwoscia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screen tez juz gdzies widzialem.... chyba z tydzien temu gdzies (dsj sobie na necie szukalem, bo mnie znowu na skakanie wzielo i go zobaczylem).

Jesli nie zmienia zbytnio sterowania, zrobia jakies fajne skocznie (k500 ?? :twisted:) to bedzie czad. Czekam z niecierpliwoscia.....

dokładnie tak jak mnie :) na skoki wzięło , ale to klasyka przed sylwestrem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj obawiam sie ze gra moze jusz nie byc tak wspaniala jak poprzednia moze przez to 3d ??? ale wole myslec pozytywnie bo jak bedzie wymiatac jak poprzednie czesci to oj bedzie sie dzialo :D

hmm dsj 2 również jest grą 3d 8O mam nadzieję że zostanie zaimplementowany tryb online, wtedy dopiero będzie się działo :D

ehh ale to dla mnie takie pelne 3d nie jest takie psedu 3d :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to ciekawie i nie sadze by zmianie uleglo sterowanie bo i po co?

 

BTW- widzieliscie na stronce mediamondu do kogo nalezy aktualny rekord swiata :D w DSJ? Do naszego rodaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest link do dema - www.mediamond.fi dokladnie 6mb zajmuje gierka, ale 1 wrazenie jest takie, ze nie moge sie przyzwyczaic do niej i nie umiem skakać, narazie lipaaa :(( :P

 

Pozdro :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z chwilą pojawienia się Deluxe Ski Jump 3 bardzo wielu użytkowników ma problemy z uruchomieniem gry. Znane są już następujące błędy;

 

- Alt+Tab nie działa poprawnie w Windows 2000/XP

- Gra może się "zamazywać" na niektórych kartach graficznych

- Po obejrzeniu intra wyskakuje błąd "DirectoryMonitor failure..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnei jest wypas. Narazie gram solo, ale zaraz z bratem zagram :) wciaga co jest najwazniejsze :) do kamery mozna sie przyzwyczaic. Moj wynik na tej wiekszej (drugiej) skoczni to 204,58 m (ustany). Kto da wiecej ? :)

 

PS. Screena nie zamieszcze bo cos spod przyciusku prin screen wychodza za jasne i wyniku nie widac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszke :) ja musialem poskakac 1,5 h zeby skoczyc 210 metrow :) trudno mi teraz doskoczyc do 212 po raz drugi a co dopiero mowic, zeby to pobic. Tego shota robiles frapsem? chyba tez musze go zainstalowac bo takie rzucanie suchymi liczbami jest malo przekonywujace :) zwroc uwage na wiatr :) jak jest niekorzystny to wyjdz ze skoczni i wejdz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...