Skocz do zawartości
kucyk

Deluxe Ski Jump 3

Rekomendowane odpowiedzi

WOW! Supre! Mam tylko nadzije ze ktoś wykupi licencje ibedzie ja można kupić w kiosku za max. 20 zł, bo w innym wypadku nie widze dla niej miejasc na trudnym polskim rynku. Akualna cena na stronie producenta to 10 EUR (jakieś 40 zł), jest to dość spory wydatek jak na nasze warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij z www.mediamond.fi replaya z rekordu skoczni(PL!) i skacz jak i on ;) Mnie ta technika na tej skoczni bardzo pomogła(raczej nie technika, a odpowiednie ułożenie skoczka) i jak przed skakałem na HS 281 maksymalnie 287 to teraz mój rekord wynosi 302metry!

Ogólnie gra miła, ale nie to co DSJ2 no i skoczni malutko :? I gdzie jes LAN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem mój pierwszy World Cup w DSJ 3, trochę mało skoczni bo tylko 16, ale wrażenia ogólnie pozytywne, tylko nie wiem zabardzo jaką technika skakać, mój najdłuższy skok to narazie 265m na słoweni :roll:

macie może jakiegoś link do replaya??

 

Update:

czym otworzyć plik z rozszerzeniem .rpl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam full wersje i jest spoko tylko sęk w tym że gram i jest ylo 16 skoczni :(. Jk narazie benajdziejnie mi idzie bo nie wiem nawet czy dobrą sylwetke mam w locie ma może ktoś stronki jakieś gdzie jest jakiś poradnik lub sam coś o tym wie.:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaIrek

Pewnie będziesz wiedział ile kosztuje aktywacja, kod po którym z wersji demo robi się full version. Jak możesz to napisz ile dokładnie kosztuje.

 

Ściągnij jakieś replaye z rekordami i popatrz jak w tych replayach skaczą. To powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ Kupa , ogolnie fajnei sie skacze, tylko ze denerwuje mnie oczekiwanie na wyniki komputera :<<< gosh , mozna isc kawe zapazyc i wrocic . Na p4 2.5 , tez sie muli :<< gowno jak dal mnie . Lepiej z kumplami pograc niz czekac niz policzy skoki kompa :< be

 

-pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczył juz ktos za HS??????

 

Mi sie nie udało za to mojemu bratu tak w polse walnął 275,45m i jest naprawde niezły a ma dopiro 12lat skurczybyk jest naprawde dobry

 

a to fotka

post-101326-1106502585_thumb.jpg

 

ps nie wie ktos czy mozna gdzieś ściagnac inne skocznie bo te mi sie znudziły a i jak skakać w niemczech mam jeden rekord po hs ale wiał wiatr 3,0 pod narty i miłem farta ale zazwyczaj ledwo dolatuje do k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W DSJ3 gram glownie gdy nie mam co robic. Dzisiaj wlaczylem sobie Team Cup, Slowenia wiatr w granicach 3.5 pod narty, lece

lece, lece, zaczynam ladowac i wypadek. Wynik, lekko ponad 309.5 m :/ Gdyby tylko udalo mi sie wyladowac ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Slowenii wyniki pod 310 m to nic nadzwyczajnego.. tam po prostu bardzo dobrze sie lata :) Zdecydowanie trudniej jest doleciec te kilka metrow dalej pod WR.. Swoja droga ktos tam marudzil, ze oczekiwanie na skoki kompa jest conajmniej bez sensu. Owszem jest, ale wersja 1.1 (nie 1.01) pozwala wylaczyc ogladanie tych skokow oraz poprawia kilka innych rzeczy (m.in. dodaje saveowanie podczas turnieju itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od inedawno bo praktycznie od wczoraj zaczalem gra w DSJ3 i nie powiem zajefajna gierka...ale mam jeden preblom...mam wersje demo...Czy ma moze ktos jakis "cichy" ;) sposob zeby sie zarejestrowac i poskakac sobie na wiekszej ilosci skoczni niz tylko 2????...Prosze o pomoc...Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Slowenii wyniki pod 310 m to nic nadzwyczajnego.. tam po prostu bardzo dobrze sie lata :) Zdecydowanie trudniej jest doleciec te kilka metrow dalej pod WR.. Swoja droga ktos tam marudzil, ze oczekiwanie na skoki kompa jest conajmniej bez sensu. Owszem jest, ale wersja 1.1 (nie 1.01) pozwala wylaczyc ogladanie tych skokow oraz poprawia kilka innych rzeczy (m.in. dodaje saveowanie podczas turnieju itp.)

1232777[/snapback]

 

W wesrji 1.01 tez da sie wylaczysc skoki komputera. Ale czeba miec program. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczył juz ktos za HS??????

 

Mi sie nie udało za to mojemu bratu tak w polse walnął 275,45m i jest naprawde niezły a ma dopiro 12lat skurczybyk jest naprawde dobry

 

a to fotka

post-101326-1106502585_thumb.jpg

 

ps nie wie ktos czy mozna gdzieś ściagnac inne skocznie bo te mi sie znudziły a i jak skakać w niemczech mam jeden rekord po hs ale wiał wiatr 3,0 pod narty i miłem farta ale zazwyczaj ledwo dolatuje do k

1231921[/snapback]

Ja na Sloveni skoczylem 316,5 m :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...