Skocz do zawartości
Abram

Co sie moze dziac???

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie psuje i nie wiem co???????Jak wlaczam gre (np. NFSU) to po ok minucie grania znika mi obraz pokazują sie jakies kolorowe paski(tak jak na TVP1 jak nie ma sygnału ) i pozniej komp sie wiesza. Co moze byc tego przyczyną?????????Prosze o szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

 

aha i moj komp to:

athlon 1466@2083mhz

Epox 8k9a

256ddram 333

szafirek radeon 9100 64mb ze zmienionym standardowym coolerkiem na sam radiator(aluminiowy titan taki jak na starych prockach)

barracuda7 40GB 7200

i chyba tyle starczy no i jesszczze magiczne PSU "megabajt" 300W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA MOJE TO TWYJ MEGABAJT JEST ZA SŁABY RADKI MAJĄ JEDNĄ WADE POTRZEBUJĄ DOBREGO ZASILANIA SPRAWSZ NA INNYM ZASILACZU JESLI MASZ MOŻLIWOŚĆ :)

 

KOLOROWE PASY TO RACZEJ ZAWSZE ZASIŁKA NA RADKACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to moze byc wina grafy, dokladniej ze sie przegrzewa.

mialem dokladnie taki sam problem ze swoim ATI jak zmienilem chlodzenie, jak radiator mial slabszy(co nie zaczy slaby) styk z jadrem. u mnie takie bzdety pojawialy sie w momencie startu windy :|, aha teraz dalej uzywam tego chlodzenia co sam montowalem ale poprawilem zaczepy :)

 

ps ja mam na swoim ATI radiator 500g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja tez mam duzy radiator ale nie wazy on 500g :).

Mozna zobaczyc jak to wyglada tu

BTW radiator sie grzeje podobnie jak druga strona gpu(troche chlodniejszy), mam jeszcze radiatoryna pamieciach.

 

Hospes: sprawdze bo akurat mam do dyspozycji na chwile Tracera 500W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od momentu instalacji DX9 mam problemy z kompem, tzn. potrafi sięwyłożyć w NFS U, czasem CS, a najdziwniejsze jest to, że czasem i w animacjach flash'owych :!: więc przegrzewanie odpada. ustawienia 200/500 są spokojniutko bezpieczne, 250/540 śmigał, zmniejszanie taktowania do 150/350 też nie daje efektów, poza tym kiedy w NFS pojawiają się ślady opon to latają syfy na ekranie.

chłodzenie mam na 100% zawaliste (radiator z wentylem od celerona 566, przylega dobrze, + pocięty radiator z celerona 2GHz na pamięciach).

syfy mam tylko w NFS U, zwiechy głównie w nfs, po prostu ekran zastyga, wylatuje mozajka i koniec. M$ sux, DX9 sux, piękne były czasy DOS'a i 386/486 ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wiem co sie dzieje :) po podrecaniu proca na 200x12 cos w zasilce padło i od tej pory przy wiekszym poborze prądu siada :? pozyczylem od kumpla zasilke Tracer 500W i wszystko bylo OK. moj megabajt nie wytrzymal takich obciazen ale wstał na 2400mhz, nawet windoza z 5 min działała :) heh

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...