Skocz do zawartości
jjack

Overclocking AMD Athlon XP 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

LPC chyba nie przeczytałeś regulaminu tego FORUM ! chodzi mi dokładnie o to FORUM w którym sie znajdujemy czyli "PODSTAWOWE ZAGADNIENIA" no ale każdemu może sie zdażyć :) a co do problemu to podaj model proca bo każdy podkręca sie inaczej*.. (*czyli lepiej lub gorzej a nie metodami :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC - ale dales ciala ;) :P

 

wracajac do tematu posta: jak podkrecac

1) sprawdzamy czy mamy odblokowany mnoznik :arrow: w biosie obnizamy go o 1 i sprawdzamy jak zglasza sie nam procek :)

2) podnosimy fsb o 2-3mhz i sprawdzamy czy system startuje czy mark przechodzi wszystkie testy czy United Devices po 2 minutach niewiesza systemu :P

3) kontrolujemy temperature w windowsie - jesli w stresie nieprzekracza 50*C mozemy spac spokojnie

4) gdy niebedzie sie juz dalo krecic a temp bedzie znosna to delikatnie podnosimy napiecie :P

czynnosci te wykonujemy az do uzyskania jak najlepszego rezultatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem ciała :wink: ... ja nie czytałem regulaminu czy user ktory zalozył ten durny topic ?!

 

jak kazdy nowy bedzie zakladął topic :"jak podkrecic " to niedługo niktnie bedzie odpowiadał na posty na "podstawowe zagadnienia"

 

I wszystko na ten temat ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem ciała  :wink:   ...   ja nie czytałem regulaminu czy  user ktory zalozył ten durny topic ?!

(...)

nie no znowu kompleks malego procesora sie odzywa ;)

notoryczne odsylanie do wyszukiwarki i straszenie regulaminem powoduje raka i choroby serca :P niewiedziales o tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem ciała  :wink:   ...   ja nie czytałem regulaminu czy  user ktory zalozył ten durny topic ?!

(...)

nie no znowu kompleks malego procesora sie odzywa ;)

notoryczne odsylanie do wyszukiwarki i straszenie regulaminem powoduje raka i choroby serca :P niewiedziales o tym :P

że co , nie umnie ,pożądek musi być ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem ciała  :wink:   ...   ja nie czytałem regulaminu czy  user ktory zalozył ten durny topic ?!

(...)

nie no znowu kompleks malego procesora sie odzywa ;)

notoryczne odsylanie do wyszukiwarki i straszenie regulaminem powoduje raka i choroby serca :P niewiedziales o tym :P

że co , nie umnie ,pożądek musi być ! :twisted:

ja ja her Vader ;)

 

od kiedy Imperium zawladnelo Tweakiem

 

<duszenie> yyyy dobra juz niepytam :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...