Skocz do zawartości
Iverace

Arctic Cooling VGA Silencer + Hercules 9500 pro

Rekomendowane odpowiedzi

juz gdzies to wczesniej pisalem ze zalozyc sie go da na kazdego radeona od 9500(pro) - 9800(pro) , tak zreszta jest napisane za pudle od tego cacka . ja mam radeona 9500 pro i rowzniez wszedli mi ten cooler bez problemow , a chodzi super :evil: , bardzo go polecam

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma zdjecie tego coolera zamontowanego na jakims ATI z pamieciami ulozonymi w L? Prosilbym o wklejenie. Czy ten cooler nie bedzie zaslanial pamieci na takiej karcie uniemozliwiajac zalozenie radiatorow na nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie zaslanial i wtedy wysokosc radiatorkow jest ograniczona zeby nie oszukac do jakich 1,5 cm ale lepiej zalozyc nizsze. ja osobiscie zamowilem juz radiatorki miedziane OCZ i wejda one bez problemu http://sirius.pl/product.php?action=info&id=7740&sid=

tu masz maly tescik tego urzadzonka i zdjecia http://www.liquidluxx.de/cgi-bin/ubb/ultim...ic&f=5&t=000046

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elviss, jak wypada porownanie glosnosci tego coolera do tego co bylo zamontowane standardowo na twojej karcie przy 12V (ja mam 9500np z czarnym radiatorem i wiatrakiem od ATI) oraz jak wypada wydajnosc chlodzenia przy 5V w porownaniu do seryjnego chlodzenia?

Przy instalacji musiales zdjac shima czy go zostawiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arctic ma 2 poziomy chlodzenia : high or low i na kazdym z tych poziomw chodzi bardzo cicho(ale jest slyszalny) . w porownaniu z moim coolerem na grafie to jest to bloga cisza bo moj sie zepsul bo tygodniu pracy i harczyl tak potwornie ze go wykrecilem i na samym radiatorze jechalem :twisted:. niestety z napieciem nic nie kombinowalem to nie wiem jak chodzi na 5v i nie zdejmowalem zadnego shima (bo nie wiem co to jest :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...