Skocz do zawartości
RS

polegac na artifact tester ?

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam podkrecic gf 2 ti "firmy" :P dream, ma radiatorki n apamieci, pod cooleriem wyminilem paste na ta ze srebrem. wiem ze pamiec chodzi dobrze 40 mhz ponad norme, ale dalej nietestowalem, che zwiekrzac czestotliwosc co 5 mhz i robic testy Artifact Tester 5. czy test intense wystarczy do okreslenia czy karta zdiala stabilnie ?

wybrac opcje software czy direct x testing ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam podkrecic gf 2 ti "firmy"  :P dream, ma radiatorki n apamieci, pod cooleriem wyminilem paste na ta ze srebrem. wiem ze pamiec chodzi dobrze 40 mhz ponad norme, ale dalej nietestowalem, che zwiekrzac czestotliwosc co 5 mhz i robic testy Artifact Tester 5. czy test intense wystarczy do okreslenia czy karta zdiala stabilnie ?

wybrac opcje software czy direct x testing ??

u mnie nie wystarczal jak za mocno podkrecilem grafike .. przeszlo wszystkie testy bez blednie ale w 3dmarku sie krzaki robily... tak wiec nie ma co poloegac na tym progsie.. trzeba samemu testowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artefakty - czyli starożytne magiczne przedmioty, posiadające wielką moc, ale również niepowtarzalne, będące niesłychaną i niespotykaną rzadkością. Stare i zapomniane, mogą władać ogromną i niewyobrażalną mocą, pod warunkiem, że znajdzie sie śmiałek dostatecznie odważny lub głupi, by nią kierować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie testuj artifact testerem, tylko w grach zwracaj uwage czy nie pojawiają się jakieś kolorowe punkciki na teksturach (przekłamane bity w pamięci), których wcześniej tam nie było. Np. miałem kiedyś na słabym mx-ie białe punkciki na okularach gościa z tesu lobby w 3dmarku.... albo kolorowe kropki na dachach domów w teście Dragothic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makonar - very funny :) A tak na serio?

Hehe to było na serio z jakiegoś słownika :lol: Artefakty to przekłamania w obrazie wynikajace z przeciążenia karty - np kursor wyglądający jak krzaki (miałem coś takiego w kompie matki ze zintegrowaną grafiką na chipie Sisa - świetna karta była :lol: , niby 8 Mb, a Virtua Fighter II chodziło jak słynne ujęcia w Matrixie... Podskok, 20 sekund wiszenia w powietrzu, kopnięcie w czasie 10 sekund, 10 sekund opadania :lol: :lol: U mnie chodzi płynnie i bardzo ładnie nawet bez Voodoo 8) :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam podkrecic gf 2 ti "firmy"  :P dream, ma radiatorki n apamieci, pod cooleriem wyminilem paste na ta ze srebrem. wiem ze pamiec chodzi dobrze 40 mhz ponad norme, ale dalej nietestowalem, che zwiekrzac czestotliwosc co 5 mhz i robic testy Artifact Tester 5. czy test intense wystarczy do okreslenia czy karta zdiala stabilnie ?

wybrac opcje software czy direct x testing ??

U mnie jest pewien problem z tym programem.

Wersja najnowsza (chyba 5 jak dobrze pamiętam) w ogóle nie wykrywa artefaktów, nawe jak jest ich setki, tzn. gołym okiem mnóstwo ichwidać.

Dopiero jak dałem wersję 2 to szło jak trza. I nawet wyniki były adekwatne do wskazań mojego wzroku (oczywiście bystrzacha jestem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...