Skocz do zawartości
blaaa

temperaturka proca... kto da mniej :D

Rekomendowane odpowiedzi

duron 1400 @ athlon 2600+ na 1,475V + WC temp: idle 31 st

................................................................................

...stres 34 st

wszystkie temp mierzone miernikiem

( w biosie temp podobne czasem 1st odchylki od miernikowych)

temp otoczenia 22-23 st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten dział...

Przenoszę...

 

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

KUCYK ODKĄD TY JESTEŚ MODERATOREM 8O 8O 8O :?:

 

Awansik nie ?? teraz siedzisz na sołku :wink:

A pomyśleć ze niedawno grałem z nim w call of duty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie narazie 40 full stres bez pasty :wink:

ale jedzie do mnie natotherm pcm+ :D

I tutaj własnie dowód jak te czujnik na płytach są [ciach!]o warte.

Kubasik na Orbitalu, BEZ PASTY, takiej samej nagrzewnicy jak moja ale bez shrouda ma podobne temperatury jak u mnie na Nuku, kabecie + 4*80 @ 7V i AS Ceramique... Znam też gościa któremu czujnik pokazuje na boxowym coolerze 42*c....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie ja mam rekord 19 stopni. Otworzyłem wszystkie okna -5 na dworze buda otwarta, W chacie 17 stopni, kurtka, czapka itp a ja przy kompie i patrze na temperaturke na aidzie. jak ktoś nie wierzy moge wysłać mu screena bo nie mam gdzie na serverze umiescic. PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie  ja mam rekord 19 stopni. Otworzyłem wszystkie okna -5 na dworze buda otwarta, W chacie 17 stopni, kurtka, czapka itp a ja przy kompie i patrze na temperaturke na aidzie. jak ktoś nie wierzy moge wysłać mu screena bo nie mam gdzie na serverze umiescic. PZDR

to duzo - bo w sumie ta celina sie tak nie grzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie narazie 40 full stres bez pasty :wink:

ale jedzie do mnie natotherm pcm+ :D

I tutaj własnie dowód jak te czujnik na płytach są <font color="#FF0000">[ciach!]</font> warte.

Kubasik na Orbitalu, BEZ PASTY, takiej samej nagrzewnicy jak moja ale bez shrouda ma podobne temperatury jak u mnie na Nuku, kabecie + 4*80 @ 7V i AS Ceramique... Znam też gościa któremu czujnik pokazuje na boxowym coolerze 42*c....

czujniki do ........ , ale juz nastąpiły pewne zmiany w moim wc i zbilem troche temperature wiec jest ona zblizona do tej ktorą podaja czujniki . blok w full stress mam chlodny

sa juz 2 chlodnice :) kadett z wentylatorem ebm na 12V nieslyszalny i lublin z 2*sunon12x12@5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...