Skocz do zawartości
blaaa

temperaturka proca... kto da mniej :D

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem sobie kiedys athlona 1600 palomino i w stresie na boxowym dochodzilo do 70 stopni :D powymienialem wiatrak powsadzalem sobie do opbudowy jskies wiatrki i spadlo o 20 st wiec bedziesz musial chyba tak zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moj palominium 1800+ ma 44*C na zalmanku 7000al-cu w mojej powyciszanej budzie o raczej skromnej kubaturce,, przy zdjętym boku - 36*C,, tempy full load, w pokoju ~21*C, zalman na ~1680rpm, na oknie w nocy przy zalmanie ~2700rpm pewnie kolo 30*C,,,, na AC hehe :-) :-)

 

ot,, niezle odgrzewany topik ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja  mialem sobie kiedys athlona 1600 palomino i w stresie na boxowym dochodzilo do 70 stopni :D powymienialem wiatrak powsadzalem sobie do opbudowy jskies wiatrki i spadlo o 20 st wiec bedziesz musial chyba tak zrobic :D

Wiem wiem. Juz nawet mam wizje tgego :). Zamonutje sobie cos do wyciagania i cos do zasysania powietrza. Chyba ze lepiej jest jak dwa wyciagaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gdybym wierzyl temu co podaja czujniki i bios to jest wrecz cudownie ale i tak reszta wiatrakow robi swoje jesli chodzi o halas - w kazdym razie przyzwyczailem sie juz bo komp chodzi 24/7 :D btw. nie wiem skad sie biora bajki o tym ze ktos ma 30 w stresie na boxowym coolerze na podkreconym procku , jeszcze najlepiej przy zamknietej obudowie ... czy to myslenie typu "haaa i co kto jest najlepszy i ma najnizsza temp?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gdybym wierzyl temu co podaja czujniki i bios to jest wrecz to_slowo_zostalo_wyklete_z_tego_forum ale i tak reszta wiatrakow robi swoje jesli chodzi o halas - w kazdym razie przyzwyczailem sie juz bo komp chodzi 24/7 :D btw. nie wiem skad sie biora bajki o tym ze ktos ma 30 w stresie na boxowym coolerze na podkreconym procku , jeszcze najlepiej przy zamknietej obudowie ... czy to myslenie typu "haaa i co kto jest najlepszy i ma najnizsza temp?"

Zapewne tak. Chyba ze ktos na azocie jedzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 stopni to nie tak malo, czegolnie przy wiatraczku na 4800, ja jak podkrece na maxa wiatrak czyli 3000 rpm to mam kolo 30 st ale w budzie jest 25 stopni a nie 11 :D :D :D to chyba palomino masz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...