Skocz do zawartości
...:::Piter:::...

Jaką budke wybrać? POMÓŻCIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

:roll:  

 

ANTEC SONATA

 

8)

ja bym sonaty nie bral z racji małych gabarytow (malo miejsca wewnątrz)

bierz chiefteca big towera , co do serii (matrix,dragon) to juz wedlug gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ASRcok K7S8X. ŚWIETNA PŁYTA! Max stabilna :) Nawet na niej uzyskasz FSB ponad 200 :) Kosztowała mnie 160PLN :) Bardzo stabilna i zmieniłem ją tylko z czystej fanaberii :). Nawet ją jeszcze mam! Puściłbym ją za 130PLN (kupiona 3 miesiące temu, na gwarancji).

 

Polecam ASRocka! Solidna, tania, stabilna :)

Ke :?: 8O Chyba sie topici pomylily... ;)

 

A co do obudowy- jako zadowolony (juz od 2 lat) uzytkownik big towera Chiefteca zdecydowanie polecam Ci te budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sonaty nie bral z racji małych gabarytow (malo miejsca wewnątrz)...

i tu sie myslisz bo pewnie nawet nie widziales na zywo :P

ona ma male gabaryty zewnatrzne a wewnatrz jest przestronna - dzieki temu poprzecznemu umieszczeniu dyskow nic nie nachodzi na plyte

 

no i to jest (chyba) najcichsza fabryczna buda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sonaty nie bral z racji małych gabarytow (malo miejsca wewnątrz)...

i tu sie myslisz bo pewnie nawet nie widziales na zywo :P

ona ma male gabaryty zewnatrzne a wewnatrz jest przestronna - dzieki temu poprzecznemu umieszczeniu dyskow nic nie nachodzi na plyte

 

no i to jest (chyba) najcichsza fabryczna buda ...

no na zywo jej nie widzialem ale ja patrze chyba na obudowy pod innym kątem niz ty :) dla mnie w obudowie powinno sie zmiescic np:cale wc (jesli ktos ma , a do sonaty raczej nie wejdzie :? :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRX to nie jest Sonata bo ona ma poleczki na dyski w poprzek ktore raczej ciezko wyjac, a to jest SLK.... ktory wlasnie nie ma tego bajeru :(

 

Kubasik nigdze nie widze ze jedna z cech budy ma byc moz;iwosc wepchniecia WC do srodka wiec daje taka jaka uwazam za funkcjonalna, cicha, najfajniejsza i z dobrym zasialczem (choc o ten nie padlo pytanie)

 

zreszta tu dawalem linki do opisow z fotkami i "se" mozna poogladac wnetrza http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=586...ghlight=#586317

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll:  

 

ANTEC SONATA

 

8)

700zl za midi tower to paaanie jakas awariaa. Jezeli juz mialbym wydawac tyle szmalu w bude to kupiłbym tanszego, wiekszego, leszpego CHIEFTECA DA-01B-D... z porzadnym, markowym zasilaczem jaki chieftec daje do swoich skrzynek. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4968 uwazam ze cena ta bude z zasilka 360watt chiefteca jest jak najbardziej akceptowalna... a co do wkladania wc to midi... toc to wyklada jak jakas awaria z tragedia :D w chieftecu sobie ladnie wszystko upakujesz i bedzie jeszcze przestronnie, a w midi to upchane jest po brzegi :D

 

link do tego chiefteca http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4968

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu jezeli wg Ciebie Sirtec 360W jewst lepszy niz TruePower 380W to :lol:

widziales Sonate na zywo :?: ona jest bardzo obszerna w srodku mimo niewielkich rozmiarow (choc wiadomo z BigTowerem nie da sie jej porownac) - niestety trzeba ja porownac z typowym MiddleTowerem "Chenming" (Antec, Chiegtec, TT, ...) zeby sobie to uzmyslowic :P

 

...:::Piter:::... MiddleTower Chieftec mozna kupic bez zasilacza w linku ktory dalem sa testy/fotki takich budek - tez polecam sam mam to http://www.antec-inc.com/images/400/SX1040BII.jpg (producnet ten sam = Chenming) wiec wiem co mowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 200zl nie kupisz dobrej budy, chociaz ja mam ciekawa obudowe za 40$ ale kupiona w USA.

Gdyby ci sie chcialo kombinowac to mozesz kupic Antec SLK3700AMB za 513zl http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7193 i pozniej poszukaj klienta na zasilacz. Taki zasilacz w Komputroniku kosztuje 322zl i odpowiada mniejwiecej klasa Chieftecowi 360 DF.

Zanim jednak cokolwiek wybierzesz, najpierw powinienes zdecydowac jakie chcesz miec chlodzenie. Np bigtower od Chiefteca dobrze sie nadaje do montarzu WC, ale jest tragiczny pod wzgledem chlodzenia powietrzem (nie zmiesci sie w nim Zalman 7000 na plycie NF2). Z kolei obudowy Antec Sonata lub SLK3700BQE/AMB sa super podstawa do cichego i wydajnego AC. Przy montarzu WC mozesz napotkac na problemy, chociaz jak widac na zdjeciu wyzej, da sie to ladnie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...