Skocz do zawartości
michalak

Prośba o stworzenia Hall Of Fame 3dmark03

Rekomendowane odpowiedzi

No jutro jak znajde czas przypuszczam atak na tablice 03,, rekordu nie bedzie no ale nie bede ostatni :-D

 

dotychczasowy max = 5280

 

przed atakiem potrzebuje chwilke na sprzatanie jak np. zmiana biosa mobo na szybszy, ktory czeka od dluzszego mca, nowe omegi na cat 3.10 (co o nich sadzicie?) i pare innych optymalizacji :-)

 

bedziecie mieli motywacje jak na hall of fame wejdzie axp @ 1580MHz 138fsb :-D

 

Pozdro 8)

 

EDIT: juz jestem na HoF :-) wynik troszke nizszy - pomimo kilku operejszyns nie dogonilem starego rekordu, tamten byl na sporo starszych omegach, tych co mialy jeszcze moda 9700pro na 9800, no ale nie bede sie wracal dla kilku pkt ... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się zrobić test. Ostatnio zachciało mi się kombinować ze sterami do....gamepada i system powiedział be. No ale jest - 6040. Może to nie rewelacja światowa jak na R9700 PRO, ale niestety mój nawet po wymianie chłodzenia i smarowanka AS V za nic w świecie nie może przekroczyć 400 na rdzeniu. Pamięć niby i jeszcze da się do 710, ale juz wali artefaktami. Na razie tylko zapodałem screen, bo w chacie nie mam netu by dać orba. Ale przytaszczę do kogoś i podeślę aby wątpliwości nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspulny :

 

1. nie jest wspulnym jak widać, bo niekarzdemu pomysł się spodobał, niewiadomo czemu, ale kij im w .....

 

2. jest aktualizowany wolno poniewarz, niekture osoby niezamierzaja spedzic życia w domu przed komputerem i są w tym momencie daleko poza domem i chleją :)

 

3. zgłoszeń jest bardzo mało, bardzo się rozczarowałem takim obrotem spraw, liczyłem że na tak duzym forum dosłownie zaleją nas wynikami, tymczasem jak przyjdzie jeden na dwa tygodnie to się ciesze.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma ktoś się zgłasza do prowadzenia rankingu a potem ... zlewka - NIEPOWAŻNE TO.

Można se słać wyniki :evil:

PO co się w ogóle za to brać jak potem się to olewa (i innych forumowiczów tym samym) - piję do michalaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ode mnie - kiedy ja przejalem ten topic 3dm03, byl aktualizowany na biezaco - tak sie sklada, ze siedze na tweaku codziennie i nie jest dla mnie problemem wpisac jakis wynik.

ale Pan Michalak chyba poczul sie jak dziecko, ktoremu odebrano zabawke. Co z tego, ze wrocil, skoro nie aktualizuje listy.

Jak sie czlowiek zglasza do prowadzenia czegos takiego, to ma tego pilnowac, a nie raz na miesiac przejrzec poczte, bo akurat ma tysiac innych spraw na glowie.

HQ12: piszesz, ze prowadzacy akurat nie siedza przed kompami bo chleja - to po jakiego grzyba sie zglaszali do prowadzenia listy? Jest wiele innych osob, ktore maja tysiac razy wiecej odpowiedzialnosci. Te 5 minut dziennie aby sprawdzic czy ktos nie dodal wyniku i ew. wprowadzenie go to za duze wymagania? Jak dla mnie to zwykla dziecinada i nie dziw sie, ze nikt nie wysyla Ci wynikow skoro ty tych ludzi masz w odbycie (oczywiscie nie bierz tego bezposrednio do siebie to jest ogolnie :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rapra, chyba żeś człowieku na głowe upadł, co ty k.. sobie myślisz że jestem jakimś niewolnikiem czy co :?: co ja mam ci się tłumaczyć że właśnie siedze nad morzem, albo są matury i się ucze i prosić o wybaczenie że wyników nieaktualizuje codziennie tylko raz w tygodniu ? posrało cię chyba...........

 

dostałem zgłoszenie od Ciebie czy jak ? nie dostałem bo to ty mnie masz w d.u.p.i.e a nie ja userów tego forum, coponiktórym palma odwala i myslą że się świat wokuł nich kreci wysyłają score i tego samego dnia 4 upomnienia ze jeszcze niema w tabelce........

 

a tak ogulnie to ci powiem że komentowac jest bardzo łatwo weż kurna i zrób coś kreatywnego lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HQ12, wlasnie potwierdziles, ze jestes gowniarzem.

nie chce sie z Toba klocic, bo nie mam ochoty.

Kiedys moze zrozumiesz, co to jest odpowiedzialnosc - ja Cie tego nie bede uczyc.

Nic nie zrozumiales z tego co pisalem - nie chodzi o to zebys Ty musial sie meczyc codziennym przegladaniem poczty. po prostu skoro Cie to przerasta oddaj ten temat komu innemu. Komus, kto znajdzie raz dziennie 15 minut na zajrzenie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ze swojej strony zamknac ten topic - jak wszystkie inne dotyczace Hall Of Fame. Moj wynik jest w jednym topicu HoF natomiast w innym go nie ma :lol:

Ktos sie deklaruje a potem olewa - tak nie moze byc - pozniej sa sytuacje takie jak wyzej - HQ12 - Rapra

 

Dlatego najlepiej bedzie jak zamkniemy te tematy i administracja pomysli nad stworzeniem nowego dzialu forum: BENCHMARKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi rapra to stwierdzić, ale to nie ja jestem gowniażem, który nie rozumie na czym polega życie, wiem że co poniektuży mają nudne życie i siedzą dzień w dzień przed PC, a ty wymagasz od kogoś żeby przedkładał forum ponad swoje prywatne życie 8O, w domu wszyscy zdrowi ? Czy ty wiesz czego wymagasz ? gdybym miał siedzieć codziennie i sprawdać wyniki nimugłbym wekendu spędzić z rodziną, niemugłbym jechać na kilka dni w góry, niemugłbym zaszaleć w nocy z kobietą poza domem.

 

Co do oddania HoF w inne ręce, chiałem kiedyś to zrbić w ten sposób że odwaliłem całą czarna robote czyli dodałem większośc score i zaprojektowałem liste, a wcześniejszym prowadzącym HoF zaproponowałem wspulną bądz samodzielna prace nad moim HoF czyli że się narobiłem i chiałem oddać moje HoF komuś po to żeby na forum niebyło zamieszania, chiałem to zrobić z myślą o forumowiczach ale jak widzisz nikt niechiał <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> mojego HoF

 

Jeśli tak cię bardzo denerwuje ta sytuacja to dam ci bazy danych i hasło do maila będziesz aktualizował na bierząco, a ja poprawiał w chwili wolnego czasu, chcesz pomódz ?

 

ręka do góry kto wysłał wynik i nie został dodany !

 

tylko mnie się wydaje że pomoc jest zbędna, bo wszystko jest prowadzone jak należy, nikt mi za to co robie nie płaci ani nie prawi komplementów, poświęcam swój czas dla userów tego forum

 

przydałoby ci sie rapra troche zdrowego rozsądku, i żebyś okazał deczko szacunku ludziom, którzy bezinteresownie coś dla Ciebie robią :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry do mnie do mojego HoF wysłałeś ? bo mnie się niewydaje........

 

więcz czego mnie obarczasz czyimiś problemami

A to jest twój topic czy michalaka ??

Skoro na Tweaku jest już kilka HoF to może ja też swój założę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry do mnie do mojego HoF wysłałeś ? bo mnie się niewydaje........

 

więc czego mnie obarczasz czyimiś problemami

A to jest twój topic czy michalaka ??

Skoro na Tweaku jest już kilka HoF to może ja też swój założę :D

widze że na żarty ci sie zbiera, a mnie ta sytłacja w cale nie bawi wyraźnie wyżej napisałem że chiałem odstąpić baze danych michalakowi bo on chciał prowadzić HoF ale on się nie zgodził, co mam według Ciebie zrobić, mój pomysł został poparty chyba przez wszytkich forumowiczów, poza kilkoma osobami które miały już swoje HoF... pomysł wspułpracy podchwycił POWER BY AMD z czego bardzo się ciesze, gdyby nie było tak dużego poparcia od strony moderatorów i pozytywnych opinij od forumowiczów nigdy bym nie otworzył nowego HoF, zaczeło się od tego, że mój pomysł zmian był poprostu dobry, pisząc te sugestje nie miałem nigy w zamyśle prowadzić HoF, a stało się zupełnie co innego. Cały czas jestem zdania że to co mamy teraz to jest zwyczajny bajzel ale weź przekonaj kogokolwiek, że się myli, może powinniśmy zrobić ankiete i usunąć z forum wszytkie HoF a zostawić to na które po miesiącu padnie najwiecej głosów ? według mnie bardzo dobry pomysł, rozwiązał by wszystko, nadal moge odstąpić baze danych jeśli ktoś chce proadzić HoF

 

yotomeczek tego typu złośiwości są poniżej pasa, wysłałeś wynik i niewiesz nawet do kogo ? dobre sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek tego typu złośiwości są poniżej pasa, wysłałeś wynik i niewiesz nawet do kogo ? dobre sobie

Nie wrabiaj mi tu sklerozy. Wysłałem do Michalaka i do niego mam pretensje - a Ty wziąłeś to do siebie ... to jest topic założony przez niego więc tu wlepiłem co o tym myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh, właśnie usunołem o co tak naprawde chiałem napisać, poniewarz złość rodzi złość, będziecie mieli okazję zagłosować w ankiecie, które HoF zostawić, a które usunąć, juz niebawem.

 

yotomeczek, ja wcale nie uwarzam żeby michalak podchodził do tego przedsięwzięcia powarznie to już drugi taki przypadek w którym nieaktualizuje bazy dany od dłuższego czasu, mam tylko taka małą prośbę jesli masz do niego pretęsje to kieruj to co piszesz w jego stronę, odpowiedziałeś na mój post dotyczący mojego HoF, w którym pisałem do rapra, wyslj wynik do tego właściwego HoF a zobaczysz jak zostaniesz potraktowany

 

pozdrófka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ręka do góry kto wysłał wynik i nie został dodany !

no ja wysłałem ..

mówię o rankingu 2003 http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=56421

Jeżeli wg Ciebie Michalak jest poważny to współczuję ...

Rapra zgadzam się w całej rozciągłości

Odpowiedziałem na pytanie ogólne ręka do góry kto wysłał wynik i nie został dodany !

A nie na Pytanie ręka do góry kto wysłał do mnie wynik i nie został dodany !

 

Może stąd małe zamieszanie ...

HQ12 - nic do Ciebie nie mam (podziwiam nawet pewne Twoje osiągnięcia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że było tu małe zamieszanie,

przepraszam Yotomeczka i innych, starałem się uaktualniać na bieżąco, ale niestey miałem dl amnie bardzo ważne egzaminy, walko o punkty, oceny na świadectwie i nie miałem czasu tu zaglądać. Ciesze sie że teraz rapra prowadzi HoF, Niestety czas kiedy miałem bardzo dużo wilnego czasu się skończył w tym roku.

W LO też będzie ciężko na początku pewnie.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich.

 

Mam nadzieje, że jakoś mi wybaczycie.

 

Pozdrawiam

Maciek Michalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...