Skocz do zawartości
rogers

Nowy Sprzęt...Co sądzicie??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W weekend zamierzam kupic nastepujący sprzęt;

 

EPOX 8RDAE

Athlon XP 2500+ (docelowo FSB 400 MHz)

512 MB PC3200 TwinMos

CoolerMaster CP5 8JD1F Silent

 

do tego puki co pozostane przy moim Sapphire Radeon 9500@9500 (325/620) Pro 64MB Infeneon 3.0 ns.

 

Stary sprzęt opchne na WGK chyba że ktos z Was chce tanio jeszcze kupić..

 

W każdym razie co sądzicie o moim wyborze??? ..a właśnie może to niezręczne pytanie ale potencjalnie ilę będzie można wycisnąć w 3dMarku 2001 SE na tym sprzecie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie co sądzicie o moim wyborze??? ..a właśnie może to niezręczne pytanie ale potencjalnie ilę będzie można wycisnąć w 3dMarku 2001 SE na tym sprzecie????

Hmm... stawiam, że na tym co masz przekroczyłeś 14000... na tym co będziesz miał i przy podkręceniu Bartona i pamiątek 15000 może pęknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[]

Hmm... stawiam, że na tym co masz przekroczyłeś 14000... na tym co będziesz miał i przy podkręceniu Bartona i pamiątek 15000 może pęknie :)

no hmm :wink:

 

rogers pochwal sie ile wycisnołes na swoim cfg-u (compare a nie jakies screeny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przy AXP1700+@2100+ (12,5x140MHz), pamiątkach na CL2 grafie na 350/620 (wyżej nie próbowałem) w 3DMarku wycisnąłem niecałe 11000...niepamiętam ale coś koło 10800-10900 niezawiele...(a jako ciekawostke powiem że bez odblokowanych dodatkowych 4 potoków na grafie ok 9200)

 

A szczerze mam nadzieje że na nowym sprzęcie będzie między 12500-13000??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konfig ok ale zastanow sie na twinmosami bo z epoxem maja problemy (nie dzialaja prawidlowo)

 

pozdro

jakiego typu problemy występują i czy zawsze??? ja chce kupic Nforce2 single chanel - czy wtym przypadku problemy nadal będa występowały. I jakie pamiątki w podobnej cenie byłyby lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogule to raczej nie będe kręcić FSB powyżej 200 MHz więc może pewniejsze było by Mobo na KT600 (z uwagi na ewentualne problemy z nforce2 i TwinMos 512MB 400MHz) np. EPOX 8KRAI czy może Soltek SL-KT600-C???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...