Skocz do zawartości
ade

zasilacz 235w optimus

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym ze odsylam do naprawy moj cudowny deer 400w porzyczylem od kumpla takie optimusa...

 

co ciekawe zasilacz jest ciezszy od tego deera, nie mowiac o moim starym 300w;)

 

jak narazie skrecilem procek na 1100mhz, karte do defaulta odlaczylem dodatkowe wiatraczki i oczywiscie napiecia sa duzo lepsze niz na tamtych....

 

 

mam takie pytanko jak procek pusze szybciej to moze sie cos zjarac przez ten zasilacz?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko jak procek pusze szybciej to moze sie cos zjarac przez ten zasilacz?????

Jak najbardziej może. Lepiej nie szalej...

I tak P.S. - coś zrobił z tym deer-em? Mam takiego samego i wydaje mi się, że musiałbym się bardzo starać, aby go spalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym ze odsylam do naprawy moj cudowny deer 400w porzyczylem od kumpla takie optimusa...

 

co ciekawe zasilacz jest ciezszy od tego deera, nie mowiac o moim starym 300w;)

 

jak narazie skrecilem procek na 1100mhz, karte do defaulta odlaczylem dodatkowe wiatraczki i oczywiscie napiecia sa duzo lepsze niz na tamtych....

 

 

mam takie pytanko jak procek pusze szybciej to moze sie cos zjarac przez ten zasilacz?????

jasne ze moze Ci sie cos zjarac wiec lepiej nie szalej za bardzo. Poczekaj lepiej az deer wroci z serwisu. Z zasilkami nie ma zartow :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj cudowny deer jak jak obciaze kompa zaczyna sykac, i czasem resatrtuje kompa!!

 

nic z nim nie zrobilem wlasnie co go kupilem...

 

mam nadzieje, ze dostane kase z powrotem a nie ten szajs i kupie sobie fortrona 250w...

 

wreszcie bede mial spokoj! mam nadzieje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj cudowny deer jak jak obciaze kompa zaczyna sykac, i czasem resatrtuje kompa!!

 

nic z nim nie zrobilem wlasnie co go kupilem...

 

mam nadzieje, ze dostane kase z powrotem a nie ten szajs i kupie sobie fortrona 250w...

 

wreszcie bede mial spokoj! mam nadzieje!

hmmm.... wiesz dla takiego sprzetu to nawet fortron 250W jest malo nawet bardzo malo. Jak Cie bylo stac na deera toi dorzuc te 50 pln i kup chiefa 360W z tego napewno bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...