Skocz do zawartości
Nargil

Gdzie kupujecie procki ?

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zalezy od sprzedawcy no i czy maja procki na sklepie czy magazynie.

 

wskazowka: wchodzisz do sklepu i PYTASZ: "dziendobry czy sa procki z takiej lub takiej serii" - sprzedawca zazwyczaj mowi " a gdzie sie to sprawdza ?" i wtedy juz dostajesz prcka do lapki :)

 

przyklad z autopsji ;) ostatnio szukalem z kumplem bartka sprzed 40 tygodnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No probowalem dzis u nas w malym miasteczku kupic pare czesci do kompa:

radiatory na ramy,zalmana 6000 alcu, wentyle 80x80x25, radiator na poludniowego czipa i takie tam <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly

 

Facet mi powiedzial ze nie maja takich rzeczy bo bylbym jedynym klientem ktory by takie cos kupil ;) eh takie realia malych norkach ;(

 

Wkoncu spytalem czy maja thortony. Ku memu zdziwieniu facet sie spytal jaki by mnie interesowal. ( W tym momencie bylem w pelni podjarany myslac ze pewnie w takim zadupiu ma jakiegos z pierwszych tygodni proca ^^ ).Powiedzialem ze 2000 ale chcialbym tylko zobaczyc ich serie. Facet usmiechnal sie i powiedzial ze to niemozliwe... bo oni dopiero by zamowili. Jutro sprobuje do niego pojsc z lista serii jakie by mnie interesowaly, dam mu nr tel i niech zadzwoni jak mu sie uda to skolowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo jak szukalem mojego 1,7 jiuhb

 

tez czekalem az sprowadza.

 

ale byl taki sklep gdzie wszedlem i pytam:

 

- czy sa antki 1,7 ?

- tak sa

- a moge sie dowiedziec jakiej serii ?

- oczywiscie ... zaraz sprawdze

 

szuka szuka czyta cos tam i po 5 minutach przylazi i wali z mostu:

 

- to bedzie serii SOCKET A

 

o malo co butow nie zjadlem ze smiechu i wyszedlem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego proca kupowalem w proline(katowice), na pytanie czy moge wybarac se serie koles pobiegl na zaplecze przyniosl mi z 10 procow i z bananem na ryju polozym mi je na blacie, lookam na te proce a okazuje sie ze wszystkie sa z jednej serii :) wiec domyslilem sie czemu koles sie nadupial. Oczywiescie kupilem go bo mi odpowiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem was wszystkich przestrzec przed kupowaniem procków na Allegro u kolesia o ksywie " Barypl"

 

Kupiłem u tego jełopa Athlona 2000+ 1 grudnia, proca dostałem 30 grudnia zapakowanego w folie i z skrzywioną nużką!!!!!!

Wysłałem do kolesia 3 maile - na żaden nie odpowiedział

 

Czekałem na procesor cały miesiąc i przez ten czas procki w sklepach zdążyły potanieć - czyli przepłaciłem.

 

Odradzam wam wszystkim kupowanie czegokolwiek od kolesia <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> nie potrafi założyć sobie konta pocztowego na interi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...