Skocz do zawartości
turzol

[quick help] Laptop do 4500zl - Jaki i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel poprosil mnie zebym pojechal z nim jutro kupic laptopa do firmy. Ma na to max 4500zl i ani grosza wiecej.. Malo siedze w laptopach takze nie wiedzialem co mu wlasciwie doradzic...Slyszalem ze dobre sa laptopy oparte o technologie CENTRINO, ale to chyba inna polka cenowa...Jutro jedziemy szukac (glownie w Katowicach) i musimy cos wybrac...

 

Tak wiec co radzicie kupic w tej cenie :?: Sprzecik MUSI byc nowy (fakturka) i legalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się pytałem w sklepie laptopowym czy się różni to centrino od zwykłego P4 to gostek mi powiedział że na centrino dłużej bateri trzyma.

 

W karenie najtańszy Pentium M to kosztuje 5977 złoty

http://www.karen.com.pl/KatItem.asp?id=und...KatItemCId=2159

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że się kompletnie nie znam :) Ale to chyba jest tak jak ze stacjonarnymi kompami.

Zapewnie gość nie będzie używałgo do grania także obojętnie jaki z tych co tam napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh juz kupilem. Wybralem Fujitsu Siemens Lifebook C1020 za 4899zl brutto.

 

Parametry:

15'' TFT

Celeron 2.0 Ghz, VIA P4N266

256MB DDR

20GB dysk

grafika S3 Savage PRO 8 do 32MB RAM

AC97

2lata gwarancji

 

Nic innego konkretnego w tej cenie nie bylo, jedynie Actina, ktora kazdy mi odradzal.....W kazdym razie dzieki za pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...