Skocz do zawartości
dem

Mnoznik i kilka pytan

Rekomendowane odpowiedzi

oj na twojej mobo to nie mozliwe niestety. Nie wiem jaktam z biosikami moze ktorys Ci to umozliwi. Pozostaje ci tylko drutmodzik.

Jezeli Twoja mobo obsluguje fsb 400 mhz (o ile sie nie myle to niestety nie) to mozesz ustawic fsb 200mhz ale zalezy jakie masz taktowanie ramu musisz na to zwrocic uwage i ustawiac odpowiednio jesli masz 333 to -33clk lub 83% albo dzielnikami etc zalezy od Twojego biosu byc moze ze Twoje pamieci maja potencjal i jesli nie sa to 400ki to da je sie na tyle wykrecic.

Z napieciem vcore zazwyczaj +0.1v jest bezpieczna ale temp. na AC dosyc drastycznie wzrasta :evil: i chyba rowniez na swojej mobo nie masz mozliwosci zmiany (ale rowniez tego nie jestem pewien szukaj w biosie opcji "cpu vcore" cpu voltage" or dsmth like that)

 

ale na poczatek zapraszam do FAQ napewno duzo Ci to wyjasni i pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie na tym configu wyciagnac max 11X 185, przy 190 juz komp nie odpalal windozy. Po powrocie do 185 nie dzialala myszka :)) ciekawe dlaczego? Obnizylem na 183 MHz i na razie chodzi.

Juz mam upatrzona Epox 8RDA+ za 400 zet. Napiszcie jaka jest najnowsza wersja? rev 2.2? I jak to sprawdzic przy zakupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...