Skocz do zawartości
ath

Windows XP / 2003 - Optymalizacja

Rekomendowane odpowiedzi

bo u kolegi klawiatura z wcisnietych 3 klawiszy wysyla do kompa tylko 2, u ciebie chce wyslac 3 a nie moze, bo poszla na piwo (tak serio to po prostu wysyla sygnal z trzech przyciskow ale port ps2 jest ograniczony i nie wszystko przyjmuje, plyta to wyraza blad brzdekiem) ;)

pozycz/kup jakas klawiature na usb i sprawdz, problem zniknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiles wersje oem? jesi tak to wystarczy wpisac keya z naklejki, jesli to wersja box to wpisujesz keya z ksiazeczki, w kazdym z tych dwoch przypadkow sprzedawca okazal sie debilem, bo nie ma czegos takiego w xp-kach jak limitowana ilosc instalacji... o ile bedziesz instalowal system na jednej maszynie (to same mobo) to mozesz to robin 10x dziennie, tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiles wersje oem? jesi tak to wystarczy wpisac keya z naklejki, jesli to wersja box to wpisujesz keya z ksiazeczki, w kazdym z tych dwoch przypadkow sprzedawca okazal sie debilem, bo nie ma czegos takiego w xp-kach jak limitowana ilosc instalacji... o ile bedziesz instalowal system na jednej maszynie (to same mobo) to mozesz to robin 10x dziennie, tyle z mojej strony

Pff wersje OEM na jednym kluczu można aktywować tylko dwa razy, potem telefon do m$ <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy ;-)

 

do wiekszosci zastosowan oba nadaja sie wysmienicie, 2003 jest troche swiezszy i imho szybszy, ale niektore gry sie z nim gryza... stabilne sa oba jesli umiesz o system dbac, wydajnosc stoi lekko po stronie 2k3 ale to tez zalezy... a co do epitetu 'lepszy' pozostawie to bez komentarza, gdyz kazdy ocenia po swojemu

Edytowane przez jekyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebny jest Windows Messenger ?? Wydaje mi się, że nie jest potrzebny... i chciałbym go wywalić.

 

SGJ mógłbyś wyjaśnić jak to jest z Win XP HE i jego aktywacjami? Ile razy można, bo każda osoba mówi co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie za 100pkt :lol:

uruchamiam program dos'owski z wiersza poleceń pod Xp(program do analizy pól elektrostatycznych) i potrzeba mi zrobić zrzut ekranu, ale 'PrtScr' nie dziala !!!!!!

 

ma ktoś jakiś pomysł?

da się taki zrzut zrobić może pod win98?

jest mi to niezmiernie potrzebne !!!!

Edytowane przez manieczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie boot.ini. chciałem sobie aktualizować XP ale mi się psepsuła płytka i nie ma jednego pliku :-/, więc odpada... niestety nstalator dołożył swoje 5groszy i mam w boot.ini coś takiego

 

[Boot Loader]Timeout=5Default=C:\$WIN_NT$.~BT\BOOTSECT.DAT[Operating Systems]multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetectC:\$WIN_NT$.~BT\BOOTSECT.DAT="Instalator systemu Microsoft Windows XP Professional"

XP mam w C:\Windows\

 

jak powinien wyglądać czysty boot.ini? i co wywalić po tej nieudanej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czysty" boot.ini powinien wyglądać tak

 

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za helpa ale niestety system mi się posypał (XP sam se usunął pliki dll jądra xD ), więc poświęciłem całą noc , żeby jak najlepiej był zrobiony :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się dodać do menu start nowy folder, który pokaże się obok "programy'? Wiecie o co chodzi, w tej dolnej części menu start gdzie są ustawienia, programy, bo każdy dodawany folder pokazuje się nad tym oddzielającym paskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam, chcialbym na swoim pulpicie posiadac tylko sama tapete bez ikon i bez paska po prostu bez niczego,jedynie po najechaniu na gore czy na dol zeby wyskoczyl pasek z moimi ikonami i programami,ewentualnie jakis kalendarz z zegarem na pulpicie, jak to zrobic zeby byl jak najlepszy efekt?Chcialem uzyc Vista patcher....ale system strasznie sie zmulil i nei dalo rady duzo zrobic,prosze o jakies pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...