Skocz do zawartości
k a m e r e k

pentium 4 @ 5,25GHz na tomshardware

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem cos ciekawego:

http://www.krio-odolanow.pl/pl/ramki.htm

 

Ciekły hel o czystości 99,9995% - sprzedawany w dewarach 100 l, 250 l i 500 l, a także do zbiorników klienta. 

 

Hel gazowy o czystości 99,9995%. 

 

Ciekły azot beztlenowy o czystości 99,999% - sprzedawany w dewarach 180 l i 230 l lub napełniany do zbiorników klienta.

 

z tego co zrozumialem to azot/hel mozna u nich kupic w butlach cisnieniowych  tak???

O w mordę. Ciekły hel ? To ja poproszę do słoiczka po ogórkach :D

 

Hmm... Kto zrobi ze mną projekt taki jak na TomsHW tylko że używając ciekłego helu ?

 

schłodzimy ~70K więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę. Ciekły hel ? To ja poproszę do słoiczka po ogórkach :D

a nie sadzisz ze woreczek foliowy bylby lepszy??? :wink: :roll:

ciekawi mnie dlaczego czesciej LN2 jest spotykany w termosach niz w butlach... przeciez mniejsze straty gazu sa....

a co do helu to ciekawe ile kosztuje w przeliczeniu na litr... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem dlaczego tak bardzo nie lubisz Prometei'i... 

OPP tez jej uzywa, i OPP tez musial sie ruszyc do Los Angeles zeby CaptainCascade dal mu sie pobawic jego chlodzeniem, dodaj processor od DDTunga i pare zabawek od FUGGER'a. macci tez nie pospawal swojej zabawki sam, Ladokriz i ALT-F13 (ruscy) pracuja razem i uzywaja prometei', Stnger tez ma dwie zmodyfikowane Prometeie i ja tez, no i moze dodaj Shamino z vr-zone. 

I tak chyba wymienilem pierwsza dziesiatke w tym sporcie. Tak nawiasem mowiac, z moich prometei to zostala tylko orginalna obudowa.

To sa glownie mody na R404A/ R507 i zmiana kapilary...

Ale i tak nie bede sie klucil o nic bo nie mam co... <poklony>

 

A ty mozesz pobawic sie swoimi zabawkami w piwnicy sam i patrzec sie jak inni sie scigaja. No offence ale prawda jest straszna, dzis musisz miec sporo szmalu i kogos do pomocy, bo niema juz bohaterow na tym swiecie.

Oni sa nie ta liga, nawet nie mam co probowac i nie robie tego

 

btw, DJ jest twoim herosem? ah ten sam DJ co pociagnal 3DMaxx'owi Prometeie i jeszcze chcial ich do sadu za znieslawienie podac? LOL.

Nie siedze w tym tak gleboko- pamietam ze mial przyzwoite wyniki i dlatego go wrzucilem do tej grupki...

 

<poklony> i daje sobie spokoj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadDamage, wpadłeś tu na forum, zacząłeś "besztać" ludzi po kolei w różnych topikach i czepiać się poczynań berkuta. Poczytaj może troche o jego projektach, dokonaniach, zapale do pracy. Chłopak nie ma 20 lat a ile ciekawych projektów rozpoczął. A ty tu pier..., że może sobie pozostać w piwnicy, bo nie ma szans konkurować z "elitą". A nawet nie wiesz czy chce w ogóle z nimi konkurować. Może na Twoim tbreak są "inne" zasady, ale tu nie wywala się od LOLków ludzi, którzy mają autentyczny zapał i podejmują się rzeczy, których 99% osób na tym forum w życiu nie spróbuje.

Mam wrażnie, ze wpadłeś "zlookać" forum, o którym się coraz więcej mówi i ustawić je "na swoim miejscu". No offence, ale takie wrażenie sprawiają Twoje wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nie maja mocy - nie udowodnili tego.... Ja na tym mobo nie widze np. najwazniejszego przy 5ghz moda - drop moda... Co z tego ze ma 5.25ghz jesli moze sobie popatrzec tylko na ten zrzut i myslec sobie "ale byloby zajebiscie" - macci ma 4.7ghz *tylko*, na ee i pewnie brechta sie z tych kolesi

co to jest ten drop mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...