Skocz do zawartości
j.h.hudy

no dobra,, mam wdc 800 jb, jest glosny ale co dalej??

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem wczoraj to cudo za 356 zeta i jest zapupiscie szybki w porownaniu do mojego bylego seageta 10 gb :twisted:

 

jego temp. pracy to max 38 c Czy to dozo??

 

jednak jest dosyc cichy przy zapisie i odczycie ale po wlaczeniu kompa sluchac tylko buuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

 

charakterystyczne buczynie ktore jest lekko wyczuwalne ale w nocy nie do wytrzymania (jakby ktos odkurzal pietro nizej)

 

i czy jest jakis progs ktory zmniejszy halas obracajacych sie talerzy??

 

i czy w waczych caviarach jest to samo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dotykam obudowe z sprzodu (w miejscu gdzie jest dysk)

to lekko drga

 

moze to powod obudowy??

 

 

jak dysk ma byc przykrecony do obudowy silno czy lekko czy bardzo mocno??

 

aha ile gwary maja te dyski??

bo ja dostalem 30 miesiecy a powinno byc chyba 36??

 

aha mam zdiete boki z obudowy zeby sie nie grzalo, moze to przez to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja powinna byc na 36 miechow bo tyle daje producent ,Twardy dysk powinien byc przykrecony mocno (z wyczuciem) a moze to obudowa drga od twardego wes podłóz pod obudowe recznik i zobacz czy dalej cos buczy bo jak obudowa to recznik powinien to wytłumic. (moze obudowa krzywo stoi) a czy przez zdjete boki słychac twardziela jak pracuje to nawet jak bedziesz miał załozone boki od obudowy to bedzie go słychac ale zawsze przy zdjetej obudowie bardziej słychac .Moze zamknij obudowe i sprawdz jak bedzie ale pamietaj ze przy zamknietej obudowie przy dłurzszej pracy powinienes miec dodatkowy wentylator wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>acy ciepłe powietrze zeby cyrkulacja była ,a najlepiej to jeden nawiewajacy i jeden wywiewajacy i obudowe mozesz spokojnie zamknac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentylkow wywiewajacych nie mam, a komp jest wsadzony w biurko, wiec boki jak najdalej :evil:

 

a czy moge dysk wyjac z zatoki w obudowie i go polozyc na gabce??

moze to cos by dalo??

 

ale to chyba obudowa bo jak ja mocno docisne o juz tylko lekki szum slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...