Skocz do zawartości
adas

Co mam zrobić aby osiągnąć 8000 punktów w 3dmarku 2001?

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim sprzęcie wielu ludzi uzyskuje nawet 9000 punktów a muj rekord to 7481 na detonatorach 40.72, karta podkręcona jak w podpisie.

Może to wina pamięci sdr? Testy przeprowadzałem z zamkniętą obudową i otwartą więc nic sie nie przegrzewa. Zasilacz dobrze trzyma napięcia.

Może to wina wolnego dysku twardego - 4400 obrotów ? Albo w sterownikach w zakładce ustawienia Direct3D zwiększyć rozmiar pamięci tekstur PCI ?

 

Już sam nie wiem co robić, macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sdr starsznie ogranicza. sprzet z podpisu i karta byla wkrecona na 220/500 i mialem 10k. zainstaluj stery 30.82, 41.09 lub 40.72 bo ktorys z tych mialem rekord :) zjedz w zakladce z jakoscia an minimum i powinno troche skoczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee ta gadacie :-) plyta jak plyta ;-)

wloz od kolegi jakis ddr na probe, powinno niezle podskoczyc...

 

nagraj oc biosa i ustaw chocby fsb 138, do tego timingi memorkow

 

sam mam k7s5a i mam 5280markow... 03 ;-) :-) heh :-D

 

Pozdro )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja plyta glowna ... ECS - to mowi samo za siebie :)

nie lubie tej firmy bo odwala lipe :)

Weź bolek sie nie odzywaj jak niemasz pojęcia ! Widzisz mój podpis ?? ECS !! i wynik bardzo dobry ale na pamieciach DDR !!!!

 

Majac gef3 bez SDR miałem ok 7500pkt po wymianie pamieci na DDR wynik skoczył do 9500pkt !!!

 

Pamieci DDR zapewnijaja dużo większa przepustowość niż stare SDR-y

 

Niewiem normalnie smiać mi się chce czytajac takie wypowiedzi jak twoja , co ty robisz na tym forum ????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem co robić, macie jakieś pomysły?

Tylko pamięci DDR !!! gwarantuje ci jak kupisz DDR-y odrazu wynik skoczy ci o jakieś 1200pkt , a jak wgrasz chepobiosa i odpowiednioioo skonfigurujesz timingi to uzyskasz jescze około 400pkt

 

9000pkt to luźniutko wyciągniesz bez żadnego ale :!:

 

TYLKO DDR :!: :!: :!:

 

Pozdro. :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wam te pkt w 3dmarku co wam to daje liczy się jak grafa działa pod daną grę co będziesz się patrzył czy masz w 3 dmarku 40 czy 60 klatek albo 10000 pkt  :twisted:

hmm

 

albo mnie nadal kac meczy albo ja poprostu cie nie rozumiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wam te pkt w 3dmarku co wam to daje liczy się jak grafa działa pod daną grę co będziesz się patrzył czy masz w 3 dmarku 40 czy 60 klatek albo 10000 pkt  :twisted:

hmm

 

albo mnie nadal kac meczy albo ja poprostu cie nie rozumiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co wam te pkt w 3dmarku co wam to daje liczy się jak grafa działa pod daną grę co będziesz się patrzył czy masz w 3 dmarku 40 czy 60 klatek albo 10000 pkt  :twisted:

Nie ja zwykle patrze czy mam 100 czy 150fps :lol: Stuknij sie w czułko i pomyśl do czego może slużyć 3dmark. Niema kart graficznych pod dana gre tylko pod wszystkie gyr dx7 dx8 dxy powoli dx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja plyta glowna ... ECS - to mowi samo za siebie :)

nie lubie tej firmy bo odwala lipe :)

smieszne historie opowiadasz :)

 

 

mialem sprzet taki jak on tylko ze radka 8500 on ma wydajnosc ~ gf3ti, i jeszcze pameici sdr, op zmianie na ddr wynik 3dmarka +1500 i w grach zauwazalna wiekrza plynnosc, o wiele mniej jakichkolwiek spowolnien

 

Waskim gardlem w Twoim kompie jest wlasnie ten sdram, jest takie przyslowie ze lancuch jest tak mocny jak jego najslabsze ogniwo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...