Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

wyjdzie demko to se zobaczysz <_< .....

1414488[/snapback]

ciekawe kiedy , jest demo i beta preview release dla prasy i rozne pokazy , a tak trudno wydac cos dla graczy , jedno demo dla ludzi by niczemu nie zaszkodzilo , hmmm ciekawe czego to panowie z gsc sie obawiaja skoro nic w tym kierunku jeszcze nie zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera: 1 grudzień 2005  hahaha to sobie poczekamy

stalker forever :lol:

1414585[/snapback]

Mowilem, ze bedzie przed Gwiazdka dopiero :P

 

Norma - jak ktos cos przeklada na wrzesien, jest 90% pewnosci ze wyjdzie w grudniu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh przejscie GTA SA :lol:

misje moze i ukonczysz w miecha ale radosc z gry to 5 miesiecy minimalnie biorac pod uwaga mnogosc mozliwosci :D

@730 - dema wielu gier wypuszczają po premierze, a nawet jesli to dlaczego mieliby wypuscic demko 7 miesiecy przed premierą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz pewnosc ze znowu jej nie przeloza ? hehe , nikt nie zna daty premiery dopoki nie zostanie ogloszona przez gosci z gsc , w grudniu bedzie , cytuje "w zwiazku z wymaganiami wydawcy gra zostaje przelozona na pierwszy kwartal 2006" poniewaz inne tytuly wychodzace w tym samym czasie mogly by wplynac na sprzedaz ich arcydziela" :lol:

 

@730 - dema wielu gier wypuszczają po premierze, a nawet jesli to dlaczego mieliby wypuscic demko 7 miesiecy przed premierą

z tym sie zgodze , tyle ze inne gry nie maja tylu pokazow , i dem dla prasy itp , graczom tez chyba cos sie nalezy nie wspominajac o tym ze stalker juz wychodzi od kilku lat , i nikt tak na dobra sprawe nie wie od kiedy on jest w produkcji :mur:

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w S.T.A.L.K.E.R. grałem w Alfe na GeForce 2 Pro i chyba 256 mb ram i reszcie to co w podpisie i powiem wam że mi nie zacinało aż tak bardzo :] ale od tego czasu ju.ż tyle w grze poprawili że hoho :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh przejscie GTA SA :lol:

misje moze i ukonczysz w miecha ale radosc z gry to 5 miesiecy minimalnie biorac pod uwaga mnogosc mozliwosci :D

@730 - dema wielu gier wypuszczają po premierze, a nawet jesli to dlaczego mieliby wypuscic demko 7 miesiecy przed premierą :lol:

1414708[/snapback]

jedyno firmą która wypuszcza dema wcześniej o jakies 6 miechów jest terminal reality twórca blood rayne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz pewnosc ze znowu jej nie przeloza ? hehe , nikt nie zna daty premiery dopoki nie zostanie ogloszona przez gosci z gsc , w grudniu bedzie , cytuje "w zwiazku z wymaganiami wydawcy gra zostaje przelozona na pierwszy kwartal 2006" poniewaz inne tytuly wychodzace w tym samym czasie mogly by wplynac na sprzedaz ich arcydziela"  :lol:

z tym sie zgodze , tyle ze inne gry nie maja tylu pokazow , i dem dla prasy itp , graczom tez chyba cos sie nalezy nie wspominajac o tym ze stalker juz wychodzi od kilku lat , i nikt tak na dobra sprawe nie wie od kiedy on jest w produkcji :mur:

1414728[/snapback]

jestem niemal pewny, ze gra wyjdzie za rok. to bedzie 20 rocznica katastrofy w czarnobylu (26.04.1986) wiec podczepia to do akcji promocyjnej. wczesniej nie ma sie nawet co nastawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 17scie filmików z gameplaya stalkera i coraz mniej mi sie ta gra podoba.

filmiki z dedmecza;] ale myslałem ze bedzie on ambitniejszy, bo wyszła totalna sieczka z anomaliami typu trąba powietrzna itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 17scie filmików z gameplaya stalkera i coraz mniej mi sie ta gra podoba.

filmiki z dedmecza;] ale myslałem ze bedzie on ambitniejszy, bo wyszła totalna sieczka z anomaliami typu trąba powietrzna itd

1419173[/snapback]

Mnie za to intersuje tylko Single Player. Do grania w Multi mam CS albo ET. Co do premiery to juz mnie denerwuje to od dawna ze ostatnio na gry(dobrze zapowiadajace se tytuly trza czekac az tyle czasu. Przykladem moze tu byc Doom 3 wieki na to czekalem zadna rewelacja i do tego mi zwalnie i to mocno czasem na tym sprzecie co mam. No ale coz ,aby gre lepiej dopracowac i zareklamowac to trzeba czekac z premiera jak najdluzej. Tak mysla producenci danej gry. Ale wszyscy wiedza ze nie zawsze to musi sie sprawdzac. Driv3r jest tu przykladem. Producenci ktorzy konwertowali Driv3r'a z PS2 na PC powinni sie teraz lapac za glowy...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytane dzisiaj:

Przez ostatni tydzień, na forum serwisu Oblivion-Lost.com można było pisać posty zawierające pytania dotyczące gry. 10 najlepszych z nich zostało właśnie wybranych i przesłanych do GSC. Oto one:-Czy w klanach będą rangi? Jeśli tak, to czy będzie możliwe przejecie dowództwa nad klanem?-Jak duże jest prawdopodobieństwo, że S.T.A.L.K.E.R. ukaże się jeszcze w tym roku? I kiedy?-Czy zostanie wydana jeszcze 64-bitowa wersja gry? Jeśli tak, to jakie korzyści przyniesie ona w porównaniu do wersji 32-bitowej?-Czemu postacie z filmików prezentujących tryb multiplayer biegają z prędkością światła? Czy zostanie to zmienione, tak, aby szybkość była bardziej realistyczna, i nie wyglądała jak ta w Quake 3? Chciałbym również wiedzieć, czy Counter Strike zainspirował twórców trybu wieloosobowego. Jeśli tak, to czy jest to spowodowane tym, iż uważacie, że taka forma rozgrywki przyciągnie więcej młodszych graczy?-Wiemy już, że niektóre z map trybu singleplayer mają wielkość aż do 5 kilometrów kwadratowych. Jaką maksymalną wielkość będą miały mapy multiplayer?-Jak działa wzrok sztucznej inteligencji? Czy NPC mogą mnie zobaczyć, gdy na przykład tylko moja noga wystaje zza drzewa? Czy łatwiej będzie im mnie rozpoznać, gdy będę w ruchu, czy gdy nie będę się poruszał?-W wielu wywiadach czytałem, że w grze dostępnych będzie kilka poziomów trudności. Czy będzie również taki, w którym będzie można rozwiązać wszystkie misje dodatkowe, tak długo jak się chce, bez obaw, że któryś z NPC rozwiąże główną misje przede mną i będzie trzeba zaczynać od początku?-Dłuższe pytanie: Język skryptowy LUA został wspomniany przez twórców jako język przeznaczony do modyfikacji S.T.A.L.K.E.R.’a. Czy jest to jedyna możliwość? Czy może będzie tak jak w Doom’ie 3, gdzie oprócz języka skryptowego, dostępne są również biblioteki DLL? Jak wygląda struktura kodu źródłowego? Coś jak biblioteki serwera/klienta w Half Life, czy może jak biblioteki gry z Doom’a 3?. Poza tym, do którego z poniższych edytorów map, można porównać ten ze S.T.A.L.K.E.R.’a: Hammer Editor (Half Life 2), Radiant, Sandbox Editor (Far Cry), unrealED? Czy edytor jest przyjazny dla użytkownika i jak bardzo jest skomplikowany?-Skąd pochodzą dźwięki broni i czy zostaną one zaimplementowane w końcowej wersji? W ostatnich filmach, bronie nie brzmią jak ich oryginalne odpowiedniki.-Czy można oszukać sztuczną inteligencje i na odwrót? Na przykład, gdy biegnę za budynkiem, to czy sztuczna inteligencja domyśli się, że wybiegnę po drugiej stronie budynku, i czy będzie celować w tamto miejsce, aby przygotować się do zabicia mnie?
Ciekawe kiedy pojawia sie odpowiedzi (szczegolnie na pytanie drugie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to intersuje tylko Single Player. Do grania w Multi mam CS albo ET. Co do premiery to juz mnie denerwuje to od dawna ze ostatnio na gry(dobrze zapowiadajace se tytuly  trza czekac az tyle czasu. Przykladem moze tu byc Doom 3 wieki na to czekalem zadna rewelacja i do tego mi zwalnie i to mocno czasem  na tym sprzecie co mam. No ale coz ,aby gre lepiej dopracowac i zareklamowac to trzeba czekac z premiera jak najdluzej.  Tak mysla producenci danej gry. Ale wszyscy wiedza ze nie zawsze to musi sie sprawdzac. Driv3r jest tu przykladem. Producenci ktorzy konwertowali Driv3r'a z PS2 na PC powinni sie teraz lapac za glowy...

1419276[/snapback]

no tak ale tryb MP reprezentuje gre w sieci prawda?

liczyłem na jakiegoś gigantycznego cooperativa a nie bezmyślną łupanine.

chyba ze trybów w mp bedzie więcej;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze cooperativa ma nie byc (moze sie cos zmienilo do tego czasu). Wiec zostaje deatchmatch pewnie w kilku podobnych trybach. Deatchmach jest deatchmach wiec bedzie łupanina i tyle, na tym polu przełomu nie bedzie. Za to singiel....mmmm... nie moge sie doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"THQ's financial year runs from April 1st 2005 through to March 31st 2006. This is standard practise and widely known in the industry and business. There was no mention of S.T.A.L.K.E.R. as we have already announced it many times in the investor relations announcements. We have no definitive release date yet for S.T.A.L.K.E.R. We do expect to have some announcements, including a public demonstration this summer. More news to follow."

 

 

buchachachacha

 

stalker przełożony na 31marca 2006 :lol:

gra jak dla mnie już nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL no to po ptakach. Niestety, ale jesli nie zrobia czegos z grafika to bedzie nie ciekawie to wygladac przy (zalozmy przez chwile, ze wyjdzie) UE3.0 . O ile nadrobi fabula czy innymi ciekawymi pomyslami to nie ma problemu, ale jakos nie sadze, zeby system rozgrywki byl jakis rewolucyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem bedzie :>

grafika nie jest najważniejsza

wtedy bedzie raczej średnia jesli za bardzo sie nie zmieni, ale wierze że grywalność i fabuła powali wszystko inne :D

wyjdzie wyjdzie ;)

z DNF nie ma zadnych filmików oprocz tych tego z 1998 i tego na silniku q2

a ze stalkera jest cała masa ;)

nie wiem czemu tak płaczecie i sie podniecacie że nie wyjdzie

dla mnie jest oczywiste ze wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"THQ's financial year runs from April 1st 2005 through to March 31st 2006. This is standard practise and widely known in the industry and business. There was no mention of S.T.A.L.K.E.R. as we have already announced it many times in the investor relations announcements. We have no definitive release date yet for S.T.A.L.K.E.R. We do expect to have some announcements, including a public demonstration this summer. More news to follow."

buchachachacha

 

stalker przełożony na 31marca 2006  :lol: 

gra jak dla mnie już nie istnieje

1429913[/snapback]

Na razie THQ milczy o premierze STALKERA i z tego co zacytowales to akurat absolutnie nic nie wynika :mur: Podaj jakies konkrety dotyczace premiery, ktore zostaly potwierdzone przez THQ mowiace o premierze 31 marca. Zreszta napisal to juz RALF11, ze info dotyczy roku finansowego THQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"THQ's financial year runs from April 1st 2005 through to March 31st 2006. This is standard practise and widely known in the industry and business. There was no mention of S.T.A.L.K.E.R. as we have already announced it many times in the investor relations announcements. We have no definitive release date yet for S.T.A.L.K.E.R. We do expect to have some announcements, including a public demonstration this summer. More news to follow."

buchachachacha

 

stalker przełożony na 31marca 2006  :lol: 

gra jak dla mnie już nie istnieje

1429913[/snapback]

ty chyba czytac nie potrafisz , wyraznie jest napisane ze rok finansowy trwa od poczatku kwietnia 2005 do konca marca 2006 i nie ma tam zadnej wzmianki o stalkerze , wyraznie jest tez napisane ze nie maja daty wydania gry , i nie ma nigdzie napisane ze stalker wyjdzie w marcu 2006 , nie wiem z kad wy to bierzecie

nikt nie wie kiedy ta gra wyjdzie jesli wogole , jesli oni chca to wydac w 2006 i pewnie w drugiej polowie 2006 to niech zapomna , gothic 3 , oblivion , i masa innych gier po prostu zdeklasuja stalkera pod kazdym wzgledem , wcale bym sie nie zdziwil gdyby thq dali sobie spokoj z ta datowana gra i pozostawili gsc pastwie losu bo dla nich to beda tylko straty , patrzac na standardy graczy to gra jaka by nie byla , z kiepska grafika nie ma szans z konkurencja , i niech nikt nie pisze ze grafika sie nie liczy tylko grywalnosc , 90% ludzi patrzy na grafe , i wedlug niej ocenia dany produkt a stalker jesli wyjdzie nie bedzie niczym wiecej niz kolejna gra , juz nie bedzie przelomem na jaki sie zanosilo , pewnie zanim go wydadza to wyjdzie dnf :)

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...widze ze pesymistyczne nastroje macie :P Nie smutac sie... gra wyjdzie ;) jednak przelomem pod wzgledem grafy nie bedzie :P THQ równiez nie zostawi GSC samych (a jezeli tak, to ktos ich przejmie i to sprzeda). Wiadomo ze 90% ldzui patrzy na grafe, jednak szpece od marketingu tak zrobia ze zarobią :P Skriny na pudełku sie podrasuje wiec dzieciaki kupia, Ci co czekali na gierke przez kilka lat równiez kupia i Ci dla ktorych nie tylko grafa sie liczy równiez kupia, bo pod wzgledem grywalnosci gierka bedzie WIELKA!

Chyba ze, bedzie to kolejna klapa ala Doom3 czy Driver 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...