Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

czyli to nie prawda że tylko fani KUPUJĄ konkretne gry, istnieje coś takiego jak opinia o grze a wiąże się z tym czas w jakim gra wychodzi!

skąd opinia - PIRACTWO!!!

wymagania rosną (sprzętowe) a dużo ludzi ma jescze słaby sprzęt,

konkurencja rośnie duke gta of2 nastepny splinter

wy tego nie zauwazycie ale przekładanie premiery producentom przełoży się na wyniki sprzedaży, oczywiście jeżeli cokolwiek mają do sprzedaży...

 

chodzi o ogólny wynik sprzedaży (globalny) a nie piracki sukces czyli dobrą oceny gry u pirackich dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najczęstszą przyczyną przekładania premiery gry jest niedopracowany cod i duże wymagania sprzętowe ,wyjdzie Fudo i nowa grafa NVidi to będzie premiera STALKERA , być może w max detalach ta gra wymaga czegoświecej niż przeciętna 8potokowa grafa klasy GF 6600GT

czy Radek 9800pro ??

obym sie mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to nie prawda że tylko fani KUPUJĄ konkretne gry, istnieje coś takiego jak opinia o grze a wiąże się z tym czas w jakim gra wychodzi!

skąd opinia - PIRACTWO!!!

wymagania rosną (sprzętowe) a dużo ludzi ma jescze słaby sprzęt,

konkurencja rośnie duke gta of2 nastepny splinter

wy tego nie zauwazycie ale przekładanie premiery producentom przełoży się na wyniki sprzedaży, oczywiście jeżeli cokolwiek mają do sprzedaży...

 

chodzi o ogólny wynik sprzedaży (globalny) a nie piracki sukces czyli dobrą oceny gry u pirackich dzieciaków.

1431141[/snapback]

WHAT? o czym ty prawisz? Napisz dokladniej o co ci chodzi bo ja nie potrafie rozszyfrowac twojej wypowiedzi :mur:

 

@magx2k

W naszym kraju narzeka sie na wymaganie sprzetowe i slusznie (w koncu malo kogo stac aby co rok zmienic sprzet), ale producenci gry raczej nie przejmuja sie tym. Gry glownie przynasza zyski na rynkach zachodnich gdzie dla przecietnego gracza karta pokroju GF6800 nie jest zadnym wypasem. A co do przekladania premiery stalkera to raczej nie bylo jeszcze czegos takiego bo jak na razie wszystkie dane o premierze podawane przez rozne zrodla to tylko spekulacje (mniej lub bardziej prawdopodobne). THQ nigdy nie podalo oficjalnie daty premiery i raczej nie zrobi tego zanim gra nie osiagnie statusu gold. Co do tego, ze gra wyjdzie nie mam najmniejszych watpliwosci tylko czy to bedzie zima 2005 czy wiosna 2006 tego nie wie nikt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

status gold o niczym nie swiadczy , wiele gier osiaga gold a pozniej zostaje przelozona :P a jesli w planach thq nie ma stalkera , to juz sam nie wiem co mam o tym sadzic cos mi sie wydaje ze nie jest tak kolorowo jak to opisuja goscie z gsc , i boja sie wydac jakies demo aby ludzie nie zobaczyli prawdy

 

co do wymagan , to rozumiem jesli gra ma wymagania i wyglada super ale wiekszosc z nich to shit z beznadziejna grafika a chodzi kiepsko na kompach ktore sa dwa razy lepsze od rekomendowanych w wymaganiach gry :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Chyba najczęstszą przyczyną przekładania premiery  gry  jest  niedopracowany  cod  i duże wymagania sprzętowe  ,wyjdzie  Fudo i nowa grafa  NVidi  to będzie  premiera  STALKERA  , być może  w  max  detalach  ta  gra  wymaga czegoświecej  niż przeciętna  8potokowa  grafa  klasy  GF 6600GT

czy  Radek 9800pro  ??

obym sie mylił

1431470[/snapback]

Ales to ujal :P Przecietny gracz ,ktory nawet dzis kupuje sprzet - zaopatruje sie albo w radka 9550 albo GF FX 5700 (ta sama wydajnosc [nie mowcie,ze jest inaczej] {szczegolnie posiadacze NV niech tego nie mowia}tylko cenowo olbrzymi skok) a o 9800 pro moga sobie pomarzyc.Ja z osob,ktore znam osobiscie mam najlepsza grafe wiec to cos musi oznaczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ales to ujal :P Przecietny gracz ,ktory nawet dzis kupuje sprzet - zaopatruje sie albo w radka 9550 albo GF FX 5700 (ta sama wydajnosc [nie mowcie,ze jest inaczej] {szczegolnie posiadacze NV niech tego nie mowia}tylko cenowo olbrzymi skok) a o 9800 pro moga sobie pomarzyc.Ja z osob,ktore znam osobiscie mam najlepsza grafe wiec to cos musi oznaczac.

1432756[/snapback]

No wiesz na mojim Radku 9550 nie będe całe życie jechał... :)

Napewno zdąże ją zmienić do czasu premiery STALKERA :)

Ale napewno na nic co przekracza 700-800zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No wiesz na mojim Radku 9550 nie będe całe życie jechał... :)

Napewno zdąże ją zmienić do czasu premiery STALKERA :)

Ale napewno na nic co przekracza 700-800zł.

1432929[/snapback]

To i tak niezle podzialasz.Myslalem, ze pojdziesz na cos z przedzialu 450-500 zl.Na alegro masz w tej cenie 9700 pro a to na reszcie Twojego sprzetu w zupelnosci Ci stacrczy do STALKERA.Tu sie zdziwicie,ale gra bedzie hulala na GF3Ti500/R8500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak niezle podzialasz.Myslalem, ze pojdziesz  na cos z przedzialu 450-500 zl.Na alegro masz w tej cenie 9700 pro a to na reszcie Twojego sprzetu w zupelnosci Ci stacrczy do STALKERA.Tu sie zdziwicie,ale gra bedzie hulala na GF3Ti500/R8500

1432958[/snapback]

Gdyby wszystko poszło po mojej myśli to teraz miałbym grafe za 700-600zł.

Tylko niestety przez moje LAMERSTWO w tamtym roku kupiłem komputer (ten co teraz mam)tylko zamiast Radka był...GeForce FX 5500(największy błąd życia)i niestety nikt tego nie chciał kupić a ja miałem w kieszeni tylko 300zł więc zakupiłem Radka 9550.A GeForce FX 5500 po miesiącu udało mi się sprzedać za 200zł...

Ale wtedy jeszcze nie znałem się na kartach po prostu byłem LAMEREM.Doopiero po czasie wiedziałem jaki zrobiłem błąd...Dałem za tego nędznego GeForca 500zł :mur: :cry:

Ale teraz już orientuje się w wydajnościach graf,ich cenach i opłacalności zakupu...

Pozdrawiam

 

 

EDIT:Nie żałuje że kupiłem tego Radka...wręcz przeciwnie jestem zadowolony,gierki hulają aż miło patrzeć a za takie pieniądze się opłacało.

Chociaż mógłbym mieć za to o wiele lepszą grafe ale cóż...Za lamerstwo trzeba płacić :mur:

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe gry pisze/tworzy sie z myśla o graczach miejszkajacych

w normalnych krajach , USA/Canada West Europe ,nikt chyba nie bierze

pod uwage naszych przeciętnych zarobkówi i tego że mało kogo stać na zakup najnowszej grafy ,

W takim U.K z którym mam doczynienia na ATI 800xl

najniższy w hierarchi zarobków zarabia w ciagu 4 dni !!! polak pracujący na budowie w podobnym czasie , polak pracujący na budowie w dobrej firmie

w tydzień zarobi na 850XT ,

takie są realia i wedle tych reali producenci tworzą nowe wymagajace gry.

 

S.T.A.L.K.E.R

będzie wymagał do gry minimum Radka 9800pro ( 800x600)

mocnego proca co najmniej 2500+ i co najmniej 512MB Ram

zapomnijcie o płynnej grze na sprzęcie słabszym od tego co wymieniłem

po co komu złudzenia :) juz nam nawkładali do głowy złudzeń

przez ostatnie 15 lat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R

będzie  wymagał  do  gry  minimum  Radka 9800pro ( 800x600)

mocnego  proca  co najmniej  2500+ i  co najmniej  512MB Ram

zapomnijcie  o płynnej grze  na sprzęcie słabszym  od tego co wymieniłem

po co komu  złudzenia  :)  juz nam  nawkładali do głowy  złudzeń

przez  ostatnie  15 lat  :/

1434185[/snapback]

:blink:

:lol:

sam to se wymodziłes ?

bo jakos wszystkie znaki na niebie i ziemi sie z tym nie zgadzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie stalker to beda znane wymagania. Skad niektorzy biora te informacje to ja nie wiem :mur: Zaraz ktos przyjdzie i napisze, ze jak mu alpha chodzila na gf mx to finalna wersja tez powinna chodzic na karcie tego pokroju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

S.T.A.L.K.E.R

będzie  wymagał  do  gry  minimum  Radka 9800pro ( 800x600)

mocnego  proca  co najmniej  2500+ i  co najmniej  512MB Ram

zapomnijcie  o płynnej grze  na sprzęcie słabszym  od tego co wymieniłem

po co komu  złudzenia  :)  juz nam  nawkładali do głowy  złudzeń

przez  ostatnie  15 lat  :/

1434185[/snapback]

Czyli ja mam 9700 pro i sobie nie pogram na takich detalach ?? Buehehehe.Ja w ciagu miesiaca bede mial 9800xt (nie wielka zmiana,ale jak za darmo to co mi tam) jednak sadze,ze na tym co mam z paluchem pogram w stalkera w 1024 z detalami na max nie patrzac w zadna podloge tylko na chmare poruszajacych sie kolesi strzelajacych do mnie z serii rakiet z rocket luncherow w czasie wybuchow pobocznych domków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe  gry  pisze/tworzy sie  z  myśla o  graczach miejszkajacych

w normalnych  krajach 

To sobie popatrz na poprzednie wyniki ankiety steama GF4MX i CPU~2GHz(2000+) rządzą :lol: W tych zbieranych od kwietnia jest nieco lepiej wyżej wspomniana karta już jest na trzecim miejscu, ale ankieta głównie objeła mało reprezentatywną grupę miliona graczy cs:s-a, a ci wyjątkowo dbają o sprzęt.

Ale i tak widać odrazu że w "normalnych krajach" głównie kupuje się gotowe hipermarkeciane zestawy :?

 

Słyszałem natomiast taką informację że programiści napisali dodatkowy kod pod DX7!!! więc może przy full detalach sprzęt który podałeś może będzie miał coś do roboty, ale by pograć pewnie będzie wystarczył byle złom, choć pewnie jak w końcu gra się pojawi by odpalić ją pod windows longhorn (słyszeliście jego wymagania? doom3 wymięka :wisielec: mocna maszynka i tak się przyda ROTFL

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyście mieli racje co do mniejszych niż podałem wymagań sprzetowych

S.T.A.L.K.E.R 'a , pożyjemy zobaczymy ,jak narazie pozostaje przy swoim :/

Z tego co czytałem tu i tam to ciagle coś dodają do gry ,jakieś nowe efekty

anomalia , bardziej efektywne wybuchy itp jak tak dalej pójdzie to Radek9800pro będzie minimum do płynnej gry , a to że komuś będzie chodzić

cacy na Radku 9550 to indywidualna sprawa ,

jest takich userów na tym forum od groma co im np FAR CRY i Doom3 chodzi miodzio w max detalach na grafach 4potokowych :)

tak jak ktoś powyżej napisał mają po 35 fps stojąc w miejscu i patrząc pod nogi :) podczas realnej gry 10 fps :) jaja istne z tą płynnością to zawsze były straszne rozbieżności ,

dla mnie płynna gra to średnio 55-60fps i nie mniej niż 30-35

to tak dla przypomnienia ;)

 

 

M4TEUSZ

Na zachodzie w Hipermarketach komputery PC kupują tylko laicy/lamerzy jak zwał tak zwał ,

pracowałem prawie 4 miechy w U.K to znam troche tamte realia

Prawdziwy gracz ,fan gier fpp kupuje kompa w czesciach ewentualnie

w małych sklepach gdzie z odpowiednią osobą dogaduje szczegóły konfiguracji

Nie wiem skąd te dane ktore podałeś ,przyjmijmy że są prawdziwe ;)

Załużmy że w polsce zarabiasz 6tyś zł ,jesteś kawalerem mieszkasz z rodzicami

którzy uiszczaja wszystkie opłaty , dajesz starym 7-8 stówek na życie

zostaje ci ponad 5tyś ,zakładając że jesteś prawdziwym fanem/maniakiem gier FPP , napisz jaką byś sobie kupił grafę ????

Napewno nie Radka 9550 czy nawet 9800pro , walnołbyś odrazu ATI 800XL

ewentualnie GF6800GT , a jak byś był prawdziwym maniakiem giercowania to pewnie kupił byś ATI 850XT :)

Reasumując każdy kupuje To na co go stać ,

np. Ja mojego Radka 9800pro byłem zmuszony kupić na raty :/

 

 

by the way

Może ktoś gdzieś wyczytał na jakim sprzęcie były nagrywane ostatnie filmiki

z gry multiplayer i demonstracji uzbrojenia ???

Mnie obiło się o uszy że był to GF 6800GT/Ultra dobrze by było wiedzieć

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno przyczyna odkladania premiery stalkera jest blad wystepujacy ze sztuczna inteligencja , a przez to ze ona jest tak zlozona i nieprzewidywalna programisci nie moga dojsc do tego co go powoduje , ten blad raz sie pojawia raz nie jesli to jest prawda , to prawdopodbnie beda musieli napisac nowy kod pod ai

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno przyczyna odkladania premiery stalkera jest blad wystepujacy ze sztuczna inteligencja , a przez to ze ona jest tak zlozona i nieprzewidywalna programisci nie moga dojsc do tego co go powoduje , ten blad raz sie pojawia raz nie jesli to jest prawda , to prawdopodbnie beda musieli napisac nowy kod pod ai

Jeśli ta Ai była by rzeczywiście taka jak opisali, to warto by było zaczekać. Oby tyylko nie wyszło coś w stylu Hl2 lub D3 bo tam Ai była zabawna, jeśli wogóle była.

 

jest takich userów na tym forum od groma co im np FAR CRY i Doom3 chodzi miodzio w max detalach na grafach 4potokowych

Zwłaszcza właścicieli mega galaktycznego ti4200, wg których tak karta miażdży x800xt i gf6800ultre, a i pewnie z 2 następne generacje kart. :lol:. Oczywiście wyłączając wszystkie efekty jak leci. no ale po co to komu przecież to i tak tylko pic na wode i nic nie wnoszace popisy programistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos tam nie widze tych efektow dx9 wiekszosc mozna uzyskac bez trudu na PS1.3, no ale niech im bedzie. Przez prawie rok beda na karmic samymi trailerami :sad: :sad: Wypuscili by jakie kurde demko albo co. Moze z E3 cos wycieknie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ten filmik chaotyczny, nie wiem czy to tak gra im rzuca, czy takiej marnej jakosci avi jest. Ogolnie ja tez nie widze efektow na miare dx9.0, jedynie ci zolnierze wygladali ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załużmy że  w polsce  zarabiasz  6tyś zł ,jesteś kawalerem  mieszkasz z rodzicami

którzy uiszczaja wszystkie  opłaty , dajesz  starym  7-8 stówek na życie

zostaje ci  ponad  5tyś  ,zakładając  że jesteś prawdziwym  fanem/maniakiem  gier FPP  ,  napisz  jaką  byś sobie  kupił  grafę  ????

Napewno  nie  Radka 9550 czy nawet  9800pro  , walnołbyś odrazu  ATI 800XL

ewentualnie  GF6800GT  , a jak byś był prawdziwym  maniakiem  giercowania  to pewnie  kupił byś  ATI 850XT  :)

Reasumując  każdy kupuje To na co go stać  ,

np. Ja mojego  Radka  9800pro byłem zmuszony  kupić na  raty :/

by the way

Co prawda jeszczę studiuję, ale zazwyczaj po wakacjach stać mnie na gf6800ultra i to w SLI. Co bym kupił? w tej chwili nic, nowe gry jeszcze jakoś mi chodzą jak nie w full to 3/4 detalach, ale załużmy że byłbym zmuszony coś dzisiaj kupić i miał na to nawet nieograniczone fundusze, to napewno poza A64 3000+ 1GB RAM i GF6600GT bym nie wyszedł, zwyczajnie wiem że za dwa latka kupię dwa razy lepszy sprzęt niż obecny Hi-END i mimo to w sumie wyjdzie taniej. No chyba że nieznałbym się na kompach to dla świętego spokoju, bez słuchania idiotycznego slangu w sklepach komputerowych polazł bym do hipermarketu :P

 

Treilery nawet fajne, ale też wolałbym choćby tyci demko :rolleyes:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh , kolejny beznadziejny trailer gdzie nic nie widac ?!? co jest z tymi goscmi z gsc , akcja prawie wszystkich trailer'ow dzieje sie w kompletnej ciemnosci albo o poznej porze , tak czy inaczej nic nie widac , a gra im niezle przycinala , chyba ze to jakis lipny codec , stalker cierpi na syndrom half life 2 , wszedzie beczki i inny syf , chyba ze to zrobili specjalnie dla traileru , w co watpie , goscie wala ognisko na metr a 2 metry obok stoja butle z gazem i inny latwopalny stuff , rofl

a grafika jest przecietna , i co tam jest z dx9 oprocz sharderow i efektu heat haze ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to fajnie wygladalo.

 

Na filmie pokazali

 

- element anomali

- wspaniala gre swiateł

- cienie!

- realistyczne uzywanie broni

- pojazdy

 

Hmm, dziwicie sie czemu film jest w nocy.

No chyba logiczne. Ze jak jak chcieli pokazac swiatla i cienie to w dzien film bylby malo efektowny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony przez Was obejrzałem trailery, największe wrażenie robi pogoda, niebo.

Szczegółowa broń, pojazdy, otoczenie z dużą liczbą detali

 

Reszta już tak nie zachwyca, całkiem niezła fizyka w HL2.

 

Czy to prawda że STALKER będzie trąba powietrzna :?:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

magx2k !!!!!

 

 

Na zachodzie w Hipermarketach komputery PC kupują tylko laicy/lamerzy jak zwał tak zwał ,

pracowałem prawie 4 miechy w U.K to znam troche tamte realia

Prawdziwy gracz ,fan gier fpp kupuje kompa w czesciach ewentualnie

w małych sklepach gdzie z odpowiednią osobą dogaduje szczegóły konfiguracji

Nie wiem skąd te dane ktore podałeś ,przyjmijmy że są prawdziwe icon_wink2.gif

Załużmy że w polsce zarabiasz 6tyś zł ,jesteś kawalerem mieszkasz z rodzicami

którzy uiszczaja wszystkie opłaty , dajesz starym 7-8 stówek na życie

zostaje ci ponad 5tyś ,zakładając że jesteś prawdziwym fanem/maniakiem gier FPP , napisz jaką byś sobie kupił grafę ????

Napewno nie Radka 9550 czy nawet 9800pro , walnołbyś odrazu ATI 800XL

ewentualnie GF6800GT , a jak byś był prawdziwym maniakiem giercowania to pewnie kupił byś ATI 850XT icon_smile3.gif

Reasumując każdy kupuje To na co go stać ,

np. Ja mojego Radka 9800pro byłem zmuszony kupić na raty :/

magx2k !!

 

no takiej glupoty juz dawo nie czytalem,bo jesli ty masz takie informacje po 4 miesiacach pobytu za granica to powiem ci ze gadasz bzdury!!!!!,dlaczego?.?..a dlatego ze ja mieszkam juz prawie 10 lat za granica i to w kilku krajach europy a najdluzej w paryzu, i wszedzie sie spotkalem ze ludzie kupowali kupuja i beda kupowac w hipermarkietach,bo zawsze dziala dobry markieting i ludzie na to ida!!,oczywiscie mozna znalesc cale rzesze ludzi ktorzy kupuja w wyspecjalizowanych sklepach ale wiekszasc i tak w hipermarkietach, i wiesz dlaczego tak jest?? bo jesli chodzi o granie to wiekszasc woli konsole a komputery uzywaja do innych rzeczy ,i nawet jak kogos stac na wymiane nowej karty to sie mu nie spieszy a jak to zrobi to bedzie musial miec wielki powod ,jeszce bardziej sie to zmieni na nie korzysc pc bo wszytkie wielkie tytuly zmierzaja na nextgeny a wtedy po co komu pc:!!

wiec prosze swoje wiadomosci po tak krotkim pobycie za granica raczej dostosuj do realiow jak tam pobedziesz dluzej czego ci zycze:):)

pozdrawiam:)

ps graczy owszem jest wielu za granica ale napalencow na nowa grafe malo!! bo wszyscy i tak maja w domach wiekszasc konsol , ja sam mam wszystkie a kompa uzywam do internetu i czasem grania w fajnego fpp lub rpg bo inne gry to dno na pc a nowe xbox 360 czy ps3 skopie dupsko najnowszym pc juz na koniec roku zobacie specyfikacje:), co do stalkera 15 lat temu chyba czytalem ksiazkie i byla niezla ,po filmikach i alfie nadal na nia czekam ,ale juz goscie przesadzaja z opoznianie jej ,dlatego z zemsty zagram jak dostane ja za darmo albo cus takiego:););)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gladiac

 

Chłopie skąd tyś sie urwał i co ty robisz na tweaku ????

Jesteś siakis inny ,grasz na konsoli czyli już odstajesz ;)

Ty mnie będziesz ciemnote wciskał kto i jakie pecety kupuje na zachodzie w hipermarketach ,no nie bądź beznadziejny , w hipermarketach pecety kupują właśnie takie lolki które używaja ich potem do internetu ,bo do czego nadaje się tani komp kupiony w hipermarkecie ,weź sobie sam odpowiedz .......

Jeśli pecet ma służyć na jakiś czas do grania to Hipermarket czy to w U.K czy w Francji nie jest odpowioednim miejscem do jego zakupu !! !!

Podobnie i u nas ,w marketach pecety kupuja lole ,które potem piszą na prośby na tweaku co i jak rozbudować ,każdy bardziej zaawansowany user peceta sam wie co kupić i jak poskładać .

 

 

b.t.w

 

Wyszedł nowy filmik z rozgrywki w S.T.A.L.K.E.R.

oj widać że wymagania sprzętowe urosły dość znacznie :/

 

Grimlock

http://www.frazpc.pl/komentarz/13901

tu jest link do filmu ,jest w nim pokazana anomalia zwana trąbą powietrzną

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik wypaśny :)

momentami jak w doomie 3 :D

fajna latarka była, i ogień pierwsza klasa

albo jak odpalił ciągnik :lol: :D

nie wiem o co wam chodzi

ciągle sie cos niepodoba

ze niby te efekty da sie na ps 1.3 zrobic ?

ojej... jakie to smutne

nawet gdyby tak bylo to co ?

numerek nie pasuje ? mi nie trzeba ps 3.0 lub 2.0

skoro gra wyglada tak wyśmienicie

jak sie stalker nie podoba i wg was nie wyjdzie to sie nie wypowiadajcie

co do tego jak to jest za granicą :lol:

wali mnie to czy ty mieszkasz tu 10 lat czy on 4 miesiace

jakies dane dajcie w ktorych bedzie kto gdzie kupuje kompa

@gladiac błagam nie zaczynaj tematu konsol bo żygne zaraz

nie robcie ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmik i... :blink: :blink: :blink: :blink:

Wszyscy czekają na TAKIE COŚ?? <_< :? :blink:

Ponoć to ma mieć grafe na najwyższym poziomie a widziałem tych żołnierzy(jak wycięci z gazety)to coś latające w powietrzu co się rozpryskło na kawałki(te flaki wyglądały jak kupa :blink: )I jeszcze jedno:Nie wiem dlaczego ale tam ta gra scinała(albo to przez ten filmik)i ciekawe na jakiej grafie w to grali...

Nie mówie że ta gra jest shitem,ale nie zasługuje na tyle czekania,gra jak gra i nie ma tam nic nadzwyczajnnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...