Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

ech do kitu z tym HDRem, efekt fajny ale producenci przesadzaja z nie tak jak za czasów pierwszych akceleratrów z rozmyciem tekstur, powiem szczerze że zdjecia z bety bardziej mi się podobały, grafika ma zbliżać sie do fotorealizmu, a to wygląda jakby główny bohater nażarł sie lsd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze glowny bohater nie bedzie na jakichs prochach? gdyby ta gra miala odzwierciedlenie w rzeczywistosci to poszedl bys tam ze spluwa pozabijac pare dziwnych napromieniowanych stworkow?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

ech do kitu z tym HDRem, efekt fajny ale producenci przesadzaja z nie tak jak za czasów pierwszych akceleratrów z rozmyciem tekstur, powiem szczerze że zdjecia z bety bardziej mi się podobały, grafika ma zbliżać sie do fotorealizmu, a to wygląda jakby główny bohater nażarł sie lsd

Człowieku no bo ruski mają mózgu już od wódki powyżerane i mają takąjazde jak po LSD ;] A może to taki efekt od napromieniowania <lol> A tak na serio to wolałbym żeby grafika była taka klimatowa, fotorealistyczna i w troche smutnych barwach bo wkońcu czarnobyl to nie karaibskie klimaciki pięknych wysepek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli grafa bedzie taka jak na tym screenie na poprzedniej stronie to ja dziekuje, chociaz i tak pewnie sie da wylaczyc to gowno. takie przycpane widoczki to pasuja do farcry'a a nie stalkera (oczywiscie do farcry'a nic nie mam, swietna giera)rozumiem, jakis lekki HDR moze byc ale nie zeby taka ciape robic na ekranie, jak ktos bedzie chcial pograc w stalkera po pijaku to juz w ogole nic nie zobaczy, jak w WOWie po parunastu browcach ;)

Jestem Noobem- co ty czlowieku chcesz od ruskich ?! :) jezeli chodzi o wode to z ruskich sa robocop'y ;) chociaz polacy chyba nie odstaja od nich za bardzo poziomem :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mi ten screen przypomina za bardzo Boiling Point,chociaz mi sie podoba,fajny blurek a wiadomo,jaki ja mam sentyment do blura w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, spodziewałem się ostrej grafiki, w szarych, zardzewiałych barwach... A tutaj bloomik, HDR, trzeba wrzucić efekty, bo producenci kart graficznych nie zapłacą. A to ma być klimat, a nie jakieś bajkowe screeny, to absolutnie do Stalkera nie pasuje. Tu ma być przytłaczająco, ma być klimat opuszczonego miasta. No jeśli producenci dalej pójdą w takie efekciarskie rzeczy, to ja podziękuję, chociaż nigdy tak naprawdę mocno na niego nie czekałem, ale tak czy inaczej chciałem zczaić po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha powiem Wam, że Wasza reakcja wywołuje u mnie uśmiech na twarzy- z ponad 500 screnów i dziesiątek video z gry pojawia się JEDNEJ, który wygląda dosyć dziwacznie i jak grom z jasnego nieba pojawiają się głosy "ee tam lipa stalker będzie słaby" albo "przesadzają z bajerami graficznymi, ta grafika w stalkerze jest słąba" LUDZIE PRZECIEŻ TO JEDEN SCREEN! Ja bym sie zaczął martwić dopiero jak by się ukazało 50 w takiej jakości ale nei jeden... wrzućcie na looooz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPkorn-> a ja Ci powiem tak, albo to jest jakis fake i nie ma sie czym przejmowac ;) , albo (jesli jest prwadziwy) ktos zaczyna mącic w stalkerze i to juz mi sie nie podoba.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo mówić, tak jak już wcześniej mówiłem, Stalker szlifowany jest na Boiling Pointa (tam też jest ten sam efekt co na screenie). Ci sami chłopcy te same pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No co tu dużo mówić, tak jak już wcześniej mówiłem, Stalker szlifowany jest na Boiling Pointa (tam też jest ten sam efekt co na screenie). Ci sami chłopcy te same pomysły :)

Wlasnie dlatego mam do tej gry takie pesymistyczne podejscie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, ta gra powinna być... mroczna, a nie jakiś hdr dają o.0 rozumiem lekki, w pomieszczeniach z jakichś źródeł światła, ale bez przesady [; nadal czekam na tę grę i myśle że jej nie popsują, ale po tym co ostatnio widziałem (mowa o screenie) to sie lekko zdziwiłem i zawiodłem. Ale cóż, pożyjemy-zobaczymy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co, pozostaje nam tylko czekac ;) mam nadzieje ze stalker mnie nie zawiedzie, czekam na gre od paru lat (jeszcze zadna gra nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak stalker) i bede jeszcze czekal jezeli to bedzie konieczne, a dzien w ktorym stalker zostanie wydany bedzie dla mnie swietem (bedzie trza to jakos uczcic ;) ) tu

http://www.janikarvonen.com/digicam/10-12.6.2005_Ukraine/

macie mase najnowszych zdjec z pobliskich terenow wokol reaktora. goraco polecam. ja po przejrzeniu tych fotek stwierdzilem ze bardzo chcialbym to zobaczyc na zywo. nie wiem czemu ale odkad interesuje sie stalkerem Ukraina coraz bardziej mi sie podoba ;) moze sie tam wybiore po premierze stalkera (chociaz wtedy to ja juz w ogole od kompa nie odejde ;) )

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ten" screen dla mnie wygląda bardzo dobrze. Troche się dziwię że większość uważa inaczej. Czyli myślicie że takie efekty jak HDR zniszczą klimat? Jeżeli zostanie użyty rozsądnie to będzie wprost przeciwnie. Czy wszystko dookoła was jest ostre jak żyleta i wyraźne. O to chodzi żeby upodabniać świat gier do rzeczywistości. Zgodzę sie że czasami coś zostanie przerysowane i na dobrą sprawę wygląda jeszcze lepiej niż w realu (w sensie, że tyle różnych efektów użytych a my dookoła siebie mamy np. jakieś ponure szare blokowiska...). Ale mimo to pewne rzeczy powinny iść do przodu. Tylko dlatego że gdy w realu spojrzę się na słońce i mnie razi i nic nie widzę nie powinno się tego umieszczać w grze bo może to popsuć klimat? Równie dobrze można zrobić całkowicie przezroczysty dym bo przez "zwykły" nic nie widać dokładnie i wyraźnie... Może głupie porównanie ale chyba czaicie o co mi chodzi? Zresztą jak ktoś zaznaczył to tylko jeden screen. Do tego pewnie część efektów będzie można wyłączyć. Teraz jedynie trzeba czekać na grę a potem będzie się kręcić nosem (albo jęczeć z zachwytu ;) ). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jest coraz fajniej :)

Coraz mniej plastikowo a coraz bardziej... Tak po konsolowemu - zacieranie konturow... Mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sadzę że nie pojawi sie nigdy bo jaki wydawca łożył by przez kilka lat kasę na wydanie gry, która napewno nie bedzie takim hitem jak final fantasy 7 (gra dla której ludzie kupowali konsole i została w milionach egzemplarzy), sorry wiem ze mianiacy mnie pojadą, ale tak właśnie myslę i pewnie wielu z was też ale sie do tego nie przyznaje, sprzęt do stalkera wymieniłem już 3 razy (gf4600ti, radeon9800, teraz to co w podpisie), po ostatnich wiadomosciach że gra ukończona, juz miałem nadzieję że wydadzą a tu po kilku tygodniach wiadomość że może w 2007, ludzie nie dajcie sie mamić ile juz razy miała być ta gra wydana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem, że tak zwlekają z wydaniem ze względu na zbliżającą się rocznicę (20-lecie koszmaru) w kwietniu. No ale jak widzę oni myślą trochę inaczej. Może chociaż trailerka i screeniki dadzą w kwietniu - jak tego nie zrobią tą rzeczywiście promieniowanie im wypaliło mózgownice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Niby jest all ok,ale ta data wydania,kiedy to w koncu bedzie,2006 czy 7 bo juz sam zglupialem

niby X 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...