Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Bajki opowiadasz, to im lepszy engine, tym mnie klatek potrzebuje do wrazenia plynnosci ? :unsure:

w rzeczy samej, engine q3 (na przykladzie cod2) minimum 80-100 fps zeby moc plynnie pograc, dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra dla graczy CS-owych ;) Headshoty , sa jak sie umie strzelac ;)

Bardzo przyjemnie sie gra , wciaga jak h... dzisiaj od rana do teraz , z malymi przerwami. Ide walczyc dalej , ogolnie moglo by byc lepiej ;)

Ale hmm i tak i tak miod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wszyscy tu piszą jaka ta gra niby trudna. A wystarczy dorwać broń z celownikiem optycznym i już nikt nam nie podskoczy, przynajmniej jeśli chodzi o stalkerów :D

 

Druga sprawa

 

Orientuje się ktoś czy istnieją jakieś kody/polecenia w konsoli pozwalajace przechodzic przez ściany? W wyniku najprawdopodoniej buga, nie mogę otworzyć jednych drzwi. Osoby, które skończyły laboratorium X18 proszone o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą misją na złomowisku,

na samym początku mam FAILED ;] misja trwa dalej, potem że niby UKOŃCZYŁEM i mam iść po nagrodę. Tyle, że wszyscy "moi" leżą dawno sztywno, a bandyci się klonują cały czas. Oo

W efekcie czego w końcu i ja padam no i tyle...

Jak to powinno być?

 

P.S. Headshoty mam raz po raz, ale najczęściej są one z bliska ze zwykłej klamki, z automatu już muszę wywalać 1/3 magazynka na kolesia. Na bliski kontakt fajny jest obrzyn ;] tyle, że nim przeładuje to można 3 razy zginąć ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadasz, to im lepszy engine, tym mnie klatek potrzebuje do wrazenia plynnosci ? :unsure:

No ale wytlumacz mu hehe

 

w rzeczy samej, engine q3 (na przykladzie cod2) minimum 80-100 fps zeby moc plynnie pograc, dziekuje

GRANICA PLYNNOSCI to 24 fps i EOT. Mylisz wacpan PLYNNOSC z DYNAMIKA GRY

A co do engina q3 i innych masz racje, DYNAMIKA GRY wymaga w przypadku q3 naprawde 100fps aby bylo ok, NFS 30 fps i da sie grac w oblivionie z kolei 30 fps jest srednio, ale z 30 klatkami gralem w doom3 na starym kompie i bylo git. Ale bez wzgledu na gre "plynnosc "uzyskuje sie powyzej 24 fps, ponizej tej granicy oko ludzkie widzi wyraznie jak obraz skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yayo

 

Na maxa przegiołeś z tą oceną

 

Gra jest jak całkiem przyzwoita ,wciągająca i ciekawa

Aczkolwiek posiada pare dosć znacznych i rzucających sięw oczy niedoróbek ! !

Wstyd ,że przez tyle lat nie było komu jej dopieścić

 

Ogromne brava , zresztą chyba największę mależą sie twórcom Map ! !

tak szczegółowych naturalnie wyglądajacych map jeszcze nie było ! !

A.I Strasznie przereklamowane , tu Ukraińcy dal i doopy

Fizyka też przeciętna :/

 

Niestego Pozytywnego Szoku nie będzie

za to mamy całkiem ciekawą grę napewno wartą 80-90zł

 

FanEk

Pytałeś o moje artefakty dające ogrom energi życiowej

1. Urchin -30 Radiation

2.Moonlight +100 Endurance

3.Soul +500 % Health

4.Stone Blood +150% Health

5.Thorn -20% Radiation

 

Jak je zdjołem z paska , to mnie w ciągu 2 minut załatwili w Military Base

z ubranymi artefaktami można było czasem na klate serie przyjąć bez większego problemu

dodam że kamizelke mam za 20 000 , nazwy nie pamiętam

Wystarczy wszystko z siebie zdjać i gostek 2x bardziej delikatny :)

gram na opcji trudności Sralker

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra to kupa :lol2: aż śmiać mi się chce z tych co sie tak podniecają grafiką i że wciąga fabuła no i że wogule klimat zajebisty. Nigdy nie kupiłbym tego śmiecia.

Argumenty :?: Brak :?: Zegnam :-|

 

 

[all]

Wiecie o jaka ikonke mi chodzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 h grt za mną i jest bajka. Przyznam się, że tak pomiędzy 7-9 godziną gra była nawet taka sobie, ot chodzenie, misja z X18 mnie jakoś nie pochłonęła całkowicie (zresztą fajny bug tam był) ale później jak wbijamy się na yantar jest już baaaardzo fajna akcja:) Teraz wykonuje X16 (jestem gdzieś w połowie albo może i dalej) i stwierdzam, że jak dotąd najlepsza misja poboczna.

 

Swoją drogą to w pewnym momencie moje "ziomki" mnie wkurzyły :D gadam sobie z nimi jest pr0 el0 i stanęło na tym ,że koleś chciał mi opchnąć bodajże gaus rifle za ...800 rubli. Mówie cholera fajnie wezmę kupie i co? koleś wziął hajs powiedział żeby poczekał, podszedł do kumpli 30 metrów za mną do ogniska i powiedział, coś w stylu ze jestem głupi i jak jeszcze raz zobaczy moje białe dupsko to przyjmę na nie sporo bolców..yy śrutu :P. poważnie aż mi szczena opadła :D

 

yayo - w ogóle polecam słownik

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na sali ktos, kto gral na sprzecie podobnym do tego z mojego podpisu? Jak wrazenia?

No ja mam troche lepiej podkrecona karte, ale alabszego proca. :]

Ustawienia all@min. dx 9, 1024 - niegrywalna, brak zadowalajacej plynnosci. Po prostu 7300gt juz nie daje rady w polaczeniu ze slabym procem. Nawet w mp nie ma tej zadowalajacej plynnosic...

 

A co do poziomu trudnosci to, ustawilem gre na najnizszy i mnie zaciupali w pierwszej misji... grac raczej umiem, w mp cod'a przegrane dziesiatki godzin i inne strzelanki, ale co tutaj sie dzieje, to masakra.

Poziom najnizszy powinien byc dla dzieci, cos w stylu wyskauje na mnie kolo i strzela, nie moze zabic a tutaj to jest podobne do poziomu hard z innych gier, przesada troche.

Ogolnie jakas monotonnia w tej grze panuje, na dzisiaj mi sie kompletnie odechcialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze podzieliles sie z nami swoimi doglebnymi spostrzezeniami Yayo. Twoje argumenty byly naprawde dobitne.

</ironia>

A teraz powazniej - nie gralem wiec jestem obektywny. Czytam o brakach ale z wiekszosci postow jakos nie wynika ze jest to... gniot nie warty zlamanego grosza. Moze cala Twoja opinia wynika z tego ze brak tej grze plynnosci na posiadanym sprzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze podzieliles sie z nami swoimi doglebnymi spostrzezeniami Yayo. Twoje argumenty byly naprawde dobitne.

</ironia>

A teraz powazniej - nie gralem wiec jestem obektywny. Czytam o brakach ale z wiekszosci postow jakos nie wynika ze jest to... gniot nie warty zlamanego grosza. Moze cala Twoja opinia wynika z tego ze brak tej grze plynnosci na posiadanym sprzecie?

Dobra przesadzilem z plynnoscia, ustawienia mialem ekonomiczna, proc 2,2 - grafa def. , myslalem, ze o/c tutaj duzo nie da, ale po zadaniu procowi 2,6 i grafie 700/1800 gra dostala sporego kopa juz. :]

Wiesz co pewnie, ze bym sobie w to pogral all@max, kiedys sie gralo calymi nocami w gry, ktore wygladaly jak rozmazana plama, po prostu tutaj jakos czuc niedopracowanie, sporo elementow denerwuje i sie po prostu odechciewa grac, nic nie ciagnie... po prostu gra wyszla... fajnie, no i co z tego. Pamietam kidys w hl2, mialem 256 mb ram a przeszedlem cala gre, szarpalo jak uj, ale gra wciagnela jak bagno, chcialo sie grac za wszelka cene, tutaj nic takiego nie czuje. A szkoda, bo na gre sie czeka iles tam lat i pfff, szkoda gadac. Tyle obiecywali a co nam dali ? Sredniaka, mi na sredniaki szkoda czasu po prostu. :]

 

A tak mi sie nudzilo, to zabilem wszystkich npc'ow. :F

 

http://www.flurl.com/item/stalker_u_239011

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tzn. jakiś miesiąc temu czytałem jakiś wywiad gdzie mówili, iż w grze będzie właściwie nieskończona ilość zadań pobocznych, bo coś tam ma się odnawiać i takie tam. Jak to wygląda w praktyce?

 

I jeszcze taka moja mała prośba. Jak mówicie coś o rzeczach in-game to wstawiajcie spojlery. Nie wszyscy jeszcze grali, a niechcący czytając informacje o fabule itp, będą mniej mile/nieprzyjemnie zaskoczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość s1ck8oy

proste pytanie oczekujące prostej odpowiedzi:

 

mam 768Mb ram czy i w ogóle warto dokupić co by fajnie pograć w ten tytuł?

reszta przętu: sempron@2,7ghz + 76gs@gt i jeszcze trochę ;]

ojejq xD jutro sie udaje po dysk i nie wiem czy przy okazji nie wydębić extra kasy na ram - było by 1,25 MB

??warto ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze podzieliles sie z nami swoimi doglebnymi spostrzezeniami Yayo. Twoje argumenty byly naprawde dobitne.

</ironia>

A teraz powazniej - nie gralem wiec jestem obektywny. Czytam o brakach ale z wiekszosci postow jakos nie wynika ze jest to... gniot nie warty zlamanego grosza. Moze cala Twoja opinia wynika z tego ze brak tej grze plynnosci na posiadanym sprzecie?

Jak nie grałes to po co się udzielasz. Ta gra to niedopracowany Średniak i wiecej nie napisze bo mi sie niechce, szkoda słów na takie ścierwo. Na płynnośc nie nażekam ustawienia na medium-high i ładnie śmiga bez przycinek. Lipa na maxa jak dla mnie poprostu. Gdzie z ta grą do Chronicles of Riddick albo do Fear.

Edytowane przez Yayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadasz, to im lepszy engine, tym mnie klatek potrzebuje do wrazenia plynnosci ? :unsure:

No to żeś przywalił jak łysy grzywką o parapet. Zalecam naukę czytania ze zrozumieniem i wyciąganie z tego stosownych wniosków, bo jak na razie to masz z tym chyba problemy. Przeczytaj mego posta jeszcze raz i zastanów się nad swoją wypowiedzią.

Dziękuję!

No ale wytlumacz mu hehe

Następny mądry ... n/c

 

 

 

Jeśli chodzi o fabułę i zwartość akcji to jest to dosyć różnie. Miejscami jest naprawdę ciekawie, aż człowiek zapomina o tym, że siedzi przed monitorem, a czasami flaczki z olejem. Jak na razie to dochodzę do wniosku, że walki na powierzchni to tylko taka namiastka tego co się dzieje w podziemiach i na terenach zabudowanych.

 

A propos zachowania się zwierzyny, to miałem taki przypadek, że napadła na mnie chmara bydlaków ... wyciągnąłem dubeltówke i przywaliłem pierwszemu po łapach w skutek czego piesek kuśtykając oddalił się, a reszta psów z podwiniętymi ogonami s[ciach!]liła w siną dal.

 

 

Jak nie grałes to po co się udzielasz. Ta gra to niedopracowany Średniak i wiecej nie napisze bo mi sie niechce, szkoda słów na takie ścierwo. Na płynnośc nie nażekam ustawienia na medium-high i ładnie śmiga bez przycinek. Lipa na maxa jak dla mnie poprostu.

Jeśli nie lubisz takich gier to się nie wypowiadaj jakie to ścierwo, bo nie masz racji. Już raz powiedziałeś ze Ci się nie podoba, to wystarczy ... wiec czego jeszcze chcesz? Jeśli nie twój typ gry to nie graj i nie przekreślaj z góry całości. Edytowane przez Miazga82
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu fajny bug. :D

 

tutul filmu: zabijesz mi kolege ? a mi to lotto :F

 

Dołączona grafika

 

---

 

Dołączona grafika

 

Drugi npc dostal hs w momencie, kiedy jego glowa nie byla na celowniku, to wyjasnia chyba niektore niewchodzace hs, po prostu trzeba celowac poza obrys glowy. :]

 

Dobra juz sie nie czepiam.

 

Dzisiaj.

 

:F

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Ale ta gra to kupa :lol2: aż śmiać mi się chce z tych co sie tak podniecają grafiką i że wciąga fabuła no i że wogule klimat zajebisty. Nigdy nie kupiłbym tego śmiecia.

Tak to jest jak sie gra na przedpotopowym komputerze :P Wiesz, static lights sie nie liczy :P Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...