Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam pytanie zainstalowalem przed chwila gre wszystko ladnie pieknie chodzi ale mam problem na samym poczatku gry z tym kolesiem co jest za siatką co coś robi na laptopie.Co ja mam tam zrobić wszystkie drzwi pozamykane kupowalem wszystko co sie dalo u niego i nic zadne drzwi sie nie otworzyly.Poradzcie coś bo gra chyba bedzie naprawde dobra ;)

Ja Tobie poradze abys przestal bys prymitywem i zaczal gre. Edytowane przez dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie zainstalowalem przed chwila gre wszystko ladnie pieknie chodzi ale mam problem na samym poczatku gry z tym kolesiem co jest za siatką co coś robi na laptopie.Co ja mam tam zrobić wszystkie drzwi pozamykane kupowalem wszystko co sie dalo u niego i nic zadne drzwi sie nie otworzyly.Poradzcie coś bo gra chyba bedzie naprawde dobra ;)

żal.pl

 

#radeksz - nie rozwalaj bazy , nie ma po co , i tak potem jak bedziesz mieć questa w labolatorium X18 to bedziesz musiał wrócić do cordonu i bedziesz mógł wykonać questa do tamtej bazy ...

 

#2 - no szczurki miałem nad X18 (tzn. na podwórku") , tylko one pojawiają się po wykonaniu misji w X18 i wyjściu , a potem ponownym przyjściu do dark walley.

 

#3 - mały smaczek dla miłośników Half-Life :P

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

4# Zdjęcia z serii "Ja i moi przyjaciele" :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Donciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie moze jakiegos save'a z miejca przed wejsciem do elektrowni ?

 

bo kurde wszedlem do elektrowni i juz niestety nie ma odwrotu z tamtad , a poprzednie savy glupi wywalilem

 

albo kod na latanie ..... bym byl w 7 niebie ;]

 

ps. odkrylem 2 zakonczenia, oba falsy dlatego chce wrocic

 

 

 

"ludi pomagijcie " :P

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się...

 

Pojazdów nie ma, to wiem. Ale nie ma jakiegoś sposobu na szybkie dotarcie do jakiegoś miejsca ? (chodzi mi 'wstecz' np po reward (nagrode) za wykonanie misji jakiejś). Jak mam się wracać taki kawał i z powrotem znów to mnie krew zalewa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: no nie watpie :) mowiac krotko, nie ma zadnych teleportow ani nic w tym stylu, trza poginac pieszo ;)

Jak to nie ma sposobu. Przeciez jest już Vehicle mod. To nie wiecie o tym?

Niestety, w razie zderzenia z innym pojazdem dochodzi do eksplozji. Ale i na to jest lekarstwo - fix do Vehicle Mod'a.

Edytowane przez marekzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ile trzeba mieć ~mamony aby dostać prawdziwe END GAME?

1 raz miałem ~300 000 RU i dostałem zakończenie Money

2 raz ~100 000 i znowu Money

3 raz ~ 20 000 i dostałem Blind

4 raz miałem ~50 000 to znowu Blind

 

To ile do jasnej ciasnej Anielki mam mieć tej kasy?

W sarkofagu idę od razu do "spełniacza życzeń" nie wykonuję misji: solve the monolith`s secret bo po wejściu do pomieszczenia z tym hologramem drzwi się za mną zamykają i nie wiem co zrobić dalej.

Co mam tam zrobić żeby mi zaliczyło The monolith`s secret?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się...

 

Pojazdów nie ma, to wiem. Ale nie ma jakiegoś sposobu na szybkie dotarcie do jakiegoś miejsca ? (chodzi mi 'wstecz' np po reward (nagrode) za wykonanie misji jakiejś). Jak mam się wracać taki kawał i z powrotem znów to mnie krew zalewa....

Trwają prace nad modem usprawniającym przemieszczanie dla leniwych. Ma to wyglądać tak, że przy przeładowaniu mapy będzie się pytać na jaką lokację chcemy się udać. Jednak jasną rzeczą jest ograniczenie do lokacji które już znamy.

 

P.S. Co do Vehicle moda, to pojazdy w tej koncepcji stalkera jaką ona jest obecnie się nie sprawdzają. Do tego trzeba większych map albo zupełnego braku przeładowań.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwają prace nad modem usprawniającym przemieszczanie dla leniwych. Ma to wyglądać tak, że przy przeładowaniu mapy będzie się pytać na jaką lokację chcemy się udać. Jednak jasną rzeczą jest ograniczenie do lokacji które już znamy.

 

P.S. Co do Vehicle moda, to pojazdy w tej koncepcji stalkera jaką ona jest obecnie się nie sprawdzają. Do tego trzeba większych map albo zupełnego braku przeładowań.

teraz to juz zupelnie nic nie rozumiem, najpierw byly narzekania ze mocno ograniczyli teren (ja nadal uwazam to za najwiekszy "-" gry) a teraz juz sie nawet po tym nie chce chodzic, ehh.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem dluzej, dlaej wieje nuda, ale i tak jest wesolo, bo wlasnie odzyskalem jakies papiery z laba x18. biegam z AKm74 z luneta i poza wkurzajacymi doczytkami wiecej bledow nie widze. head shoty z luneta to zabawa a walenie na klate to jedynie strata 5*5,6 (w konwncji nato, bo usa liczy inaczej i u nich ta sama amunicja ma 5,6mm) amunicji. majc lunete przy ak74 => 2-4 strzaly i po ziomie, chyba, ze sie wali mu na korpus.

 

oczywiscie karabin ustawiony na pojedyncze strzaly, bo na serie szkoda ammo.

 

 

 

wkurza mnie to, ze robie zadanie pt. obron oboz na zlomowisku, obraniam go, bore nagrode i ile razy tam sie zjawiam to znow mam to zadanie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FanEk ten kalasz w imadle byl pewnie do jakiegos zadania. Mialem zadanie odnalezc ulepszona bron (nie kalasz), bron byla przymocowana dokladnie tak jak ta (w imadle tyle ze w innej lokacji) tyle ze moglem ja z niego wyciagnac ale to pewnie tylko dla tego ze to bylo zadanie ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, czy was też drażni, że przez 90% gry widzimy deszcz, chmury, wiatr i znowu deszcz a ciągle jest ciemno?

Teraz już nie! Wyszedł modzik DreamMod, odblokowujący opcję gry nie użytą przez programistów, jednak pozostawioną ze starej koncepcji. A mianowicie SPANIE.

Możemy spać 1, 3, albo 9 godzin. co daje nam opcje przeczekania złej pogody i chodzenia sobie w piękny, słoneczny dzień.

 

P.S. Co ciekawe. Nasz stalker ma też SNY. OMG.

From what I saw, there were about 3 different dreams you could have

FiLMIK http://youtube.com/watch?v=wXzG1xUrxMs

 

Tu macie link do topicu na forum GSC o tym modzie:

http://www.gsc-game.com/main.php?t=communi...3&sec_id=16

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 i 9 - tym przełączasz tryby :] a sny to se chyba też wrzucę :D

 

 

edit:

a ma ktoś najpóźniejszą wersję po wyspiarsku? bo może miałem rosyjski w gimnazjum, ale mało już pamiętam z cyrylicy :D

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, czy was też drażni, że przez 90% gry widzimy deszcz, chmury, wiatr i znowu deszcz a ciągle jest ciemno?

Teraz już nie! Wyszedł modzik DreamMod, odblokowujący opcję gry nie użytą przez programistów, jednak pozostawioną ze starej koncepcji. A mianowicie SPANIE.

Możemy spać 1, 3, albo 9 godzin. co daje nam opcje przeczekania złej pogody i chodzenia sobie w piękny, słoneczny dzień.

 

P.S. Co ciekawe. Nasz stalker ma też SNY. OMG.

FiLMIK http://youtube.com/watch?v=wXzG1xUrxMs

 

Tu macie link do topicu na forum GSC o tym modzie:

http://www.gsc-game.com/main.php?t=communi...3&sec_id=16

 

ciekawy modzik, upiekszaja nam Stalkerka jak moga ;p juz niebawem bedzie nowa wersja dreammoda 0.2 a moze 0.3 wiecej opcji snu (nawet caly dzien) wiecej snow ;p i wiele poprawek, ehh co to bedzie jak SDK wyjdzie.... a Stalker EK dopiero w srode....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Nie sledze za bardzo topicku-ale zapytam z ciekawosci :

czy to prawda ze tworcy gry wykradli i uzyli bez zgody i wiedzy kawalki kodu z dooma3 i HL2.

Bo gdzies na necie przewinela mi sie taka informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sledze za bardzo topicku-ale zapytam z ciekawosci :

czy to prawda ze tworcy gry wykradli i uzyli bez zgody i wiedzy kawalki kodu z dooma3 i HL2.

Bo gdzies na necie przewinela mi sie taka informacja

podobno tak, nazwy plikow z texturami i inne rzeczy skladowe pokrywaja sie z D3 i hl2, ale moze to byc tylko przypadek, zreszta

mnie to malo obchodzi wyszla swietna gierka i to sie liczy a powod do zbijania kasy przez Valve lub iD i tak znajda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ile trzeba mieć ~mamony aby dostać prawdziwe END GAME?

 

W sarkofagu idę od razu do "spełniacza życzeń" nie wykonuję misji: solve the monolith`s secret bo po wejściu do pomieszczenia z tym hologramem drzwi się za mną zamykają i nie wiem co zrobić dalej.

Co mam tam zrobić żeby mi zaliczyło The monolith`s secret?.

Nie wpadles na to, ze nie nalezy wchodzic do pomieszczenia z monolitem? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ggmania.com/pics/02/specials/st...r/stalker02.jpg 0_o to z alphy czy full ?

 

http://nfs11.com/forum/viewtopic.php?p=801...6f682b198cce708

 

bo z tego co piszą tu nic nie rozumiem.

 

Ta broń to minigun, był we wcześniejszych alphach, z tego co mi wiadomo w pełnej miało go chyba nie być, ale pewien nie jestem...

Potrafi ktoś przetłumaczyć cś z tamtego forum ?

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoj rzesz że co to niby ma być za gun? ale na tym forum piszą że poznajdywali tą broń O.o

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...