Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią sprawdzę jak to zapewne pięknie wyglada, ale mam prośbę. Czy może ktoś uploadować "gamedata9" z językiem angielskim? Ja mam wersję polską i potrzebuje angielskiej do odpalenia tego moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią sprawdzę jak to zapewne pięknie wyglada, ale mam prośbę. Czy może ktoś uploadować "gamedata9" z językiem angielskim? Ja mam wersję polską i potrzebuje angielskiej do odpalenia tego moda.

tak jak pisał kolega nademną -

 

dokladnie - pogoda w stalkerze jest międzynarodowa :)

 

mod pownien działać niezależnie od wersji językowej

 

pozdrawiam i ponownie zapraszam do stestowania! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki mały problem. Postanowiłem zagrać jeszcze raz i widzę że sporo patch jest i tu jest problem bo nie wiem który pobrać i zainstalować. Mianowicie mam grę po ang ale sobie spolszczyłem plikiem i nie wiem czy teraz wystarczy pobrać ten najnowszy patch 1.0005 PL czy tez wszystkie od początku zaczynając od 1.0003 ale niestety nie ma go po polsku i nie wiem co zrobić. Czy też może zainstalować grę zpatchować patchami world wide do najnowszego i dopiero wgrać spolszczenie. Czy po wklejeniu samego pliku z spolszczeniem gra będzie już uznawana za wersję polską czy nadal to będzie ang. Ma ktoś jakiś pomysł ? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem ze Stalkierem bo sie w SLI lubi kaszanic. W zasadzie to sie przywiesza podczas ladowania, albo zaraz po tym jak wychdze z bunkra. Wersja chyba 1.1 - mial ktos takie problemy na Szli? Sa jakies laty na takie schorzenie? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Naszla mnie ochota znow pograc w Stalkera. Nie bylo mnie tu dlugo i potrzbowalbym waszej podpowiedzi:

 

1. Jaki jest teraz popularny i dobry mod zwiekszajacy realizm gry? Daweniej byl to redux, ale moze w miedzy czasie wyszlo cos nowego?

 

2. Jaki jest popularny i dobry mod poprawiajacy grafike i efekty pogodowe.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie punktu #2 ;)

czolem wszystkim,

ostatnimi czasy stworzylem i wrzucilem do sieci npwego moda do stalkera.

nazywa sie to: S.T.A.L.K.E.R.Weather_Overhauled i jak sama nazwa wskazuje rzecz dotyczy nowego podejscia do tematu pogody w grze.

poniewaz jest to badz co badz rodzima produkcja (Łódź City :D) to postanowilaem polinkowac mojego moda na co ciekawszych polskich forach stalkerowych oraz w tym, szacownym topicu :P

oto link do dwoch glownych release threadow:

2849165[/snapback]

Fantastyczny mod ,wg. mnie chyba najlepszy z "pogodowych". Zachod slonca wyglada extra - w pewnej chwili poczulem sie jak w filmie Pitch Black :D

hmmm ja mam PL i działa bez problemu ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą prośbę. Jeżeli ktoś ma polską wersję zpatchowaną do 1.0005 to mógł by wrzucić plik odpowiedzialny za dialogi i tekst "gamedata.db9" na jaki kolwiek server byle nie na rapidshare. Bardzo był bym wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to redux jak na razie działa tylko do patcha 1.0004, a przynajmniej tak jest napisane na forum moda.

 

Sam planuje ponownie podejść do Stalkera. Tym razem już na 1.0005 i ta informacja mnie niezbyt cieszy. No chyba, że ktoś już obczaił jakiś myk jak odpalić reduxa na 1.0005 ?

"Dangerous mutants. Anarchists! And bandits! None of them will stop Duty's march towards self-congratulating irrelevance!"

LOL

aha, szukam też jakiegoś nowego ciekawego i ładnego moda z teksturkami broni.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, co jest kurde z tym patchem 1.0005. po jego zainstalowaniu wyskakuje mi błąd nie znaleziono punktu wejscia procedury ??0scope@luabind@@QAE@V?$auto_ptr@Uregistration@detail@luabind@@@std@@@Z w bibliotece xrLUA.dll mam polską wersję gry dostałem od wujka ;) i bez problemu upgradowałem do wersji 1.0005 omijając wszystkie wczesniejsze. probując zrobic coś samemu sciągnąłem world wide ale ten stwierdził ze nie potrzeba aktualizować bo wersja 1.0005 pl wszystkie komonenty zawiera. co robić ??????. zapodałem witaminke z płyty:) na wersji 1.0000 była skuteczna:) i wywaliło mi własnie te znaczki ??0scope@luabind@@QAE@V?$auto_ptr@Uregistration@detail@luabind@@@std@@@Z w bibliotece xrLUA.dll. Zna ktoś temat to prosze o kontakt. pliiiiis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały od wujków nie zawierają witaminek. Bez odbioru.

przyjąłem. własnie dostałem mesydż od ......... z pure pc wysoko rangą na forum... dokładne współrzędne przyjąłem na moje pda z lokalizacją witaminy w GoogleZone. bez odbioru. a teraz pytanie z innej beczki... jak to jest możliwe otóz meczyłem sie z tym stalkerem ohoho i jescze troche no i zrobiłem ale dopiero po formacie dysku reinstalowaniu systemu xp z sp2. no i teraz najciekawsze, bo nie instalowałem sterow zadnych, poprostu nic. tylko sp2. a stalker smiga mi na wysokich ustawieniach no i czasem sie troche przytnie, mozna grać spokojnie na srednich bez zadnego ale. jak to jest mozliwe ze kiedy instaluje do mojego radeona9700 pro family 128 nwego catalysta wszystko pada, nawet ma problem z podniesieniem systemu. o co chodzi??? mam płyte główna asusa a7v8x-la od kumpla z kompa hp presario na chipsecie via i prockiem teraz athlon 2.600. ten presario miał amd tylko 2.800 ale zjarał go kumpel i oddał mi płyte. sory za nielogiczne zdania jest troche pozno.......:) a no i jesli ten tego nie pasuje tutaj to gdzie mam isc z tym w obrebie pure pc chodzi mi bo to dobre jest forum. bez wazeliny ofkors. :)

 

dobra nie zawracam głowy tym radkiem tutaj w Zonie. uciekam z tym bo rozejzałem sie po forum i jest temat i to co mnie interesi. a w sprawie stalkera dostałem amnezji....;)

;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naturalnie, wrzucasz moda do głównego katalogu gry wygląda to tak: np. E;/S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl/gamedata [to jest własnie katalog gdzie wrzuca się wszystkie mody] ; otwórz plik fsgame.ltx (główny katalog gry) i masz tam linijke $game_data$=true|true|$fs_root$|gamedata\ - u siebie będziesz miał tam zamiast jednego true - false musisz wtedy zmienić na true tak jak wkleiłem tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak instaluje sie te durne mody? czytalem instukcje chcialem zainstlowac tego moda do pogody i ni-penis-a..... :/ Moze mi ktos krok po kroku napisac co zrobic?

sorry - nie sprawdzalem tego topicu przez pewien czas.

 

zapraszam wszystkich zainteresowanych tutaj - to polski topic o moim modzie - readme na pierwszej stronie :)

 

na koniec dorzucam mały bonus ;) - kilka screenów z wersji 2.0 (w produkcji) - screeny są z wersji SL czyli Static Lighting (dx8) :) ponieważ to froum bądź co bądź sprzętowe< więc dodam< że miełem podczas nich ok 170 FPS na sprzęcie z sygnaturki - okazało, się, że w Stalkerze tkwią spore możliwości w trybie SL hehe

 

pozdrawiam!

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez trojanuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens instalować go dla DX8 SL? Widzę screeny niby dałeś, ale czy w DX8 jest on tak widoczny?

 

No i screeny podałeś z wersji 2.0, a na stakler.pl podajesz wersję 1.0

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naturalnie, wrzucasz moda do głównego katalogu gry wygląda to tak: np. E;/S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl/gamedata [to jest własnie katalog gdzie wrzuca się wszystkie mody] ; otwórz plik fsgame.ltx (główny katalog gry) i masz tam linijke $game_data$=true|true|$fs_root$|gamedata\ - u siebie będziesz miał tam zamiast jednego true - false musisz wtedy zmienić na true tak jak wkleiłem tobie.

nie mam takiego katalogu:/ stworzyc go???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens instalować go dla DX8 SL? Widzę screeny niby dałeś, ale czy w DX8 jest on tak widoczny?

 

No i screeny podałeś z wersji 2.0, a na stakler.pl podajesz wersję 1.0

ekhem, screeny pochodzą z wersji dx8 (czyli static lighting -SL) - wiec mozesz zobaczyc i porownac sobie, oraz ocenic czy mod jest widoczny ;)

 

wersja 2.0 jest w produkcji, więc screeny maja charakter zapowiedzi ;)

 

pozdro!

Edytowane przez trojanuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trojanuch respekcik. Mod ssie ;] Byłem już przy Red Forest ale idę sobie od początku :D lol

 

Czekam na 2.0 i powodzenia :P

 

EDIT: Jestem na śmietnisku. Mod by trojanuch+tekstury+Redux... cud miód malina :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda mam wrażenie, że lekko przyspieszył ale raczej tylko tak mi się wydaje ;) w changelogu nie ma nic o wydajności tylko poprawki dla multi z kolei w 1.0004 miało być 10-20% więcej fps, a było ~5% więc patche i wydajność nie idą w tej grze w parze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już bawił się w instalowanie Oblivion Lost Project albo Priboi Story?

Strona domowa projektu: http://www.fpsbanana.com/studios/1645

Temat na GSC Forum: http://www.gsc-game.com/main.php?t=communi...1&sec_id=17

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Ja mam takie pytanko. Jakie patche i dodatki instalować do wersji pl.?? Przeglądałem FAQ itp, ale nadal nie bardzo wiem. Będę bardzo wdzięczny z odpowiedź. Kilka najbardziej potrzebnych dodatków/ patchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem zagrac w Stalkera kolejny juz raz.

Zainstalowalem gre ,najnowszego patcha 1.5 gram sobie od poczatku

zrobilem pare sajvow i zonk , za kazdym razem jak wczytuje

gra wychodzi do pulpitu :/

 

Dziwne jest to ze jak wczytuje Sajva z przed ponad miesiaca ( chyba z wersji 1.4 )

to sie wczytuje i gra chodzi bezblednie .

Chyba bede musial zrobic Reinstalke .

 

Kolejne pytanko , ponoc najnowszy patch daje obsluge 2 Rdzeni ??

bynajmniej u mnie jedno jajko lezy odlogiem 5% wykozystania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie nigdy nie było problemu z patchami i saveami ; 1.0004 dodawał obsługe 2 rdzeni ale nie jestem ci w stanie powiedzieć czy tak istotnie jest powód w sygnaturce ;) a ogólnie rzecz biorąc nie widziałem by ktoś wypowiadał się na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...