Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedzialnym za moj problem byl MOD Endurance :/

 

Moja prosba jesli ktos ma moda umozliwiajacego dzwiganie wiecej niz 50Kg

dzialajacego z Patchem 1.5 to prosze o info.

Jakos juz nie mam sil biegac nonstop do Tradera aby mu odsprzedawac graty .

to byl o dobre jak gralem pierwszy raz

Musisz najpierw wyeksportować plik gamedata\config\system.ltx - z plików gamedata.db* albo wziąśc go z któregoś z modów. Nastepnie w tym pliku masz linijkę:

 

max_weight =

max_ruck =

 

Zastosowania tych linijek tłumaczyć chyba nie trzeba :P

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prob. zacząłem w to grac dopiero teraz i..... na cmentarzysku maszyn po wybicu bandziorów zaczynam gadac z kolesiem , a tu wyskakuja ciągle bandyci, ciągle i ciągle..... what's up?

Przyzwyczaj sie ;) Realia stalkera i pozostalosci po a-life ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz najpierw wyeksportować plik gamedata\config\system.ltx - z plików gamedata.db* albo wziąśc go z któregoś z modów. Nastepnie w tym pliku masz linijkę:

 

max_weight =

max_ruck =

 

Zastosowania tych linijek tłumaczyć chyba nie trzeba :P

 

Pozdrawiam!

Optymalna wartość dla max_weight to 75, potem podwyższyłem do 90. (już pod koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prob. zacząłem w to grac dopiero teraz i..... na cmentarzysku maszyn po wybicu bandziorów zaczynam gadac z kolesiem , a tu wyskakuja ciągle bandyci, ciągle i ciągle..... what's up?

zainstaluj patche - nie pamietam który z nich ale któryś znacznie zmniejsza ich ilosć jak sie respawnują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwięcej dawał chyba 1.0002, ale najlepiej zapodaj sobie do 1.0004 albo i nawet 5.

 

A tak btw.

 

EDIT: No to 1.0003 :P:P:P o jedna cyferke nie chodzi. niech zainstaluje najnowszy i będzie dżi :P

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czuję pewną presję. Czas odświeżyć znajomość ze STALKERem - przyjemnie wspominam pierwszy kontakt z tą grą. Jaszcze przyjemniej gra się zapewne z modami.

 

Oczywiście strona LPKorna http://stalker.funday.pl/news.php :)

Swoją drogą administrator tej strony chyba nie uświadomił sobie jeszcze, że słowo "broń" należy do grupy singulare tantum i występuje jedynie w liczbie pojedynczej.

 

Edit: O, jak miło. Już wyjaśniam: w zawsze istnieje szyk zdania, w którym można użyć jednej z form: "broń" lub "broni".

 

Dla przykładu: "bronie określane są czterema elementami" - "broń określana jest czterema elementami".

 

Wydaje mi się, czy większość jest już poprawiona? :)

 

Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za off-topic. A strona sama w sobie jest świetna - potężne źródło informacji.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zabardzo znam sie na Stalkerze a dokladniej chodzi mi o mod ktory poprawia celnosc broni bo w tej grze ona jest slaba co mi przeszkadza - z pistoletu trzeba sie nastrzelac podobnie jak z ak47 :/ - wlasnie to mnie odrzucilo od tej gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zabardzo znam sie na Stalkerze ...

Nie musiałeś tego pisać... poszczególne modele posiadają właściwości odpowiadające za celność, siłę rażenia i takie tam.

:D

W karabinie przełącz na pojedynczy strzał bo jak prujesz serią to odrzut powoduje, że ostatnie kule lecą już w kosmos. Po pierwszym strzale(widać w zasadzie gdzie uderza kula) koryguj namiar :wink: i dalej pojedynczymi strzałami... rozwalasz bez problemu gościa strzałem w głowę. Jest coś takiego jak trajektoria lotu kuli i każda broń inaczej strzela, różnie też trzeba zestroić muszkę, szczerbinkę i cel. Po dłuższej grze będziesz miał już wprawę i rozeznanie w tej sprawie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

signap

Przebolej poczatek stalkera z pistolami i poczekaj na ak74u alko chociaż dwururkie I bedzie sie fajnie grało nawet bez modów ;]. Chociaż realism mod polecam jak prawie każdy.

Venom :P

To chyba chodzi Ci o RTCW ;] w ET nie ma venoma ale mg42 tez ma odrzut ale tylko na stojąco :P.

 

Edit:

 

A to co innego: dla mnie ET bez pr0 mode nigdy nie istniało ;p

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialem sie podzielic ciekawostka, ktora mysle wspaniale opisuje jak rozbudowana jest to gra, oraz jaki ma potencjal. Mianowicie po odwiedzeniu pierwszego labolatorium wrocilem do Baru i wzialem zlecenie na bron czlonka powinnosci - jak wszyscy wiemy jest to Obokan z granatnikiem. Pierwszy raz jak przechodzilem - byl tam gdzie pokazuje mapa. Jakiez bylo moje zdziewinei gdy po 2 godzinnych poszukiwaniach juz wczesniej wyczyszczonego przeze nie terenu nie znalazlem rzeczonej broni. Odpuscilem - wczytalem wczesniejszego sejwa co by nie tracic czasu gry i pocszedlem do schowka Strieloka do Doktora. Tam spotkalem bandytow i zgadnijcie czym poslugiwal sie jeden z nich? Yeeep Obokan Deluxe :)

 

Zabralem , w barze po powrocie wzialem zadanie i oczywiscie od razu je wykonalem.

 

genialne.

 

pozdrawiam

Hagis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do stalkera to gra byłaby fenomenem w dziejach gier 80%, jakby programiści mogliby robić swoje od początku do końca .

a nie rozwalane temu i ciecia budzetowe i wydania na siłe czegoś co nie było skoczone tak jak miało być.

to jest moja subiektywna opinia o tej grze. ja polecam wam moda na którym gram teraz. zmienia niesamowicie duzo w rozgrywce

pozwala uzywać artefaktów jako broni dodano potwory które miały być i zmienia gre w duzym stopniu pod rpg i masę innych rzeczy naprawde polecam w duzym stopniu przybliża gre w to co miało być w założeniu twórców jak by ktoś chciał to mogem wysłać spolszczenie do tego moda..... [ABC Inferno] Piekło na ziemi...... http://stalker.filefront.com/file/ABC_INFERNO;84144

 

a tu filmy

http://pl.youtube.com/watch?v=CM42Pn8iY0Q

http://pl.youtube.com/watch?v=FpQfLrvCKOY

http://pl.youtube.com/watch?v=6ljmMYrN8vE

Edytowane przez sQunsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie teraz mody sa w modzie?

 

Oblivion Lost 1.2

ABC_INFERNO

Faiakes

Redux

???

 

ktory instalowac i jaki patch, ten pierwszy mod z tego co czytalem wymaga 1.0005, ale ten patch nic do sp nie wnosi, wiec 1.0004 jest chyba najlepsza opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10005 poprawia tylko multi jak rowniez 10006... a w wywidzane napisali ze beda latac Stalkera jak dlugo bedzie to mozliwe..

 

" Zarówno do SoC jak i CS będą wychodziły patche. Działo się to będzie tak długo, jak będzie to potrzebne i warte robienia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie teraz mody sa w modzie?

 

Oblivion Lost 1.2

ABC_INFERNO

Faiakes

Redux

???

 

ktory instalowac i jaki patch, ten pierwszy mod z tego co czytalem wymaga 1.0005, ale ten patch nic do sp nie wnosi, wiec 1.0004 jest chyba najlepsza opcja?

Niezwykle rzadko poruszamy na stronie temat modów do gry głównie za sprawą braku na prawdę wyróżniających się modyfikacji. Tym razem jednak sprawa ma sie zgoła inaczej.

Trojanuch, członek naszego forum (i nie tylko;-)) opublikował najnowszą wersję modyfikacji całkowicie zmieniającej bardzo ważny element Cienia Czarnobyla, a mianowicie pogodę. Druga odsłona moda Weather Overhauled całkowicie zmienia pogląd na zjawiska atmosferyczne zachodzące w Zonie. Zmianie uległo praktycznie wszystko od nowych tekstur nieba po oświetlenie i cykl pogodowy.

 

Dołączona grafika

 

Całość sprawuje się tak dobrze, że jest to wg mnie jeden z absolutnie podstawowych modów jakie gracz powinien zainstalować. Na swój sposób dzięki temu plikowi zmienia się w sporej części klimat gry, która staje się jeszcze bardziej realna. Must have!

 

S.T.A.L.K.E.R. Weather Overhauled v2.0 LITE (wersja bez pełnego pakietu wyostrzonych tekstur; oczywiście nie wpływa to na kwintesencję modyfikacji czyli pogodę)

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=248 - link do newsa

http://stalker.funday.pl/pliki/S.W.O.v2.0_LITE.rar - bezpośrednio do moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Pytanie do Trojanuch, albo kogoś kto jest w temacie.

Czy Weather Overhauled v2.0 działa już pod 1.0005 ?

Oraz czy będzie chodził razem z Oblivion Lost 1.2.1 pod 1.0005 ?

 

EDIT: Dobra już wiem, że pod 1.0005 działa: http://forums.filefront.com/s-t-l-k-e-r-mo...vlerhauled.html

Teraz tylko czy gryzie się z Oblivion Lost czy nie?

 

P.S. Nie wiem jak na dynamicznych, ale na statycznych wersja 1.1 już robiła wrażenie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...