Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

A zakończeń gry masz 7, a Ty poznałeś tylko jedno.

Z ciekawości jakie miałeś ?

Wiem o tym :wink: Miałem...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Klik."
Monolit: Chcę być bogaty.
Chciałem dotrzeć jeszcze do Tajnego Laboratorium, ale już nie miałem siły zmagać się z kolejną armią przeciwników w egzoszkieletach. Resztę zakończeń poznałem z pomocą youtube :damage_wall:

 

A chodziło mi co innego. Mianowicie po przejściu gry dalej nie wiem prawie nic o tym co się stało z głównym bohaterem. Pewnie Clear Sky co nie co wyjaśni, ale nie mam już siły do tej gry :razz:

Edytowane przez mothman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie twój klimat i tyle. Nic na siłe. Ja mam frajde z samego chodzenia po Zonie. Gdy grałem pierwszy raz byłem troche zły że musze wracać tylko po to żeby iść po jakaś tam nagrode. Ale za drugim razem to chodziłem wszędzie gdzie się dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Gra stara, ale dopiero zacząłem się w nią bawić.

Utknąłem na uwolnieniu członka "Powinnosci" z piwnicy. Nie wiem jak się dostać do tej piwnicy, wszystkich już załatwiłem włącznie z monsterem z budyku obok w której pomogłem kolesiowi djąc mu apteczkę, a cięzko się przebić przez 192 strony wątka z czego ponad 50 to dywagacje o terminie premiery

 

Pomoże ktoś?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem na uwolnieniu członka "Powinnosci" z piwnicy. Nie wiem jak się dostać do tej piwnicy

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Klik."
Gość jest w piwnicy pod tym niedokończonym blokiem, ja zawsze wchodziłem do tej piwnicy przez okno od strony "podwórka" między hangarem a właśnie tym budynkiem są okna i przy którymś jest takie ogrodzenie z siatki walnięte>wchodzisz do środka i na dół po schodach, lub trzeba szukać w budynku wejścia do tego pokoju>wchodzisz do środka i na dół po schodach.

Chyba dość zrozumiale to napisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybsza metoda z tych które opisałeś to ta pierwsza ;), naprzeciwko budynku z pijawką w środku jest blok z zakratowanymi oknami do piwnic i jedno z nich jest uwalone albo ma kłódkę...włazisz tamtędy i po sprawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna , szkoda że przeszedłem w 2 dni .Myślałem że trochę dłużej pomęczę :P na versji 1.006 nadal pełno bugów... np:

Miałem misję poboczna"Zabij stalkera".Był to stalker który śmigał prawie koło miasta, nie chciało mi się czekać aż odejdzie od wojska więc go skroiłem w tłumie kumpli xD Oczywiście chwilę później musiałem wybić pół miasta żeby samemu przeżyć ... Zginełu również kilka osób które dawały next questy^^ np : Całą armia w magazynach (jak dobrze pamiętam)... Natrafiłem na jeszcze kilka innych denerwujących bugów ale jakoś zmęczyłem tą gre.Liczę że czyste niebo będzie lepsze.Zakończenie kompletnie mi się nie podobało.Bardzo chciałem wpaść do miasta jak i pod samą elektrownię i trochę pozwiedzać(trochę się interesuję Czarnobylem jak i miastem prypeć) ale przy takiej ilości przeciwników nie było na to czasu...A szkoda:I Chyba będę musiał sam odwiedzić Czarnobyl z jakąś wycieczką jak skończę 18 lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj zaopatrzyć się w odpowiednią ilość jedzenia i broń. ;) Też interesuję się Czarnobylem i Miastem Duchów. Oglądałeś z pewnością mapy satelitarne Czarnobyla i miasta Prypeć. Gdybym sam teraz się znalazł w Czarnobylu, to chyba bym w spodnie narobił. ^^

 

 

Dziś zakupiłem Stalkera. Trochę późno, ale kręci mnie ta gra. Czy klimatem przypomina trochę Fallouta 3? Takowego właśnie przeszedłem. Z gameplayów widziałem, że grafika całkiem podobna jest.

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem i zdjęcia i chyba większość filmów jakie wyszły :P Za rok, dwa mam zamiar się tam wybrać ;] Mam kumpla który również się strasznie tym interesuje więc sam bym nie jechał.

Nie wiem może ściągnę jakiego trainera i pobiegam sobie po okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj zaopatrzyć się w odpowiednią ilość jedzenia i broń. ;) Też interesuję się Czarnobylem i Miastem Duchów. Oglądałeś z pewnością mapy satelitarne Czarnobyla i miasta Prypeć. Gdybym sam teraz się znalazł w Czarnobylu, to chyba bym w spodnie narobił. ^^

 

 

Dziś zakupiłem Stalkera. Trochę późno, ale kręci mnie ta gra. Czy klimatem przypomina trochę Fallouta 3? Takowego właśnie przeszedłem. Z gameplayów widziałem, że grafika całkiem podobna jest.

Daleko klimatem do crapouta 3 za to troche bliżej do F1 i F2 ale stalker to zupełnie inny kilm. Gra jest bardzo "atmosferyczna" i po prostu bardzo dobra ;]. Looner i to wystarczy.

 

Ulubiony NPC z wersji uk ;]:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry. Jest kilka rzeczy, które mi się spodobały, kilka, które mnie wkurzają. Mam takie pytanie. Właśnie doszedłem do pierwszych kanałów. I w tych kanałach(A także powyżej) moja postać ciągle dostaje choroby popromiennej i cały czas muszę pić wódę, brać lekarstwa i apteczki. Dlaczego tak jest? To chyba nienormalne co minutę tak robić nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Właśnie doszedłem do pierwszych kanałów. I w tych kanałach(A także powyżej) moja postać ciągle dostaje choroby popromiennej i cały czas muszę pić wódę, brać lekarstwa i apteczki. Dlaczego tak jest? To chyba nienormalne co minutę tak robić nie?

A masz na sobie kombinezon lepszy niż zwykła kurtka? O SEVE nie pytam ale strój stalkera lub coś w te modłę by Ci się przydał.

 

Edit

Nie wiem jak w SoC(skleroza) było z artefaktami ale w CS jak źle dobrałeś artefakty to mogłeś się od nich samych napromieniować(trzeba było mieć arty -do promieniowania razem z tymi co dają + i jakiś efekt dodatkowy(ale zakręciłem, jak to czytam)). Czyli też sprawdź czy artefakty Cię nie zatrówają.

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dzięki wielkie za pomoc. Jeden minus dla gry już odjąłem. :) Denerwuje mnie troszkę kwestia animacji bohatera. Nie ma płynności pomiędzy przechodzeniem z pozycji stojące, do kucnięcia itd. Albo bieganie sprintem, wchodzenie po drabinie. :D Ale nie ma gry idealnej. Gra mi się całkiem fajnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno wyszła najnowsza wersja moda Stalker Complete 2009 1.41 (wg mnie jeden z trzech najlepszych mod packów)

http://artistpavel.blogspot.com/2009/04/st...plete-2009.html

 

i niedługo zostanie dołączone polskie tłumaczenie

http://www.moddb.com/mods/stalker-complete...al-localization (polskie tłumaczenie na stronie 3)

 

autor moda prosi o testowanie polskiej wersji (sam bym to zrobił ale mam problemy z dyskiem i szukam sponsora na nowy :/ )

Edytowane przez Ardianz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Dawno nie zaglądałem, więc pomyslałem, ze coś wrzuce - skoro w końcu jest co ;)

 

Zatem - kilka zrzutow z nadchodzacej, najnowszej iteracji moda Weather Overhauled - v3.1. Do zrzucenia, najprawdopodobniej do Swiat.

 

Podganiamy X-Ray 1.6 :lol:

 

Enjoy!

 

Pozdrawiam

 

Na screenach w uzyciu rowniez:

Sky4CE Shader Pack v2.0 RC4.1

Argus Photorealistic Zone + Creatures

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Galeria"
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

PS. O modzie, mozna poczytac tutaj

Edytowane przez trojanuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to lepiej wygląda jak comple pack. Czekam z niecierpliwością bo chce sobie jeszcze raz SoC przejść przed grą w CoPa.

Od STALKER Complete odróżnia SWO jeszcze to, że tam jest tylko jeden, 24-ro godzinny cykl pogodowy (skąd inąd bardzo ładnie dopracowany) - ta sama pogoda powtarza się więc każdego dnia.

 

W SWO masz 7 różnych 24-ro godzinnych cykli, które swobodnie przełączają się między sobą - wiec zasadniczo 2 takich samych dni nie będzie w żadnej rozsądnej perspektywie czasowej (chyba ze ktoś speęzi w Zonie np 2 miesiące czasu gry) :)

Edytowane przez trojanuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...