Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.wlasnie nabylem ta gierke i przy instacacji dostaje ostrzerzenie C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R.-Chadow of Chernobyl\gaedata.db0

An error occured while trying to copy a file.

The source file is corrupted. pozniej znowu to samo tylko db na koncu sie zmienia....jak caly czas daje zeby zignorowac to przy probie odpalenia wyskakuje Cannot find file

C:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r.-shadow of chernobyl\gamedata\config\system.ltx

Wgralem pozniej patche:i dostaje wtedy raport Xray engine crash: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.wlasnie nabylem ta gierke i przy instacacji dostaje ostrzerzenie C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R.-Chadow of Chernobyl\gaedata.db0

An error occured while trying to copy a file.

The source file is corrupted. pozniej znowu to samo tylko db na koncu sie zmienia....jak caly czas daje zeby zignorowac to przy probie odpalenia wyskakuje Cannot find file

C:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r.-shadow of chernobyl\gamedata\config\system.ltx

Wgralem pozniej patche:i dostaje wtedy raport Xray engine crash: :damage_wall:

A probowales przekopiowac z plyty na dysk, moze jest porysowana?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To że nówka nie musi oznaczać że płyta sprawna, zwłaszcza przy polskich wydaniach.

 

Zrób skanowanie powierzchni jakimś programem Nero (CD & DVD Speed czy coś tego typu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nówka nie musi oznaczać że płyta sprawna, zwłaszcza przy polskich wydaniach.

 

Zrób skanowanie powierzchni jakimś programem Nero (CD & DVD Speed czy coś tego typu).

skopiowalem plyte na dysk twardy i zainstalowalem z niego i pomoglo:)tzn ze cos z plyta?czy moge miec cos nie tak z dvd romem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem znowu Stalkera + Stalker Complete 2009 i mam pewien problem. Nie mam tego miniradaru w lewym górnym rogu :/ Tzn ta jakby obudowa jest i kropka ale nie ma mapy w niej. Ma ktoś też taki problem?

 

Teraz Stalker mi wywala przy ładowaniu save'a :( To sobie pograłem.

 

EDIT:

Dałem New Game i teraz jest i radar i gra się normalnie włącza. ;)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar na nowo odwiedzić zonę z SoC. Zwracam się więc z pytaniem jaki mod jest obecnie najlepiej dopracowany? Nie chodzi mo i grafikę, lecz o usprawnienia AI/gameplay/broni/npc...

Zastanawiam się nad:

- Oblivion Lost 2.2

- Complete 2009 1.4.3.1.

- SWO jest raczej nastawiony na grafikę, więc chyba odpada.

Oraz czy są jakieś ciekawe totalne konwersje poza Priboy Story?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chciałem się zapytać o to samo co Szawel :)

co najlepiej wrzucić? z modami graficznymi to raczej nie poszaleję na 8800GT, A4800+ i 2gb ramu :)

więc... jakie mody wpływające na gameplay są obecnie najlepsze?

Edytowane przez Graver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priboy Story odpada - chciałbym najpierw przejść PRAWDZIWĄ historię Stalkera ;]

Zainstalowałem Complete Pack, ma wiele usprawnień gameplay'a, ale także ma lepszą grafikę... Mój komp owej grafice nie sprostał.. Pozostaje mi szukać dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto mial problemy ze zwiechami gry po paru minutach grania problem rozwiazal ? :) Napotkalem sie na necie, na pare podobnych sytuacji, ale nigdzie nie ma rozwiazania. Ktos tu w temacie pisal, ze karte przekrecil. U mnie to chyba nie przyczyna, bo Zotac AMP 9600GT ma standardowo 725/1750/2000 i nic tu nie ruszalem. Sprobowalem nawet teraz obnizyc takty na 675/1700/2000 i dalej to samo, gra wiesza sie calkowicie po paru minutach grania, pomaga tylko twardy reset. Procek jest 100% stabilny, dzisiaj lecial 7h Orthosem. Sprawdzilem pozniej jeszcze kombinacje, Orthos + FurMark, lecialo to sobie z 15min bez problemu najmniejszego. Pozniej jeszcze caly Benching w Heaven Benchmark v2.0 i tez stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś na procu def ?

 

Myslalem, ze 7h 31min Orthosa Prio 9 moge uznac za wynik stabilny :) Poza tym, to zmniejszylem takty z 3,6 na 3,45 i dokladnie to samo.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otóż dotarłem do Sarkofagu i okazało się, że uciekając sprintem przed helikopterami zostałem skutecznie obrzucony śrutem przez w/w i Monolit i teraz mój spancerek nie nadaje się do niczego. Pytanie brzmi, czy może leży gdzieś blisko na tym levelu jakiś skafander co bym mógł szybko podśmignąć i ubrać, bo promieniowanie jest zabójcze chociaż posiadam dwa kryształowe kolce.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko możesz zdobyć egzoszkielet plus parę fajnych artów, tylko że egzo nie jest za dobry na promieniowanie.

A na znalezienie jakiejś seve na tym etapie jest już za późno.

Może wczytaj save przed przejściem do elektrowni i zaopatrz się w przynajmniej 2 sevy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jutro jest premiera Lost Alpha, jego wyjście jest już tak mityczne jak swego czasu samego SoC-a, czy Duke :P (dla niewtajemniczonych, LA to teraz niemal Stalker 2).

Ktoś zamierza instalować? Ponoć ~10GB.

Z chęcią sam bym się czegoś więcej dowiedział.

Ooo....i to jest info dnia  :banana:

testera powinni  :wisielec:    http://stalker.pl/2014/04/03/swiatowa-premiera-lost-alpha/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalka 6gb, po instalacji 15gb :D, szkoda że wymagania wzrosły, wychodzi na to że nigdy nie pogram na full, bo zawsze mam za słaby sprzęt :)

Trochę wzrosły to mało powiedziane - i7-3770K @ 4.5 GHz z GTX 780 GHz i na full detalach (1680x1050) widzę po wyjściu z kanciapy 22-23 FPS :D Cienie na trawce ładnie mordują wydajność. Ale to jeszcze nic - błędy SI jakie widziałem po godzinie grania mnie mocno rozczarowały. Kolesie włażą w ściany, wpadają w tekstury itp., Jestem jednak twardy i gram dalej :)

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że jak zmienie k.graf na radzia 7770 to nic mi nie da :)?

Nie wiem jak będzie na minimum, ale wymagania nienaskamlane to jakiś koszmar. Z HD 7770 na DX9 i niskich detalach chyba powinno banglać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wzrosły to mało powiedziane - i7-3770K @ 4.5 GHz z GTX 780 GHz i na full detalach (1680x1050) widzę po wyjściu z kanciapy 22-23 FPS :D Cienie na trawce ładnie mordują wydajność. Ale to jeszcze nic - błędy SI jakie widziałem po godzinie grania mnie mocno rozczarowały. Kolesie włażą w ściany, wpadają w tekstury itp., Jestem jednak twardy i gram dalej :)

Wyłącz MSAA z gry bo i tak praktycznie nie wygładza , włącz smaa lub fxaa. Powinno być ponad drugie tyle fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...