Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Lost alpha jak dla mnie bomba, dziwię się że wielu rzeczy które tu się pojawiają nie zaimplementowali pierwotnie w stalkerze. Mapy i lokacje rewelacja, zwłaszcza podziemia których nie było tyle w SHOC.

Trochę bug`ów i niedoróbek ale K.L.I.M.A.T. rekompensuje wszystko, czuję się jak 7 lat temu grając pierwszy raz w stalka.

Wydajność mocno kuleje przez to że gra korzysta cały czas tylko z jednego rdzenia, niestety taki silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w LOST ALPHA można korzystać z pojazdów, ale w większym zakresie i skuteczniej niż w SoC (po modzie)?

 

W SoC trzeba się było trochę nałazić ;)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem,mianowicie nie mogę przeładować broni,ani zmienić typu amunicji.Mogę strzelać tylko tyle ile jest ammo w pistolecie,a gdy się skończy mam 0/0 mimo że w inwentarzu pokazuje mi jakieś 150 sztuk ammo właśnie tego typu.Dopiero zacząłem grę i odbiłem pobliską fabrykę i tam zauważyłem problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalal ktos moze  : S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha   na  Windows 8.1 ???

kurna nie dziala  :(  

Właśnie zainstalowałem na win 8.1 i wszystko chodzi..........Niedziela już zajęta  :biggrin:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker przestał mi działać. Wczoraj było ok, dzisiaj odpalam i pod koniec ładowania gra się wyłącza bez żadnego komunikatu :(

 

Reset ustawień sterowania pozwala mi odpalić grę. Wam też się tak często ta gra sypie? Patch 1.30013

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...a już myślałem, że nowy patch daje j. rosyjski do gry,..... pozostaje mi tylko czekać  :mellow:

A swoją drogą, pochodziłem ok. 15 min. i ta gra wygląda pięknie, jak na razie jest bardzo płynna, ustawiłem tylko rozdz. na full hd, wl v-sync, dx 10.1

2014-05-04 11:59:57 - XR_3DA
Frames: 69725 - Time: 625734ms - Avg: 111.429 - Min: 55 - Max: 125
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Death valley przed misją w Lab X-18 i muszę zdobyć kurtkę bandyty. Wie ktoś skąd ją wziąć bo nigdzie nie ma znacznika. Nie pamiętam aby w SoC trzeba było ją znaleźć

 

Dobra znalazłem jakby ktoś nie umiał znaleźć

 

Na północnym wschodzie Death valley jest grota i w środku kompleksu po prawej stronie od wejścia (na samym końcu) można znaleźć ciała bandytów i niespodziankę ;)

 

11387699.jpg?1399214465

 

 

 

 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaijitsu

Możesz zmieniać ustawienia grafiki ?  Ja chciałem pozprawdzac różne ustawienia, i niestety cokolwiek bym nie ruszył to zwiecha, i witam się z menadżerem zadań  :sad:

Edytowane przez olddog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest zawsze zwiecha jak w PDA wybiorę przycisk z innymi stalkerami :mellow:

A czy Sidorovic w swoim bunkrze przyjmuje tylko w jakiś określonych godzinach?Pytam bo miałem oczyścić łąkę z dziadostwa i mam znacznik aby do niego wrócić po nagrodę,ale teraz drzwi do niego są cały czas zamknięte,

 

Dzięki Astro moje niedopatrzenie :biggrin:

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadł jakiś problem.Mianowicie na początku Sidorov wysyła żeby wyczyścić obóz po drugiej stronie drogi.Idę i wybijam wszystkich bandytów,po czy pojawia się info żeby wrócić do niego po kase,ale idąc przy okazji zabiłem trochę ruskich i takie tam no i gdy wreszcie jestem to drzwi w piwnicy są zamknięte :mellow:

Podchodziłem parę razy i nic,aż wreszcie owe zadanie robi się FAILED.

Dostaje następne zadanie,wytłuc zombi w tunelu pod torami,idę zabijam i pojawia się info żeby wrócić po euro i znowu gdy wracam drzwi są zamknięte.Wiecie może co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było zamknięte, za to zadanie z zombiakami też miałem zbugowane - jedyną dostępną opcją dialogową po wybiciu zombi było "nie mogę wykonać tego zadania".

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja większych bugów nie mam, jedynie wywalanie do pulpitu ale już się do tego przyzwyczaiłem. Minusem tego moda jak większość od Dezo jest to, że każą nam robić wycieczki krajoznawcze z jednego końca mapy na drugi i to kilka razy. Przykład to wielokrotne podróże do i z kopalni. Niestety pojazdy ciężko znaleźć a jak już się znajdzie to paliwo szybko się kończy. Przydali by się przewodnicy jak w 2 i 3 części. Fabularnie gra dużo lepsza niż SOC i ciekawsza. Jestem już w Dead City i niedługo odwiedzę Pripyat. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale u mnie nie ma tak różowo.Wszystkie wcześniejsze problemy były spowodowane przez ominięcie żołnierzy,przechodząc przez nasyp :zonk:  Po naciśnięciu w PDA komunikacji z innymi osobami gra od razu wylatywała do pulpitu.Wystarczyło zacząć grę od nowa i zabić żołnierzy.Niestety potem musiałem przynieść oko mutka i gdy po niego wyszedłem zaczęła się emisja,więc od razu zawróciłem i schowałem się u Sidorovicha.Pod czas emisji machał rękami itp. bo był wystraszony.Po wszystkim poszedłem po oko a gdy z nim wróciłem on dalej machał jak pod czas emisji i nie dało się zacząć z nim żadnego dialogu :mur:  Znów parę sejwów do tyłu i gra ruszyła normalnie.Udało mi się przejść na wysypisko i zabić snajpera,ale po odebraniu nagrody otworzyłem PDA,nacisnąłem jak zwykle "trzeci" przycisk i znów pulpit.

Powiem Wam że mam już trochę dość powtarzać co chwilę kawałek gry :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee? Ja przeszedłem przez nasyp i nie miałem problemów. Żołnierzy wybiłem dopiero później. Emisja? Przecież na początku nie ma emisji. Jestem już w górnych lokacjach (dead city, chernobyl, radar) i nie miałem jeszcze emisji (nie licząc w cutscence). Jedyny minus to częste wysypywania się podczas wczytywania save. 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...