Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee? Ja przeszedłem przez nasyp i nie miałem problemów. Żołnierzy wybiłem dopiero później. Emisja? Przecież na początku nie ma emisji. Jestem już w górnych lokacjach (dead city, chernobyl, radar) i nie miałem jeszcze emisji (nie licząc w cutscence). Jedyny minus to częste wysypywania się podczas wczytywania save. 

Zacząłem grać od początku i zapisywałem wszystko co chwilę z opisem.Gra działała dobrze do momentu przejścia przez nasyp.Zapodałem wcześniejszy sejw,wybiłem żołnierzy i wszystko było OK.

Nie miałeś jeszcze emisji ? Powiem tylko że jest dużo dłuższa i dźwięki są dużo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko dwie emisje ale były oskryptowane (Army Warehouses i Coutryside), innych nie miałem. Denerwujące jest to ciągłe łażenie. Z jednego końca mapy na drugi by zaraz znów wracać i tak w kółko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę "nieco" temat. Panowie mam mały problem w Lost Alpha. Gdy chciałem udać się do podziemi elektrowni atomowej podszedłem mniej więcej do drzwi, ale jakiś błąd sprawił, że gra od razu zapytała czy przejść na następny level. Nie zastanawiając się kliknąłem tak. Wszystko było dobrze, dopóki nie chciałem wrócić na powierzchnię. Gra przenosi mnie do elektrowni, ale drzwi są zamknięte, ponieważ przez ww błąd gry nie musiałem wpisywać kodu i otwierać drzwi. Kodu od wewnątrz wpisać się nie da. Niestety przez to, że gra bez przerwy wywalała mnie do pulpitu przez nieuwagę nadpisałem wszystkie zapisy gry z przed wejścia do podziemi :damage_wall: . Do głowy przychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - pomajstrować przy plikach gry i "manualnie" otworzyć drzwi. Czy ktoś jest na tyle biegły w skryptach Stalkera, żeby nakierować mnie co należałoby zmienić? Pomocy :) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...