Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanko, kto gra na Viście x64 i jakich sterów używa bo powoli powątpiewam już że zagram sobie ponownie w ta gierę. Na sterach 163.44 i na 162.22 mam kaszankę na ekranie , tekstury załamują się na maksa. Próbowałem nawet jakieś starocie z serii 100. i dalej lipa. Z patchem czy bez to samo. Juz nawet przeszła mnie myśl żeby postawić jako drugi system XP bo na nim było ok. Co tez dziwne każda inna gra działa normalnie , nawet starocia.

Wyłącz filtrowanie anizotropowe i wygładzanie krawędzi w Panelu sterowania (Zarządzanie ustawieniami 3D). Po pierwszym odpaleniu gry, możesz zmienić na - pod kontrolą aplikacji. Powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było a widzę, że jest już 1.0004

1. W związku z tym mam pytanie czy jakoś widocznie usprawnia on rozgrywkę i samo działanie gry? No i czy działa na nim Redux 1.02.

2. Czy podawana daaawno temu polonizacja (gamedata.db9) zadziała na 1.0004 ?

 

Chcę sobie ponownie (już chyba 10 raz) przejść grę od nowa na najnowszych łatkach itd.

 

EDIT: Już widzę, że Redux 1.02 nie działa na 1.0004, wielka szkoda. Polecicie jakieś inne mody zwiększające realizm i dodające nowe bajery do gry?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie mody są obecnie "na czasie" bo ja się zatrzymałem na Redux 1.02, ale od tamtego czasu mogło się sporo zmienić, a poza tym redux na 1.0004 nie działa.

 

Pobieram Basixa 1.2 i Faiakesa 2.3 czy to dobre mody i czy to ich najnowsze wersje?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie mody są obecnie "na czasie" bo ja się zatrzymałem na Redux 1.02, ale od tamtego czasu mogło się sporo zmienić, a poza tym redux na 1.0004 nie działa.

 

Pobieram Basixa 1.2 i Faiakesa 2.3 czy to dobre mody i czy to ich najnowsze wersje?

Ja testowałem basixa 2.0 i cienie się sypią :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę mody to ja wiem. Chodzi mi jednak o jakieś polecane i sprawdzone, działające pod 1.0004

No więc polecacie jakieś dobre mody pod 1.0004 ?

 

Mayo, nie wiem jak to zrobiłeś, ale mi Redux wywala grę do pulpitu na patchu 1.0004.

 

Musze też powiedzieć, że ten szkalowany 1.0004 mi akurat dodał spoooro FPS.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pytanie.

Teraz mam trochę czasu i chcę ponadrabiać kilka zaległości w grach. Między innymi właśnie Stalkera.

Mam pytanie. Co doinstalować do podstawowej wersji aby poprawić rozgrywke (jakiś patch, fajny mod) Nie chce by było tego strasznie dużo, ot tyle by poprawiło trochę przyjemność z gry.

Podstawowe znaczenie ma jednak to aby mody i patche współpracowały z polską wersją Stalkera. Z tego co się orientuję nie wszystko chce działać.

Czy byłby ktoś miły i podał mi parę modów, patchy, które można zainstalować z polską wersją, a które poprawią co nieco?

Bedę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że wydziałem taki komunikat na X1900GT, gdy przesadziłem z max ustawieniami i za bardzo mieliło dyskiem, ale nie jestem pewien.

Z drugiej strony, na pojedyńczej R600 u mnie miło śmiga i nigdy się nie wysypało.

 

Dysk mi w ogole nie doczytuje. Gra sie wysypuje bardzo roznie czasem pochodzi 2 godziny a czasem 15 min ;/ Wszystkie inne tytuly chodza bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jak tam weszliście? :lol2:

:mur:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Obok strażnika, kucki, skok + kucki - na parapet, na strażnika, niskie kucki, zeskok. Mlask...
Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jak tam weszliście? :lol2:

Można też (po wcześniejszym zaskarbieniu sobie wdzięczności młodego stalkera za odnalezienie mu karabinu rodowego) zrobić rozpierduchę w obozie (np strzelić do któregoś ze strażników) aby uznali Cię za wroga. Po wejściu do baru strażnik pilnujący zaplecza zaczyna do Ciebie strzelać, a wdzięczny Ci stalker - broni Cię, zabijając go. I takim sposobem masz wolną drogę na zaplecze baru - ale nic tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...