Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Nadrabiam zaleglosci growe i dopiero w tej chwili przechodze pierwsza czesc STALKERA. Gra niesamowicie wciaga i ma super klimat. Dotarłem do misji z wyłaczeniem mozgozweglacza. Probuje dostac sie do anten, ale po drodze jest kure$#@ promieniowanie. Jak temu zaradzic ?? Dostałem od barmana prototyp jakiegos urzadzonka ale nijak nie da sie go uzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem OL'a i doszedłem do tego samego miejsca co w standardowej grze. Widać dlaczego programiści usunęli pojazdy, każdy npc może je bez przeszkód przesunąć, sama fizyka jazdy też pozostawia wiele do życzenia :rolleyes: Ataki mutantów są faktycznie trudniejsze do odparcia, zabawnym było oglądanie Kontrolera eksterminującego ludzi w Barze :D Ale zmiana statystyk broni była już nieprzemyślana imo, strasznie ułatwiła grę i przysporzyła kilku problemów jak szybko padający npc od questów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zarejestrowałem się dzisiaj ponieważ mam już dosyć tego problemu, a mianowicie jak grałem w SoC w marcu było wszystko OK., następnie powróciłem do gry w sierpniu br też było OK. –rozdziałka 1680 na 1050 detale pozostawiłem tak jak mi komp przydzielił, chodziło to wszystko płynnie do momentu reinstalki windy. Po zainstalowaniu XP-ka to co zwykle, stery mobo, grafa, avast itd. Rozpoczynam grę, na początku ok. i po 10 min lub po 30 min spadek fps-ów znacząco poniżej 25 klatek tak na kilka sekund i potem dzieje się to co jedną do trzech czterech minut. Temperatury sprawdzałem everestem, grafa miała najwięcej 69 C – to raczej w miarę po 30 min gry. Stery do grafy też różne testowałem. Skanowałem kompa avastem i nic nie wykrył, przypomnę że Stalker zainstalowany jest na świeżym systemie(i zpatchowany), gdzie tylko są stery i avast – PYTANIE: CO TO ZA PRZYCZYNA???, takie granie jest trochę denerwujące. Czy avast może powodować jakieś zamulenia? Plik wymiany ustawiony na 2048-4096 na innym dysku niż system. PROSZĘ POMÓŻCIE – MOŻE KTOŚ JUŻ MIAŁ PODOBNY PROBLEM!!! – H.E.L.P.

 

KONFIG:

CPU - AMD ATHLON 64X2 6000

RAM - 4X1GB GEIL ULTRA 800

GPU - GF 8800GTX ASUS

MOBO - ASUS M3N78 EH

POWER – CHIEFTEC CFT-650-14C 650W

SYS – WINDOWS XP SP2

AV – AVAST 4.8 HOME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w jednej misji.

Otoz zszedlem do tego laboratorium x18 i mam znajsc dokumenty, po drodze sa jakies drzwi na szyfr i zupelnie nie wiem co zrobic. Przeszedlem caly obiekt i nic.

Prosze o jakas pomoc, ew. podanie stronki gdzie znajduje sie solucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zapragnąłem właśnie łupnąć sobie w SoC. Zachęcił mnie jego następca, którego łyknąłem w tym tyogdniu (bardzo mi się spodobał, wyjąwszy błędy i cieniutkie zakończenie).

 

Przechodząc do rzeczy, wiadomo, że Stalker SoC (podobnie jak CS) wolny od niedoróbek nie jest. Powstało od ch#@a poprawek, w których trudno dość się połapać laikowi.

 

Co instalować na goło? Jakie łatki, mody itp.? Tak aby gra chodziła jak najbardziej komfortowo. Z góry dziękuje za pomocną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na radku 4850 mozna liczyc na plynna gre w 1920x1200 (bez jakichs szalenstw z AA czy AF) ?

Ja mogłem liczyć na płynną grę w Czystym Niebie, właśnie na Radku 4850, więc w SoC za[ewne tym bardziej będzie o.k.

 

Poprzednie moje pytanie nadal aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o zaplecze baru to nic tam ciekawego nie ma ,żeby się tam dostać musisz zabić kolesia który blokuje wejście , nie pamietam już ale chyba dało się to zrobić granatem z zewnątrz.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy gsc wyda w końcu patcha 1.1 który miał m.in. dodać możliwość zwiedzania zony po skończeniu gry ,mówili że wypuszczą po premierze CS , minęło pół roku i cisza. Póki co jest frajda z "nowej" bety ,ide zwiedzać dalej. Aż mam smake przejść jeszcze raz Cień Czarnobyla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zagrałem sobie w Bete z 2k4 roku jakoś tak zachciało mi się zagrać w SoC ale niestesty na Windows Vista X64 SP1 nie smiga chodz właczam tryb zgoodności z XP ;/

jakieś rady

?

 

sprzęt w Sygnaturce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://74.125.43.132/translate_c?hl=en&amp...WpxXdrnHkqt-l0A

 

http://74.125.43.132/translate_c?hl=en&amp...1cdBX77NmiEXcjw

 

moze w koncu zobaczymy stalkera takiego jakiego widzielismy kilka lat temu w klimatycznych trailerach :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...