Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w betę z 2004 i gierka miodzio pod wieloma kwestiami od klimatu (co oczywiste) po lokacje. Kurde, gdyby nie ogólna rozsypka techniczna byloby naprawde milo. Moze mam do STALKERA zbyt duzy sentyment, ale wiele bym tytulow olal, aby w zamian na kilkanscie godzin wrocic ponownie do odswiezonej Zony. Jeżeli jest szansa na wzbogacenie tej bety i wydanie nieoficjalnej wersji - pobieram to od razu :)

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no full nie ma nawet podjazdu do tego co widac w tej becie :lol2: Ogromne levele, genialny ambient muzyczny no po prostu klimat sie wylewa z ekranu (jak za czasow trailerow ze stalkera). Wystarczy to zobaczyc:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no full nie ma nawet podjazdu do tego co widac w tej becie :lol2: Ogromne levele, genialny ambient muzyczny no po prostu klimat sie wylewa z ekranu (jak za czasow trailerow ze stalkera). Wystarczy to zobaczyc:

3237136[/snapback]

Czy istnieje w Stalkerze jakiś autosave co dany okres czasu czy po wykonaniu zadania?
W sumie nie. Jest autosave podczas przejścia na inny obszar i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w koncu zobaczymy stalkera takiego jakiego widzielismy kilka lat temu w klimatycznych trailerach :)

Tylko kiedy to będzie? Gdyż czas nie działa tu raczej na korzyść :wink:

 

W każdym razie zgadzam się, że potencjał został zupełnie rozmieniony na drobne. Pierwotne zamierzenie było tej miary, że gdyby zostało zrealizowane to historia gier miałaby mocny punkt orientacyjny...a tak, to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na początku gry nie mogę poradzić sobie z zadaniem 'Oczyść teren z mutantów'. Idę we wskazane miejsce, ale tam nic nie ma. Dookoła tylko biegają psy, a w trochę większej odległości spaceruje sobie inny stalker. Zabiłem wszystkie psy, nawet zabiłem stalkera - i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 'mutanty' to nie są dzikie zwierzęta (które w gruncie rzeczy nie wyglądają ani nie zachowują się jak normalne) tylko jakieś człeko-podobne kreatury?

Nie zauważyliście problemów, gdy naraz aktywujecie za dużo zadań? Może problem leży w tym, że od początku wziąłem wszystkie zadania.

Edytowane przez vENiZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na początku gry nie mogę poradzić sobie z zadaniem 'Oczyść teren z mutantów'. Idę we wskazane miejsce, ale tam nic nie ma. Dookoła tylko biegają psy, a w trochę większej odległości spaceruje sobie inny stalker. Zabiłem wszystkie psy, nawet zabiłem stalkera - i nic.

Właśnie o te psy chodzi. Wybij wszystkie i zadanie będzie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez ten w kordonie pod nasypem kolejowym.

Z tego co pamiętam a było to dawno, robisz tak: podchodzisz do tego 1 wyładowania jak najbliżej i czekasz aż strzeli, śmigasz kawałek i jest następne(znów czekasz aż strzeli) i podchodzisz znów do następnego.

Chyba w środku gdzie jest ten kontener czy to rozbita rura musisz czekać dłużej i wtedy biegniesz(ale czekasz jak strzeli zawsze). No i niczym nie rzucasz tylko czekasz aż samo strzeli i zniknie a pojawi się następne(musisz bardzo blisko podchodzić ale nie za blisko).

Jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o tunel pod torami w kordonie , generalnie to nie ma potrzeby tamtędy iść ,możesz przejść pod uszkodzonym mostem ,lub przez tory na prawo od drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o tunel pod torami w kordonie , generalnie to nie ma potrzeby tamtędy iść ,możesz przejść pod uszkodzonym mostem ,lub przez tory na prawo od drogi.

 

Tam jest wojsko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam zamiar powrocic do tej gry po dosc dlugim czasie. I tak przegladam rozne strony o stalkerze w poszukiwaniu modow i nie wiem ktory/e z nich zainstalowac. Moze polecicie jakies waszym zdaniem najlepsze mody ulepszajace wyglad gry i usprwniajace gameplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem tydzien temu, ale gralem od Jantaru, mody:

 

S.W.O. (S.T.A.L.K.E.R. WEATHER OVERHAULED) v3.0 - obowiazkowo

Argus texture pack 1.0.7

Sound overhaul 1.07

Clear skyish weapon positions

sp vehicles enhanced v1.0

 

Wczesniej gralem na Faiakes 2.4.

 

Mozesz tez sprobowac S.T.A.L.K.E.R. - Oblivion Lost (by OLP Team), ale tu chyba trzeba, lub przynajmniej warto grac od poczatku bo podobno zmienia bardzo wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zamierzam zaczac gre od nowa na angielskiej wersji jezykowej spatchowana do wersji 1.0003 lub 1.0004 bo widze ze reszta patchy poprawia tylko MP. A sa tu jakies mody poprawiajace dzialanie broni? Bo z tego co pamietam nie za ciekawie to wyglada w podstawie.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+Weapon_retexture_part1_1.1

+Sky4CE_MOD_v1.77.rar (dodaje Parallax Occlusion Mapping - wygląda to pr0)

+Particle enhancement v1.0

+Improved Ground Bumpmaps

Juz jest razem z S.W.O. (S.T.A.L.K.E.R. WEATHER OVERHAULED) v3.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja / Szela - http://stalker.filefront.com/files/Stalker...shot_in=0#files

 

- kilka modów 'na bronie' choć ja generalnie odradzam. Ustawienia w czystej wersji gry są jak dla mnie bardzo dobre. Jeżeli poprzez "poprawę działania broni" masz na myśli, że zaczną one nagle zadawać dużo większe obrażenia, zasięg i stabilność to uważaj: jednąz zalet tej gry jest właśnie to, że bronie zachowują się dosyć realistycznie (co może sprawiać problem w czasach gdy pistoletu w grach można używać niemalże do trybu snajperskiego;)) i szkoda pozbawiać się tego klimatycznego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

haha pamiętam te stękanie "głupia jest ta gra z 50m nie mogę kogoś z pistoletu trafić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

haha pamiętam te stękanie "głupia jest ta gra z 50m nie mogę kogoś z pistoletu trafić"

Grajac mialem odmienne odczucia - kalachem z kilometrow sciagalem headszotem , gdy z bliska czesto typa trafic sie nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie da sie ukryc ze czasami z 5m pakujac caly magazynek (i nie mowie o pistolecie) w kolesia ledwo sie go ranilo, a czasami mozna bylo zaserwowac przeciwnikowi slynny head z [gluteus maximus] z kilometra;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...