Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie problemy sa :D Gra w wersji 1.0004 i jest tak. Z wgranymi modami od LPkorn + Sound overhaul 1.07 gra sie nie uruchamia wogole. Kiedy wywale Sound overhaul 1.07 i zostawie sama bron i S.W.O gra wlacza sie do menu ale po zakonczeniu ladowania wywala do pulpitu. Jak narazie dziala tylko i wylacznie S.W.O. Mial ktos z was taki problem? Tylko pogode moge miec na raz wgrana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jak masz tylko swo i gra działa tzn, że mody kłócą się ze sobą. mod na dźwięki powinien działać ze swo bez problemu, ponieważ zawiera on zupełnie inne pliki niż swo (u mnie działa) co do reszty to inne mody na grafikę działać muszą, może mody na broń kaszanią. dla pewności zainstaluj patcha 1.06 - patche do czystego nieba pokazały ze w changelogu wymienione sątylko fixy dla multi, a w rzeczywistości drugie tyle rzeczy zmieniają w singlu tyle, że nie są podawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długotrwałych namowach fanów ukraińska firma GSC Game World zdecydowała się udostępnić za darmo grę S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla(oczywiście

w angielskiej wersji językowej). Znajdziesz ją pod adresem files.gsc-game.com:3128/oldbuild. Nie jest to jednak ta sama produkcja, którą można

kupić w sklepie, a wersja z października

2004 roku, która zawiera wszystkie oryginalne

pomysły twórców, również te,

z których ostatecznie zrezygnowano,

m.in. pojazdy, zupełnie inny model fizyki

oraz trzy dodatkowe lokacje. To rzadka

okazja, by przyjrzeć się temu, jak zmieniają

się gry w trakcie prac , a także sposobność,

by ponownie spędzić kilka godzin

w świecie S.T.A.L.K.E.R.-a – i to g

 

źródło: click

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F YEAH ;]. Stalker to stalker dla mnie klimaty miodzio mimo bugów (które mody spokojnie naprawiają). Wykorzystanie potencjału gry w pełni to już inna historia. Ja sie nie mogę doczekać. Screeny, movies i jakieś informacje na temat fabuły by sie przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F YEAH ;]. Stalker to stalker dla mnie klimaty miodzio mimo bugów (które mody spokojnie naprawiają). Wykorzystanie potencjału gry w pełni to już inna historia. Ja sie nie mogę doczekać. Screeny, movies i jakieś informacje na temat fabuły by sie przydały.

W ogóle byłoby fajnie jakby ktoś podał konkretnie co to ma być?

 

Stary S.T.A.L.K.E.R. z bugami? Czy co? I jak on by się miał do SoC?

 

Pozdrawiam wielkanocnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle byłoby fajnie jakby ktoś podał konkretnie co to ma być?

 

Stary S.T.A.L.K.E.R. z bugami? Czy co? I jak on by się miał do SoC?

 

Pozdrawiam wielkanocnie :wink:

nic nie wiadomo na ten temat; jak gsc coś rzuci to dam znać ale nie wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają z free stalkera ? :). Niezłe. Teraz zauważyłem ze Stalker sie sprzedał w ponad 2 mln sztuk - imo to jest bardzo dobre osiągnięcie jak na gre na tylko na PC i jeszcze z europy wschodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie dają za free 1 część, to moim zdaniem bardzo dobra zagrywka. Przypodobają się ludziom, a tytuł ma szanse zagościć nawet u tych, którzy wcześniej go pominęli. Dzięki czemu zyskają nowych graczy na Stalkera 2. Przynajmniej we mnie taka zagrywka budzi chęć kupna 2 części. Zupełnie inne podejście od reszty producentów, którzy wyciskają każdy grosik nawet gdy tytuł jest już stary.

 

EDYTA: Mam na myśli S.T.A.L.K.E.R. 2, nie CS czy CoP.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gddzieś czytałem za taka możliwość istnieje tylko przez kilka dni. Chyba do końca tygodnia. Więc jak ktos nie ma powinien zabierac sie za zasysanie.

 

Naprawdę warto.

 

@ szawel - pisząc 2 masz na myśli czyste niebo? Bo to tak nie do końca 2...

 

edit:

OK sorka, chyba cos za szybko czytałem... ;)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gddzieś czytałem za taka możliwość istnieje tylko przez kilka dni. Chyba do końca tygodnia. Więc jak ktos nie ma powinien zabierac sie za zasysanie.

 

Naprawdę warto.

 

@ szawel - pisząc 2 masz na myśli czyste niebo? Bo to tak nie do końca 2...

Ma na myśli stalkera 2 ;]. Nie czyste niebo nie call of prypiat tylko STALKER 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gddzieś czytałem za taka możliwość istnieje tylko przez kilka dni. Chyba do końca tygodnia. Więc jak ktos nie ma powinien zabierac sie za zasysanie.

Idea ciekawa, niestety są też pewne "ale":

- gry można ściągać tylko na C: - jak to zobaczyłem, to mnie krew zalała i ziemniaki w piwnicy skisły

- nie ma plików typu exe (nie ma także innych plików, znajdujących się w grze, więc zabawa w mody itp. raczej odpada) - gry odpala się przez przeglądarkę

- jesteśmy zależni od gametapa - jak serwis siądzie, albo coś im się znudzi, to, co mamy na dysku, będzie bezużyteczne

Zagrać można - w końcu mamy full wersję, ale co to za full wersja, skoro nikt nie daje nam gwarancji, że po dłuższej przerwie, będziemy mogli odpalić grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - wykonał ktoś misję "Zdobądź ogon nibypsa"? Podczas całej gry zabiłem z 10 nibypsów i żaden w przedmiotach nie miał ogona :huh: Przy czym należy dodać, że nibypies to nie ten, których masa biega na mapie Kordon, tylko to:

 

Dołączona grafika

 

Ogólnie gra nie była zła, ale STRASZNIE mnie wymęczyła tym łażeniem. Mapy są duże a nie raz musimy wracać do handlarza/baru. Brakowało mi możliwości snu. W Far Cry 2, kiedy zapadała noc szedłem spać i tyle. Tutaj kiedy zapadała noc stałem w jakiejś kryjówce i patrzyłem w niebo, bo po ciemku grało mi się beznadziejne. Rozczarował mnie Prypeć - tłumy przeciwników, liczyłem, że będzie się dało pozwiedzać. Poziom trudności w Elektrowni był wg mnie chory, mimo, że grałem na najniższym. Znowu tłumy przeciwników, tym razem w egzoszkieletach. Koniec gry też mnie rozczarował. Nie ze względu na zakończenie, ale dlatego, że prawie nic się nie wyjaśniło.

Bardzo podobał mi się pomysł, rewelacyjny klimat, fajnie wymodelowany świat i duża ilość broni, które można modyfikować. Niestety dla mnie to za mało. Z całą pewnością nie zagram w to drugi raz ani nie zabiorę się za żadną inną część :razz:

Edytowane przez mothman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze pamiętam to tego ogona nie zdobywało się po zabiciu tego zwierzaka (ale na prawdę pamięć jest ulotna).

A zakończeń gry masz 7, a Ty poznałeś tylko jedno.

Z ciekawości jakie miałeś ?

 

PS. Chodzenie to fakt jedna z większych wad w tej grze. Właśnie dzięki temu, że trzeba się czasami wracać całe lokacje.

Powinni chociaż jakieś pojazdy udostępnić.

A w nocy (w grze oczywiście) całkiem przyjemnie się grało, nie wiem dlaczego narzekasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...