Jump to content
Sign in to follow this  
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Recommended Posts

Ja większych bugów nie mam, jedynie wywalanie do pulpitu ale już się do tego przyzwyczaiłem. Minusem tego moda jak większość od Dezo jest to, że każą nam robić wycieczki krajoznawcze z jednego końca mapy na drugi i to kilka razy. Przykład to wielokrotne podróże do i z kopalni. Niestety pojazdy ciężko znaleźć a jak już się znajdzie to paliwo szybko się kończy. Przydali by się przewodnicy jak w 2 i 3 części. Fabularnie gra dużo lepsza niż SOC i ciekawsza. Jestem już w Dead City i niedługo odwiedzę Pripyat. 

Edited by kaijitsu

Niestety ale u mnie nie ma tak różowo.Wszystkie wcześniejsze problemy były spowodowane przez ominięcie żołnierzy,przechodząc przez nasyp :zonk:  Po naciśnięciu w PDA komunikacji z innymi osobami gra od razu wylatywała do pulpitu.Wystarczyło zacząć grę od nowa i zabić żołnierzy.Niestety potem musiałem przynieść oko mutka i gdy po niego wyszedłem zaczęła się emisja,więc od razu zawróciłem i schowałem się u Sidorovicha.Pod czas emisji machał rękami itp. bo był wystraszony.Po wszystkim poszedłem po oko a gdy z nim wróciłem on dalej machał jak pod czas emisji i nie dało się zacząć z nim żadnego dialogu :mur:  Znów parę sejwów do tyłu i gra ruszyła normalnie.Udało mi się przejść na wysypisko i zabić snajpera,ale po odebraniu nagrody otworzyłem PDA,nacisnąłem jak zwykle "trzeci" przycisk i znów pulpit.

Powiem Wam że mam już trochę dość powtarzać co chwilę kawałek gry :evil:

Eeeee? Ja przeszedłem przez nasyp i nie miałem problemów. Żołnierzy wybiłem dopiero później. Emisja? Przecież na początku nie ma emisji. Jestem już w górnych lokacjach (dead city, chernobyl, radar) i nie miałem jeszcze emisji (nie licząc w cutscence). Jedyny minus to częste wysypywania się podczas wczytywania save. 

Edited by kaijitsu

Eeeee? Ja przeszedłem przez nasyp i nie miałem problemów. Żołnierzy wybiłem dopiero później. Emisja? Przecież na początku nie ma emisji. Jestem już w górnych lokacjach (dead city, chernobyl, radar) i nie miałem jeszcze emisji (nie licząc w cutscence). Jedyny minus to częste wysypywania się podczas wczytywania save. 

Zacząłem grać od początku i zapisywałem wszystko co chwilę z opisem.Gra działała dobrze do momentu przejścia przez nasyp.Zapodałem wcześniejszy sejw,wybiłem żołnierzy i wszystko było OK.

Nie miałeś jeszcze emisji ? Powiem tylko że jest dużo dłuższa i dźwięki są dużo lepsze.

Miałem tylko dwie emisje ale były oskryptowane (Army Warehouses i Coutryside), innych nie miałem. Denerwujące jest to ciągłe łażenie. Z jednego końca mapy na drugi by zaraz znów wracać i tak w kółko ...

Odświeżę "nieco" temat. Panowie mam mały problem w Lost Alpha. Gdy chciałem udać się do podziemi elektrowni atomowej podszedłem mniej więcej do drzwi, ale jakiś błąd sprawił, że gra od razu zapytała czy przejść na następny level. Nie zastanawiając się kliknąłem tak. Wszystko było dobrze, dopóki nie chciałem wrócić na powierzchnię. Gra przenosi mnie do elektrowni, ale drzwi są zamknięte, ponieważ przez ww błąd gry nie musiałem wpisywać kodu i otwierać drzwi. Kodu od wewnątrz wpisać się nie da. Niestety przez to, że gra bez przerwy wywalała mnie do pulpitu przez nieuwagę nadpisałem wszystkie zapisy gry z przed wejścia do podziemi :damage_wall: . Do głowy przychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - pomajstrować przy plikach gry i "manualnie" otworzyć drzwi. Czy ktoś jest na tyle biegły w skryptach Stalkera, żeby nakierować mnie co należałoby zmienić? Pomocy :) !