Skocz do zawartości
CHECK-IT

Dziwny problem z klawiaturą...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z klawiaturą która ma juz prawie rok BTC 8190 ponieważ wszystko działało ok ,dopuki wczoraj nie wyciągnołem kabla podczas gdy winda była odpalona... No i wszytsko ok podłączam no i zacząłem grać w Day Of Defeat no i naciskam ctrl żeby kucnąć i próbuje iść skulony klawiszami WSAD no i co ? Nie chce mi koleś iść .. No to probuje podczas chodzenia nacisnąć spacje (skok) i [gluteus maximus] .. A nadal ide W,S,A,D a nie strzalkami.. Włączyłem inne gry i to samo! Gdy chce naciskać ctrl albo spacje to nie moge iść WSADem a normalnie bylo ok.. Strzalki dzialają zwyczajnie.. Przezintsloawlem sterki od klawiatury i nic.. Macie jakiś pomysl? Bo grac nie moge..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jesli ta klawa jest na ps/2 (a zapewne jest ;)) to o ile mi wiadomo nie mozna wyciagac wtyku podczas gdy komp jest uruchomiony przez to MOZE powtarzam MOZE (co nie znaczy ze musi) siasc port albo moze i sama klawa i niestety mniemam ze tak bylo w Twoim przypadku. Jedynym sposobem na sprawdzenie co sie zchrzanilo bedzie po prostu podlaczenie innej klawiatury

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy bawilem sie z klawiatura bez obodowy, odlaczylem ten styk w klawiaturze, parerazy podlaczylem, i trach keyboard spalony :? od tego momentu moj bios ma jakiegos ujraza we lbie. albo w porcie bo jak kompa wlacze przez power botton to mi klawiatura nie dziala, wiec musze wlaczac przez klawiature :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw:

mam.klawiature.LOGITECH.INTERNET.NAVIGATOR..(niestety.juz.ponad.1,5roku...).jaki

s.czas.temu.wylala.mi.sie.cola.na.klawiature :roll:

...za.mocno.chcialem.ja.wysuszyc...i.przestaly.dzialac.klawisze.SPACJA.oraz.F12.

heheh....

dzwonilem.do.krakowa.do.serwisu.gdzie.naprawiaja.sprzety.logitecha.to.gostek.pow

iedzial.ze.koszt.ok.150%.wartosci.sprzetu...wiec.podziekowalem

nie.znacie.moze.kogos..lub.jakiegos.serwisu.w.rejonie.KATOWIC.co.moga.naprawiac.

takie."sytuacje"?

powiem.ze.rozkrecilem.klawe..i.probowalem.przeczyscic.ale.to.nic.nie.dalo..a.szk

oda.mi.wywalac.na.nowa.kl.za.150zl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...