Skocz do zawartości
J@cako

JAK OBSŁUGIWAĆ NERO 6 NA SAMSUNGU SW 248F ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nagrywarkę SAMSUNG 248F działa ona dosyc sprawnie ,ale NERO 6 podaje mi że maxymalna prędkość nagrywania to 32x a ja chciałem i zapłaciłem za 48x , nie wiem czy to błąd NERO , złe ustawienie , czy tez podróba nagrywarki . Napiszcie co myślicie ... jak dziala u Was NERO ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell'ou!

 

Prędkość nagrywania nie zależy od samej nagrywarki - może masz jakieś badziewiarskie płyty? Na niektórych płytkach pisze x52 a jak przyjdzie co do czego to Nero zapisuje je z prędkością x32 bo inczej biedne by się spaliły ;)

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell'ou!

 

Prędkość nagrywania nie zależy od samej nagrywarki - może masz jakieś badziewiarskie płyty? Na niektórych płytkach pisze x52 a jak przyjdzie co do czego to Nero zapisuje je z prędkością x32 bo inczej biedne by się spaliły ;)

 

POZDRAWIAM.

Mi nawet nie pokazuje się opcja nagrywania powyżej 32x . Uzywam płyt " Esperanza 52x" dodam że na przedniej ściance nie ma dużego napisu "Samsung" , nie wiem , czy ten napis musi byc na kazdym oryginalnym produkcie... w kazdym razie zajrzyjcie tu : http://www.cdrinfo.pl/cdr/hard/Samsung_SW-248F/1.php3 to test tej nagrywary zrobiony przez najlepszy serwis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak płyty są do bani to nie pokaże Ci sie taka opcja ;) Mój kuzyn ma identyczną nagrywarke i nagrywa x48 z tym że na lepsiejszych płytkach - Esperanza nie należy raczej do płytek z górnej półki - spróbuj innych i sie przekonasz.

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieks piter . Jakie płyty polecasz ? Ja nagrywam na Esperanzach , bo wygrały test Komputer Świata . Nie wiedziałem że są tak niekompetentni .

 

 

UWAGA : TO NIEPRAWDA ŻE CYFRÓWKA OLYMPUS C-220 JEST SŁABA , KOMPUTER ŚWIAT KŁAMIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - no już nie przesadzaj i nie dołuj tak KomputerŚwiata - ja nie wiem jakie płyty Ci polecić - sam używam PLATIUM one też nie są najlepsze, ale ja mam nagrywarke (teraz bedzie LOL :lol: ) jeszcze na SCSI x4 tak że mnie wystarczają - spróbuj może Verbatim albo Dysan ;)

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...