Skocz do zawartości
CHECK-IT

Athlon 2000+ seria...

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe mam pytanie troszku lamerskie ale nie wiem poprostu czy opłaca mi sie brać athlonka 2500+ czy moze zostac przy 2000+ patrząc na to jak inni je kręcą na 2600 mhz... Mam Athlona 2000+ serii AXDA2000DUT3C AIUGA02355PHW ... NIestety idzie tylko na fsb 140 zapewne ze względu na pamięci ... :roll: No ale zmieniam tera na twinmosy 400 512 mb .. I nie wiem czy jest on dobrze podkręcalny a wiem ze niektorzy z serii proca mogą wyczytać takie rzeczy... Jak to sie ma do mojej sytułacji?? Pozdro i jeśli kogoś tym uraże to sry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym problem. AIUGA niestety nie ma tendencji do OC. Zmień sobie na tego Bartona - tylko pamiętaj, żeby nie było płaczu - procek poniżej 39 tygodnia produkcji, bo inaczej na 90% będzie miał zablokowany mnożnik, a to utrudnia życie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie macie jakis program do podkrecania athlonow,ale jakis profesionalny bo wszystki jakie widzialem to sa do ....

Najlepszym do podkrecania jest ten dodawany standardowo do kazdej plyty glownej - czyli BIOS :idea: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona z serii AXDA2000DKT3C 9433696280085 AIUGA 0240RPJW.

Faktycznie nie jest dobry do podkręcania, ale ma odblokowany mnożnik i jest w 100% stabilny na 8.5x217 MHz, można też 8.0x233 MHz ale częstotliwość rdzenia nie może przekroczyć 1900 MHz bo od razu koniec ze stabilnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...