Skocz do zawartości
McDrive

Zapytanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam procka Intel Celeron 633E Mhz i płyte główną Procomp i810 i chciałbym sie dowiedzieć do ilu mhz moge se podkręcić tego procka bez zmiany wentyla?? Prosze nie wyzywajcie bo jeste tu nowy i znam sie na nagrywarkach bardziej niż na prockach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek przeczytaj to http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=50522

Zwróc uwage na regulamin a w szczególności na jego fragment o nadawaniu tytułów tematom.

 

A co do samego pytania. Nikt tu jasnowidzem nie jest. Nie podałeś zadnej informacji na temat obecnego wentylatora i temperatury procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, jeden z forumowiczow twierdzi, ze stabilnie chodzi mu na 1.16GHz...

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=666451#666451

 

Ale na to pytanie jednoznacznie nie mozna odpowiedziec. Duzo zalezy jakie mozliwosci OC daje twoja plyta glowna. Cos tam napewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDrive, sgj zwrócił Ci uwagę, żebyś zmienił tytuł wątku (przycisk "zmień" przy pierwszym poście). "Zapytanie." jako tytuł niemówiący nic konkretnego o treści posta jest tytułem nieregulaminowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDrive, sgj zwrócił Ci uwagę, żebyś zmienił tytuł wątku (przycisk "zmień" przy pierwszym poście). "Zapytanie." jako tytuł niemówiący nic konkretnego o treści posta jest tytułem nieregulaminowym.

Miope z ust mi to wyjelas :D

 

Wracajac do samego watku to krec a sam sie przekonasz. Krec do granic stabilnosci te procesory nie przegrzewaja sie tak latwo jak AMDki i mysle ze nawet standard wentyl wystarczy ew. doloz jedna 80ke z boku i looz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McDrive, sgj zwrócił Ci uwagę, żebyś zmienił tytuł wątku (przycisk "zmień" przy pierwszym poście). "Zapytanie." jako tytuł niemówiący nic konkretnego o treści posta jest tytułem nieregulaminowym.

Miope, chyba jedynym rozwiazaniem tego problemu byloby usuniecie posta i powiadomienie zakladajacego, aby zalozyl go od nowa z nowym konkretnym tematem. Prakrycznie zawsze, jak widze, ze zwracasz uwage komus - to temat pozostaje dalej taki sam... czy oni nie wiedza, ze to do nich lub nie wiedza wogole o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...