Skocz do zawartości
sexWiesiek

Kto był na forum w sylwka

Rekomendowane odpowiedzi

No to Panowie korzystajac z okazji ze u kumpla necik jest zycze Wam sensownych pytac i takich odpowiedzi, lasek na forum zebyscie mieli sie do czego slinic :) bezawaryjnych kompow, niskich cen, super wyników w testach, kasiury jak lodu, a przede wszystkim ZDROWIA, a o reszte sami sie martwcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bylem na dworzu se poogladac itd... patrze radiowoz stoi na zapalonych swiatlach znaczy sie syrenach to podszedlem blizej posmiac sie... jacys hooligani zaczeli petardami w nich zucac...( oczywiscie pod wplywem uzywek) wyszli policjanci i zlapali jednego a reszta ( okolo 20 z dziewczynami ze 35) ruszyla w ich strone i zaczeli wyzywac i szarpac sie z policjantami... nagle podjechalo ni z tad ni z owad z 5 radiowozow przyjechalo i zaczeli lapac tych najagresywniejszych... pozniej podjechalo jeszcze ze 3 i razem bylo 9... nawet dziewczyny te bardziej agresywniejsze lali palami po nogach... oczywiscie stalem sobie patrzalem i podchodzi jeden z tej brygady i pyta:

- masz ognia

- ne ne pale

- qrvva dawaj albo zaraz wpie...

- czeka wezme od tego kolesia... poczym zwialem do domq...

 

PS wsiskiego naj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee to sie nie nudziłeś 8)

:arrow: ... i to bardzo sie nudzil :D

 

bartool - a pozniej Cie mama do szkoly obudzila? nie no zart ;)

hehe ;]

jednak sie nie nudzilem ;]

bylem z qplem we dwoch bysmy mu naje... ale wtedy albo reszta jego kolegow albo paly by nas zgarnely za pobicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałosne: ile to wypiłem i jak fajnie było gapić się w monitor... eh, wpadłem na chwilę żeby na pap.pl zobaczyć ilu ludzi nie ma już rąk...

Wszystkiego najlepszego w nowym roku, ode mnie i od ekpiy Mod 4 [dot] Us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, troche już późno, ale ja życze happy new roku :wink: , mimo tego że już póno, a mi w głowie zament, i kręciek pozostał.

 

:D HEHEH znowó jak co rokó się z każdym pokuciłem, na pięc minut i zarazem pogodziłem na cały rok (i tak co roku) :wink:

 

bkle ble ble ble ble ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba nikogo juz nie ma :D

jak to nie ma :D

swietujemy dalej :D

Z tym świętowaniem to u mnie kiepsko jakoś - nawet szampana już nie mam :(
uuuu to nieciekawie :? :D
Ale za to wcześniej było ciekawie :D No i jak w końcu się prześpie, to później też będę miał "ciekawie" ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...