Skocz do zawartości
sexWiesiek

Kto był na forum w sylwka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie wrocilem z Bar Farmazon Pubu (pisownia oryginalna). Wybralem sie tam o polnocy i teraz wrocilem. Moze nie Sylwester moich mazen, ale lepsze to niz nic

A ja dzisiaj (eee...wczoraj ;) ) ok. 22 zacząłem czytać Mroczną Wieżę Kinga i właśnie przed chwilą skończyłem :D - więc nie tak zupełnie nic :D IMO książka genialna 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wrocilem od kumpla :> jeszcze mnie troszke trzymie :> spałem najpierw z jakąś laską od 2-4 a potem od 4-7 sam :> wygodnie u kumpla na takiej duzej sofieee rogowej :> heheheh wrzuce potem jakies zdjecia i filmiki bo jest tego sporo :> a warto poogladac ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne panu Sex zlamasowi chodzilo o to iz ten kto spedzal sylwestra przed komputerem jest waflem ktory nie mial gdzie i nie mial z kim isc ...

 

ciekawe gdzie sam spedzil sylwestra

hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne panu Sex zlamasowi chodzilo o to iz ten kto spedzal sylwestra przed komputerem jest waflem ktory nie mial gdzie i nie mial z kim isc ...

 

ciekawe gdzie sam spedzil sylwestra 

hehehe

Jego posty w śmietniku świadczą o tym, że spędził go na forum ;]

Ale jednak normuj słownictwo troszkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne panu Sex zlamasowi chodzilo o to iz ten kto spedzal sylwestra przed komputerem jest waflem ktory nie mial gdzie i nie mial z kim isc ...

 

ciekawe gdzie sam spedzil sylwestra 

hehehe

Jego posty w śmietniku świadczą o tym, że spędził go na forum ;]

Ale jednak normuj słownictwo troszkę...

ok , to pierwszy i ostatni raz : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem z Bar Farmazon Pubu (pisownia oryginalna). Wybralem sie tam o polnocy i teraz wrocilem. Moze nie Sylwester moich mazen, ale lepsze to niz nic

A ja dzisiaj (eee...wczoraj ;) ) ok. 22 zacząłem czytać Mroczną Wieżę Kinga i właśnie przed chwilą skończyłem :D - więc nie tak zupełnie nic :D IMO książka genialna 8)

A ile miala stron? Skoro potrafiaz przeczytac ksiazke i to do tego niecienka (mam nadzieje) w jedna noc to gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz przy kompie. Do chaty wróciłem o 9:00 rano. Sylwester dla mnie w pyte ;] gdyby nie to że prawie nic NIE PAMIĘTAM :? No, ale może być.

 

Także moi mili, witam w roku 2004 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...