Skocz do zawartości
zavader

Najszybsze Athlony -> The Best Of Amd

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na moim mam stabilne 206 - jednak dysk coś zaczął się buntować, ale rdd regenerator załatwił sprawę  :lol: . Póki nie kupięinnego procka wydajniejsze jest 172x6, bo i chipset na fast i pamięci na cl 2-2-5-2

Co to takiego ??

to pewnie chodzi o HDD Regenerator ruski program do odzyskiwania danych i naprawe "bad clustrers"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - no nie wiem :) Ale ja nie rozumiem w jaki sposob wysokie FSB wpywa na dysk... PCi, AGP tak, ale DYSK? To troche niepojete dla mnie :)  

 

Witam na czwartej stronie :P

jakbys poczytal to bys wiedzial ze kontroler hdd kontaktuje sie z reszta systemu przez pci :idea: za duze taktowanie moze spowodowac sypanie bledow przez co dysk moze nam pomachac reka i papapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka jestem tu nowy 8O jak widzicie :roll:

a teraz po kolei : durniak 1.4@1901 fsb 181 pełna stabilność ( 0 zmiany napięć i mnożnika :? , mobo syfowa ), buda dosyć przewiewna 2 wiatraki : 1 - 12cm w lewej burcie wieje na 5V , chłodząc całość kompa ,2 wysysa 92mm na 5V w tylniej ścianie budy , na cpu wr4 i 2200rpm temp 50C i powiem szczerze żeby dojść do takiego wyniku sie na pociłem ładnie !!

sory ze nie ma zdjęć popracuje nad tym :wink:

 

A teraz mała prośba jestem zabubioną owieczką i potrzebuje zdrutować durniaka PLZ HELP ME !! walcie na mila i na gg gdzie sie da bede wdzięczny , mniej wiecej wiem co i jak ale narazie ołównkiem sie bawie i nie widze napisu athlon podczas startu kompa ,a tak bardzo pragne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DURON 1400@(193*12.5)przyrost:1016MHz

Komp wstaje na 12.5*200 ale potem jakies krzaki wyrzuca... :o

Jestem pewien ze procek poszedłby sporo wyzej ale ustawienia są takie a nie inne

bo prawdopodobnie pamieci wiecej nie trzymają Kingstone ale 333 :?

Przynajmniej tak wynikało z metody prób i błędów.Jezeli znasz inną mozliwa przyczyne lub masz jakies sugestie to daj znac -sprawdze :D

Vcore 1.75 Bios (~1.795 w testach) wiecej nie da rady(przynajmniej bez mod)-płyta A7N8X2.0 ciekawą rzecza jest temperatura, która rzadko przekracza 30st.!! -chłodzenie: spory CoolerMaster z Cu(ale to na pewno nie jego zasługa :D ).

Jeszcze małe pytanko: Co jest z wbudowanym dzwiekiem? reary mam podłączone do line in(zaznaczona opcja w ustaw.) a dzwieku na nich nie ma, poza tym nie ma zadnego programiku konfiguracyjnego-byc moze cos przeoczyłem-płyte mam od wczoraj.

Pewnie lepiej było wybrac Abita z MCP2-T :?

Przetestowałem tez duala i w sumie przyrost rzedu ~5%(Sandra)-tylko tyle?

screen:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

mam Bartona 2500+(1833MHz) stabilnie w grach i benchmarkach poszedl na 2310MHz (11x210) przy standardowym BOX chlodzeniu czyli wzrost o 477MHz. niestabilnie 2420MHz :( niestety mam zablokowany mnożnik :x

 

PS. A screenów nie mam jak zamieścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCreeny jak juz mowielm - wysylac do mnie na maiala - ja wam to wrzuce na server!!!

zavader@go2.pl

 

UPDATE:

Juz nidlugo krece MOJEGO procka - bedzie cos kolo 2500 MHz :)

The new kng is coming :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes BOSKI -> tyle wyciagnac BEZ zasilacza - trzeba UMIEC i niezle sie natachac :) No jak kupisz zasilacz to pewnie W OGOLE komputer uruchomisz :)

 

[DZOLK - nie lec od razu do modera...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes BOSKI -> tyle wyciagnac BEZ zasilacza - trzeba UMIEC i niezle sie natachac :) No jak kupisz zasilacz to pewnie W OGOLE komputer uruchomisz :)

 

[DZOLK - nie lec od razu do modera...]

Jestes BOSKI -> tyle wyciagnac BEZ zasilacza - trzeba UMIEC i niezle sie natachac :) No jak kupisz zasilacz to pewnie W OGOLE komputer uruchomisz :)

 

[DZOLK - nie lec od razu do modera...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod HUNT-KEYEm na srednim obciazeniu jest bardzo dobrze, nie moge proca puscic na 2.1 V bo mi plytka pujdzie z dymem [mam zwykly cooler aluminiowy:(] wiec... Ale jak dla mnie - to ma spory zapas mocy jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim kompie mam:

1466Mhz-> 2200Mhz 1,65V przyrost 734Mhz

Kupiłem zasilacz HuntKey HK400-XP Silencer, ma być u mnie w srode, wtedy zobacze na co stać mój sprzet

 

Pozdrowiam

 

 

 

----------------------------------

Abit NF7-S//ATH 1700+@2200//2*256 400Mhz Seitec//Radeon 9500@9700 400@700//Seagate Barracuda IV 80////CD-RW Lite-ON 52x32x52x // DVD Toshiba 16x // Hunt-Key HK400-XP // 17" Hyunay 790D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja posiadam Athlona 1700+ obecnie chodzi na 2300Mhz czyli 200x11,5 na vcore 1,65 super stabilnie... pojdzie jeszcze wyzsza magistrala jak zmienie plyte na asusa nforce2 deluxe, poniewaz ma zablokowane czestotliwosci agp/pci... a reszta konfiguracji w sygnaturce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja posiadam Athlona 1700+ obecnie chodzi na 2300Mhz czyli 200x11,5 na vcore 1,65 super stabilnie... pojdzie jeszcze wyzsza magistrala jak zmienie plyte na asusa nforce2 deluxe, poniewaz ma zablokowane czestotliwosci agp/pci... a reszta konfiguracji w sygnaturce...

moze cie rozczaruje ale 2300MHz to nie 3200+ a jedynie 2900+ ;)

 

jaka masz temp na tym coolerku i ile rpm przy 2,3GHz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja posiadam Athlona 1700+ obecnie chodzi na 2300Mhz czyli 200x11,5 na vcore 1,65 super stabilnie... pojdzie jeszcze wyzsza magistrala jak zmienie plyte na asusa nforce2 deluxe, poniewaz ma zablokowane czestotliwosci agp/pci... a reszta konfiguracji w sygnaturce...

moze cie rozczaruje ale 2300MHz to nie 3200+ a jedynie 2900+ ;)

 

jaka masz temp na tym coolerku i ile rpm przy 2,3GHz ?

11*200 to jest 3200+. przynamjmniej AMD sprzedaje proca 11*200 jako 3200+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - no nie wiem :) Ale ja nie rozumiem w jaki sposob wysokie FSB wpywa na dysk... PCi, AGP tak, ale DYSK? To troche niepojete dla mnie :)  

 

Witam na czwartej stronie :P

FSB wpływa na PCI do którego jest podłączony kontroler HDD, taktowanie powyżej 38 Mhz na PCI zazwyczaj zabija dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja posiadam Athlona 1700+ obecnie chodzi na 2300Mhz czyli 200x11,5 na vcore 1,65 super stabilnie... pojdzie jeszcze wyzsza magistrala jak zmienie plyte na asusa nforce2 deluxe, poniewaz ma zablokowane czestotliwosci agp/pci... a reszta konfiguracji w sygnaturce...

moze cie rozczaruje ale 2300MHz to nie 3200+ a jedynie 2900+ ;)

 

jaka masz temp na tym coolerku i ile rpm przy 2,3GHz ?

11*200 to jest 3200+. przynamjmniej AMD sprzedaje proca 11*200 jako 3200+

tak ... ale u bartona ;)

 

t-berdy maja troche inna miarke ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej ale czepiacie sie szczegolow... doskonale wiem ze 2300Mhz to dokladnie 2918+... Ale zapomnialem zrobic update sygnatury... a co do temperatury to w stresie max 53-54C, a obroty to 3500obr/min POZDRAWIAM! Pozatym jeszcze w tym tygodniu powinienem miec tego Asusa Deluxe... Wtedy jeszcze powienien rozwinac skrzydla przynajmniej na 217FSB, moze wyzej... testowalem na deluxe kolegi i poszedl bez problemu na 217x10,5... zoabczymy co z tego wyjdzie... jak bede juz po testach to napisze jakie wrazenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej ale czepiacie sie szczegolow... doskonale wiem ze 2300Mhz to dokladnie 2918+... Ale zapomnialem zrobic update sygnatury... a co do temperatury to w stresie max 53-54C, a obroty to 3500obr/min POZDRAWIAM! Pozatym jeszcze w tym tygodniu powinienem miec tego Asusa Deluxe... Wtedy jeszcze powienien rozwinac skrzydla przynajmniej na 217FSB, moze wyzej... testowalem na deluxe kolegi i poszedl bez problemu na 217x10,5... zoabczymy co z tego wyjdzie... jak bede juz po testach to napisze jakie wrazenia...

A to ciekawe..10,5x217. Jakim cudem odpalił na A7N8X mnożnik 10,5? Chyba ,ze rev. płyty 1.0x a nie rev. 2.0. Wiadomo powszechnie, że ta płyta nie bootuje na mnoznikach z przedziału 9,5-10,5 na FSB wyższym niz 200. A tak na marginesie, dobry wybór nowego MoBo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się dołącze :-) ale dopiero w poniedziałek,wtorek wtedy dostane corsairy pc3500.

Póki co 2585mhz 11x235 vcore. 2.03 na więcej nie pozwalają pamięci:)

To chyba i tak dobry wynik jak na kingstony 333 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...