Skocz do zawartości
MichalP [xsrx]

molexy - moze ktos wie :)

Rekomendowane odpowiedzi

i tu sie mylisz :)

Ja u siebie mimo ze to nie az takie male miasto mam 2 sklepy elektroniczne... kazdy z nich ma powierzchnie polowy kiosku ruchu a poziom wiedzy sprzedawcow ogranicza sie do tego co pisze na pudelkach.. wiec jak powiesz ze rezystory chcesz pod diody to gosc sie zawiesi...

 

A w sieci w najwiekszych e-sklepach molexow ni ma...

 

4max- fakt jest ale maja 120% przebitki + brak wysylki tanszej niz 10 zl a to przeca mozna listem wyslac...

 

Nie sztuka jest kupic 10 molexow za 30 zl :) tak by wyszlo w 4maxie... 10 molexow powinno kosztowac mnie max 15 zl z wysylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem cos wiecej.

Prawie na calym wolumenie w Warszawie nie maja wtyczek molex. Jak sie zapytalem czy cos takiego maja to bylo jedno wielkie 8O 8O 8O

Jedyny sklep w ktorym byly i to kupe takich zlaczy (ATX, ATX12 itp) to kolejka byla taka ze az odechcialo mi sie czekac.

W niedziele jade tak i zobacze cene i kupie dla siebie pare sztuk. Jak sie wstrzymasz to mogl bym i dla ciebie kupic i przeslac listem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno Wolumen najwiekszym bazarem elektronicznym jest :). Jak ja szukalem to mi dawali takie takie kwadratowe 4ro pinowe co daja 12V na plyty z P4, i upierali sie ze "Molex nie robi plaskich 4ro pinowych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja  powiem cos wiecej.

Prawie na calym wolumenie w Warszawie nie maja wtyczek molex...

W niedziele jade tak i zobacze cene i kupie dla siebie pare sztuk...

poludniowe przejscie podziemne kolo GUS - pawilon chyba 21 (prawie na przeciwko schodow od przystanku tramwajowego w strone Mokotowa) - ten pawilon jest po lewej obok "Semiconductors-costam" (sprzedaje facet i babka)

 

maja MOLEXy duze, male, meskie, zenskie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne czy polska taka zacofana u nas (na Slasku) nie dosc ze sa w KAZDYM znanym mi sklepie z elektronika to sprzedawcy sie z czasem nauczyli ze to nie "wtyczka do dysku twardego" :P tylko molex a sa tego 4rodzaje :P (sam molex wiecej robi jeszcze - wuystarczy do biblioteki w eaglu zajrzec (wiem bo dizs przegladame to cwaniakuje :P)

meski i zenski w odmianach zwyklych (to co w kompie mamy wiszace albo w przejsciowce no i takie do montazu powierzchniowego - wlasnie taki byl mi potrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko mozna :P

 

np TU - oslony C-GRID raster 2.54 a na poprzedniej stronie terminalne (koncowki do zadciskania na kablach)

 

jakbys byl z Wa-wy albo bywal to kupisz na WGE (podziemia kolo GUS) - przejscie poludniowe, pawilon 7 - Semiconductors-costam (widac na polkach kolo drzwi takie rozne zlacza i wtyki)

 

PS a co pisalem wczesniej o MOLEX'ach to sie walnalem bo nie pawilon 21 tylko pawilon 6, a 21 to VegaTronik - najdrozszy sklep na WGE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...