Skocz do zawartości
lukasrz

UPGRADE starego kompa za max 550zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Słuchajcie mam pewien dylemat mam 550zł i muszę unowocześńić pewnego kompa tak żeby np. gra MAX PAYNE 2 chodziła na srednich detalach w 1024 płynnie.

 

Jest kofig :

MOBO : nieznam

Celek 633MHz

RIVA TNT 32MB M64

160MB RAM

40GB HDD

 

i tak ja dokupiłbym do tego Radeona 9200 64MB 128bit ! ewentualnie FX 5200 128bit ew gef3 jak trafie ale wątpie + 128MB RAM tj ok 320zł + 120zł =max 450zł i zostaje 100zł co za to można do tego dobrać bo ja już zgłupiałem , jak wg was można upgradeowąc tego kompa. za tą kwotę

No wąłsnie i tu pytanie do tych którzy posiadaja konfig typu celek 600Mhz + RADEK9200 czy na takim kopie chodzi sensownie MAX PAYNE 2 czy ten procek da rade jescze tej grze ??

 

8O :lol: :x :x 8O :?

Dzizys!

THX ! z góry! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche duzo policzyles za ram 128 to powinienes sie zmiescic w 100zł, a co do pytania czy procek daje rade to u kumpla Antek 600 TNT2 M64 na 800X600 gre ciagnie bez zadnego problemu, a jak bys te 100 dozucil do grafy na pare lat do przodu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche duzo policzyles za ram 128 to powinienes sie zmiescic w 100zł, a co do pytania czy procek daje rade to u kumpla Antek 600 TNT2 M64 na 800X600 gre ciagnie bez zadnego problemu, a jak bys te 100 dozucil do grafy na pare lat do przodu  :?

Gdybym zmieścił sie w 100 no 110zł za ram bo rózne ceny to zostaje kolo 450zł - za to bedzie gef3 -ale nieiwme czy go dostane u sibie teraz może gef4 4200 jakiś sie trafi to juz wieksze prawdopodobienstwo ale czy do tego celka warto brac co powyzej radka 9200 , ten celek i sdr to zawaliscie wąskie gardło nawet dla 9200, wątpie zeby dokaldnanie szybszej grafy coś poprawiło nawet jakbym dał radeona 9800pro to wydajność byłaby taka jak na tym 9200.Hmm. jest problem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt mi chodzi o to zeby kupic grafe na przyszlosc a tak wogule czemu on chce zeby Max 2 chodzil na 1024 a nie 800X600 :? dozuc ram i jakas najtansza grafe (9200,Fx5200) choc pewnie allegro nie zabardzo ??

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=4332&...er=t&view=gtext

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=4338&...er=t&view=gtext

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt mi chodzi o to zeby kupic grafe na przyszlosc a tak wogule czemu on chce zeby Max 2 chodzil na 1024 a nie 800X600  :? dozuc ram i jakas najtansza grafe (9200,Fx5200) choc pewnie allegro nie zabardzo ??

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=4332&...er=t&view=gtexthttp://www.allegro.pl/showcat.php?id=4338&order=t&view=gtext

 

Grafe bede brał ze sklepu u siebie w Lublinku , 800x600 moze byc ale na srednich detalach, tylko znowu czy jego zasiłka wytrzyma tego radka :? miejmy nadziej ze tak a i Call of Duty musi chodzi tez 800x600 srednie detale chodzi oto zeby nowe gry na srednich ustawieniach alnbo nizszych w miare latały.No nic dzieki wam bede brał jakas tania grafe do tego troche ramu bo nic z tym juz nieda rady wiecej zrobic w przyszlosci mobo sie zmieni i cpu.

 

Dzieki!!

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym wyjsciem byloby zebys podkrecil calerona do conajmniej 950 mhz. tylko bedziesz musial kupic sobie wentylator z radiatorem i bedziesz mial spx

Wiem ,wiem oczywiście będe go kręcil jeżeli tylko na to mobo pozwoli, takie podkrecenie 633 na 800 było by już spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...