Skocz do zawartości
fipa

eMule - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak to jest, że nikogo nie zbanowałem, a eMule pokazuje mi że jest np. 26 userów zbanowanych (używam eMule 0.30e)

2. Mam LowID i czy ono się kiedyś zmieni?

3. Dużo dałoby w moim wypadku HighID?

 

 

 

Łącze mam radiowe 128kbps w obie strony. Nie mam dostępu do routera.

 

Na te pytania nie znalazłem odpowiedzi w FAQ więc pytam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniam około 35 GB filmów i teledysków bez limitu.

 

Na te pytania nie znalazłem odpowiedzi w FAQ więc pytam Was.

nie znalazles bo tweak to nie warezownia :evil: :x :evil:

 

dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz sieć i nie masz przekierowanych portów to masz Low...

3. Dużo dałoby w moim wypadku HighID? 

To daje tylko tyle, że masz więcej źródeł, ale nie przyspiesza transweru. Więc jak ściągasz pliki, które mają dużo źródeł to nic nie da, jak chcesz ściągnąć coś mało znanego to tyle pomoże że akurat moze być jedo źródełko, któe akurat Cię uratuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to jest, że nikogo nie zbanowałem, a eMule pokazuje mi że jest np. 26 userów zbanowanych (używam eMule 0.30e)

2. Mam LowID i czy ono się kiedyś zmieni? 

3. Dużo dałoby w moim wypadku HighID?

 

 

 

Łącze mam radiowe 128kbps w obie strony. Nie mam dostępu do routera. 

 

Na te pytania nie znalazłem odpowiedzi w FAQ więc pytam Was.

1. Masz LowID poniewaz jestes za Firewall. Softerowym lub hardwerowym. Mozesz to zmienic przez wylaczenie/skonfigurowanie softwerowego firewall a w przypadku hardwerowego skonfigurowanie routera

 

2. Masz wiecej zrodel plus przy LowID mozesz utracac dane tzw. miejsce w kolejce po file etc. Przy LowID dwa komputery za firewall sie polaczyc nie moga

 

3. Wszystko jest wytlumaczone w FAQ na stronie emule :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu zwalilo mi sie eMule, a mianowicie wolno mi ssa pliki (nawet jak jest duzo zrodel). Kiedys nie mialem problemow z predkoscia sciaga, a teraz 60 B/s i jedziemy :). Kolega tez ostatnio narzekal na to, ze wolno mu sciaga... Wiecie czym to moze byc spowodowane ? Moje lacze to DSL 1 Mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu zwalilo mi sie eMule, a mianowicie wolno mi ssa pliki (nawet jak jest duzo zrodel). Kiedys nie mialem problemow z predkoscia sciaga, a teraz 60 B/s i jedziemy :). Kolega tez ostatnio narzekal na to, ze wolno mu sciaga... Wiecie czym to moze byc spowodowane ? Moje lacze to DSL 1 Mb

Jesli nic nie zmieniales w konfiguracji emule to wielce prawdopodobne ze administrator Waszego DSL'a przycial p2p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie admin tez czlowiek, czasem da sie przekonac do chociazby przekierowania jakiegos portu tcp (to juz da HighID w emule). Oprocz tego mozna sie popytac dlaczego zostalo przyciete p2p, i czy np. w nocy nie mozna by bylo z niego korzystac do woli. Musisz pogadac z adminem odnosnie otrzymania przekierowania portu 4662 (lub jakiegokolwiek innego ktory potem ustaisz w opcjach emule). Niestety niektorzy zycza sobie za taki wynalazek pare zlociszy jako bonus do abonamentu ktory placimy (tak jest w moim przypadku, dlatego sram na mojego providera i czekam na wkroczenie netii na moje osiedle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...