Skocz do zawartości
Szymon

jakie serie bartona?!?! :>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panow!

 

Postanowilem pozbyc sie mojego wysluzonego athlonka xp i postawic na nowsza konstrukcje :]. Ale szukam i szukam i w zasdzei nei wiem za jaka teraz seria bartonka sie rozgladac, wiem na pewno od ktorego tygodnia maja zablokowany mnoznik. Chodzi mi raczej o to ktore sie najlepiej kreca. Interesuja mnie 2500 i 2600 xp.

 

 

 

znalazlem cos takiego i napisalem do kolesia w jakich warunkach ten barton niby tyle wyciaga, bo cena jest troche wygorowana ale jezeli chodzi na 3800 to moglbym tyle dac. Czekam na opinie.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19413043

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz zebysmy powiedzieli jak ten procek nie ma zadnych oznaczen - nie wiadomo jakiej jest serii ...

 

co do tych ktore sie kreca to sprawdzone: AQZEA, AQUCA, AQXDA (kolejnosc przypadkowa) - moze ktos jeszcze jakies dopisze :)

 

a i moze ktos podwazy ktoras z tych serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz szczerze

bo siedze na allegro troche

i ostatio tez zmienialem proca tylko na bartka 2500

ale za 350zl go kupilem z wiatrakiem :)

i powiem ci ze kazdy chce zareklamowac swoj sprzet jak sie tylko da

zobacz sobie inne jego procki

z pewnoscia tez mowi ze sie da krecic

jak kazde amd

nikt nie moze powiedziec na ile co sie da wykrecic

bo to sprawa indywidualna

trzeba zobaczyc poprostu samemu

ps

nie wierz w cuda :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no domyslam sie :-) i tez nie jestem zbyt latwowirny, ale wiecie :-) chcialbym zlapac pana Boga za uszy :P. Chociaz takie 350 z wiattrakiem to jest cos :-). Koles ma w zasadzie konkretne proce , lacznie z amd64 zobacze czy cos napisze jak nie to zadzwonei jutro , bo jestem nawet ciekaw jak wyglada te 3800 :D moze to przy 5v :> i cieklym azocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie bartki 2500 do 39 tygodnia choc trafiaja sie czesto z 40 a zadziej z pomiedzy 40 do 44 i ostatnio czesto pisza ze z 45 wszystkie ja mam AXDA2500DKV4D Y866487270850

AQXEA 0331XPMW i jest full wypas ale znalezienie takiego proca to teraz jak szukanie igly w stogu siana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...