Skocz do zawartości
kikus

LCD po raz enty...

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze było dużo razy ale za każdym razem nie było odpowiedzi konkretnej... zawsze zchodziło na to ze CRT roxx a LCD suxx...

 

Tu poprosze o konkretną odp. z uzasadnieniem.

 

Potrzebny mi monitor 17" max 2300 zł. Bedzie używany do gier itd. Więc niemoze mieć smug. Myślałem nad Nec 1701. Co Wy na to ? A moze znacie lepszy za niższą cene... fajnie by było gdyby był jakis za 2000....

 

Z gory THX za odp.

 

PS. Ale myślicie ze jak kupować to lepiej 17 niż 15" co nie ?

 

 

Prosze o odp. na te 2 pyt... z gory THX za konkretną odp. A moderatorow przepraszam ale na serio nigdy nie było dobrej odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do opinii powyżej. Na dzień dzisiejszy nie ma zbyt wielkiej różnicy w cenie 15 i 17. Lepiej więc brać 17. Jest naprawdę dużo wieksza pod względem powierzchni ekranu. Niestety gdy ja kupowałem swojego MAGA różnica wynosiła 1000zł, a dzisiaj już nie ma takiej przepaści cenowej. Jezeli chcesz grać to szukaj matrycy ponizej 16ms - taką właśnie ma mój MAG i w grach sprawuje się super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW ten HD722 ma 30 ms... :/

 

A wogole te monity są do firmy bardziej... no i 30ms to na serio kicha

szkoda ze nie widziales tego maga w akcji bo glupoty piszesz

w grach zero smug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NEC LCD1760NX i uwazam ze jest b. dobry, nie widac zadnych uchybien w grach i katy sa odpowiednie, czas reakcji 16ms, i jak gdzies pisze ze mniej to zrezygnuj bo to jest najmniej czas na swiecie obecnie. Kumpel ma LCD1701 i tez nie narzeka, ale on jest chyba bez DVI z tego co wiem. PS. Ja swoj kupowalem za 2300 ale teraz widze ze kosztuje 2470hmmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...